Bu tuhaflığa anlam veremiyorum

olurmubilmiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2024
2
-1
26
İyi geceler kızlar biraz uzun olucak ama nolur yardım:-(Eski sevgilim beni çok sevdiğini söylüyordu ve duyguları ilk defa benimle yaşadığını dünyada bir kadını bırak bir insanı ilk defa bu kadar sevdim dedi , kendisi benim çalışmamı istemiyordu gerek yok ben çalışırım bize bakarım vs ben ise atanmadan evlenmek istemiyorum diyordum başlarda çok fazla ses etmedi en son ise şart koştu tercihini yap dedi evlenirsek sorun olur dedi beni hep dik başlı olmam ile suçluyordu kendisi iş yerinde sürekli problem yaşıyordu ve en sonunda iş ortamı değişikliği yaptı ama biz tabii çıkmaya devam ediyorduk hatta eşya bile beğendik evlilik için yatak odası takımı vs ve o yeni gittiği iş yerinde eski flörtü vardı bir ara konuşmuşlar benden önce ama çocuk konuşmayı kesmiş neyse biz hâlâ devam ediyoruz hatta bana beni dinlersen sana ölürüm diyodu yani hâlâ aşka devamiz o sıra. Bu Şubat'ta oraya gitti hazirana kadar hâlâ beni herkesten çok sevdiğini söylüyordu sürekli tartışıyoruz kafa yapımız farklı dedi mesele aşk değil seni hâla çok seviyorum dedi ama yürümüyor dedi bu arada biz bi dönem yine tartıştık 2 ay ayrı kaldık bana döndü hâlâ çok sevdiğini söyledi işte son ayrıldığımız Haziran ayında oldu ve güya severek bitmişti neyse işte ilişkimiz bittiği gibi bu hep kız ekliyordu ve ben hep ağlıyodum bunu kendisi de bilirdi buna rağmen devam etti ben de hatasını anlamasını bekledim barışırız diye düşündüm 10 Haziran'da ınstada bir sayfaya yorum yapmıştım yorumumu beğendi ve ben umutlandım kesin yazar dedim ancak baktım kız ekliyo kızlar ona geri takip yapmıyordu en son sınıfından birini ekledi birkaç gün sonra takipten çıktılar 29 Haziran'da ise bu bahsettiğim aynı yerde çalıştığı kızı ekledi temmuz 10 da ben aradım askere gidecekti gittin mi dedim ama kızın konusunu açmadım askere gider gelir yüz yüze sorarım dedim o da işte henüz gitmedim dedi ama iletişimde olursak başa döneriz dedi kaç defa denedik olmadı işte olay sevgi değil dedi mantık yürümüyor falan ben de kusura bakma dedim askere gideceğin için dayanamadım dedim bu askere gitti 1 ay sonra döndü ve ben bunların çıktığını duydum Eylül ayında duydum 2 aylık sevgililermiş kendisi benim erkek arkadaşlarıma kadar karışırdı ben kimseyle konuşmazdım bunun bir anda eski flörtü ile sevgili olması normal mi bana diyo ki ilişkiler bitebilir ben seni kansirmadim olmadı bitti ne diye beddua ediyorsun beddua da etmedim aslında bu durumdan yakındım çünkü beni hep sevdiğini söyledi hep buna inandırdı yorumu beğend ancak ciddilermiş ve evlilik düşünüyorlamış kız bütün erkekleri silmiş o da bütün kızları silmiş aynısını bizde yapmıştık ayrıca beni çok kıskanan adam aynı şeyi bu kıza yapıyor geçenler de kızın kıyafeti için kızmış ona bunları ortak tanıdık birinden duydum ve sevgilisine demiş ki ben bu iş yerine senin için geldim oysa oraya gidince de biz devam ediyorduk ve kız demiş daha önce sevgilin oldu mu neden bitti diyince beni kıskançlık ile suçlamış çok kıskançtı demiş ve ben ona sevgili yapınca yazdım çünkü başka biriyle çıksa önemli değil ancak eski flört olunca insan aldatılmiş hissediyo bakın benim anlamadığım insan ciddi ilişkiden çıkıp nasıl ciddi ilişkiye girer ve nasıl aynı dozda kıskançlık ve sevgi olur ciddiilik olur yahu hiç mi insanın kalbi sızlamaz 5,6 ay önce ben vardım Haziran da buluştuk o gün bile yok bana hiç böyle olmamıştı dedi hatta dans ettik o gün şu an bizim o yarım kalmış ilişkiyi olduğu yerden bu kızla devam ediyo onun için herkesi silmiş aynısını yapmıştı çok değişik değil mi

Bence bu geceyi not al miladin olsun, tuhaflık değil adamın huyu o demekki ona daha güven olmaz ayrıca sana yok dik baslisin cart curt demiş ee seni öyle sevmiş daha ne bahane buluyor, senin için ölürüm diye de inanma ya bende diyim şimdi inandırıcı olur mu o bazen bazı şeyler sadece söylenir çok kırıcı ama bu böyle

oo yorumu beğendiyse başka..

Allah askina kendinize gelin ya.. bütün hayatınızın kontrolüne bir erkeğe bırakırsanız tabii ki böyle olur. ne bekliyordunuz Allah askina.. ders olsun size.. ay cok kıskanç, sahiplenici, benim hayatımın sorumluluğunu alıyor diyip erkeklere tapmayın. sizi seven size güvenir, kararlarınıza saygı gösterir ve ortak bir hayat için çabalar. emin olun su an kıza “bana çok aşıktı hala daha yazıp duruyor, takıntılı” falan diye anlatıyor sizi

Bir daha söylenilen sözlere değil sana nasıl davranıldığına bakmalısın.
Seni kıskanınca seviyor sandın tabi. Adam senin kariyerine düşman, güçlü olmana düşman. Ona muhtaç olmanı istiyor. Evde onu beklemeni istiyor.
Böyle bir şeyin nasıl sevgi olduğunu düşünebilirsin ??

konu sahibi dua ile ilgili birşey göremedim yazdıklarınızda. Konuyu yanlış yere açmışsınız.

Mune bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…