Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ablacım hiç bir zaman boşa gitmez onlar tek çizgiyi gördüğün günlere inat hergün yaparsın

Bu arada rüyalar müthişmiş, ne güzel ya Allahım hayırlar versin inşallah, çok güzel rüyalar bence artık bebekleriniz geliyor kızlar.

ayy inşallah ablacığım ya. Rabbim isteyen herkese versin. bu arada ben en son 18 kasımda adet oldum. o zamandan beri ovulasyonda çift çizgi görüyorum. bugün de yaptım ovulasyonu gene çift çizgi kafayı yiycem ya

öyle deme ablam belki Allah söyletmiştir. hesaplama planlama yapma bu ay dene. gebelik testinde güzel sonucu gör demek istemiştir.

tünaydın canım . adet zamanın ne zamandı senin? geçmediyse hamile olabilirsin. geçtiyse de yumurtluyor olabilirsin.yada gaz sancısı bilemedim ki :26: hamilelikte karın ağrısını duymadım hiç.

ayyy birden doldu topic nerdesınız siz yahu
canım 6-8 ocak bat tarihim yumurtlama zamanım degıl coktan gectı yumurtlama zamanım gaz sancısı olmadıgına yuzde yuz emınım cokk farklı bır agrı yasıyorum bırden saplanıyor ıcım sızlıyor gıbı .. neyse belkıde adet olacagım ıste oyuzden dır yaa beklıyorum bakalım bu yumurtlamada ıyı calısıtık ama bakalım hakkımızda hayırlısı haftaya bellı olacak sonuc

:
o zaamannn hamile olabilirsin kızzzz ayy heycan yaptım ben :18::18::18: 6 sında gebelik testi yapsana

:

o zaamannn hamile olabilirsin kızzzz ayy heycan yaptım ben :18::18::18: 6 sında gebelik testi yapsana

ayyy bende heyecan yaptım yaa
aslında canım test yapmayı hem cok istiyorum hem de istemiyorumm yaa adetim gecerse eger ozman yapayım diyorum şimdi durduk yere hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum..

ayyy bende heyecan yaptım yaa
aslında canım test yapmayı hem cok istiyorum hem de istemiyorumm yaa adetim gecerse eger ozman yapayım diyorum şimdi durduk yere hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum..

sen de haklısın ilk başlarda gebelik çıkmayabiliyormuş. ama o zaman erken yapmıştım zaten testi diye düşünürsün olmamı

sen de haklısın ilk başlarda gebelik çıkmayabiliyormuş. ama o zaman erken yapmıştım zaten testi diye düşünürsün olmamı

kız allah bebişini versin güldürdün beni tamam senin için bu ay test yapcam ama bari 8ne kadar bekleyeyım olmazmı ... 6 sında olmasa bile cunku ben8 de garanti adet olacagım dıye tahmın edıyorum gecen ay 4nde bekledım 6 sında oldu bu ay 6sı derken 8 i olcak galıba hesaplamalardada oyle gorunuyor ama ben ıhtımal dedım 6-7-8 bunlardan bırınde olurum belkı ama 8i salıya gelıyor pazartesi akşam eve donerken test alırım salı sabahı ilk idrarla test yaparımmm olurmu oyle ne dersin
tabi ogune kadr adet olmazsam

senin de versin bebişini kızzzz. olur olur sen işi garantiye al 8 inde sabah kalk yap testi. hayırlı, güzel sonuçlarını yaz buraya

senin de versin bebişini kızzzz. olur olur sen işi garantiye al 8 inde sabah kalk yap testi. hayırlı, güzel sonuçlarını yaz buraya

tamam canım oyle yapayım olmazsam 8 nde yaparım bakarsın size bu fotograf koyarım burayaa kızlarrrr test sonucum diye Alllah heyecan yaptım şimdiden öğreneyim bari fotograf nasıl eklenıyor diye

Anatolyacım tavukları kıskandıracaz vallaha boyna yumurtluyoruz haa sanırım bende bu ay yumurtlamayı abarttım 6 7 gün kadar akıntısı devam edermi hiç insanın hem hiç olmadığı kadar da çok akıntım vardı bu ay anlayamadım neyin nesiyse...

Lavinyacım senin bu bahsettiğine benzer şeyleri nisanbu yazmıştı birden onu anımsadım gaz sancısı gibi bir sancıyla gece uykularından uyanmıştı bi geçmişi oku bak neden hamile olmayasın ki bence var sende birşey allahım hayırlısıyla hepimize versin kızlar yaa sözde ben bu ay rahat başlamıştım bat günü yaklaştıkca stres olmaya başladım sanırım....

Lavinyacım senin bu bahsettiğine benzer şeyleri nisanbu yazmıştı birden onu anımsadım gaz sancısı gibi bir sancıyla gece uykularından uyanmıştı bi geçmişi oku bak neden hamile olmayasın ki bence var sende birşey allahım hayırlısıyla hepimize versin kızlar yaa sözde ben bu ay rahat başlamıştım bat günü yaklaştıkca stres olmaya başladım sanırım....[/QUOTE]

ayy canımm ya gercektenmi hatırlamıyorum bi bakayım gercekten gecmişe .. kızlar size bir itirafda bulunucagım bebişim olmasını sizler gibi bende coooookkk istiyorum ama bu ay cok kararsız çalışma yapmısdım daha once de yazmıstım bılmıyorum denk geldınızmı acıl olarak dişlerimi tedavi ettirmem lazım diye doktor hamile olmadıgını garantıleyınce hemen gel dedı oyuzden bu ay hep buruk çalışma yaptımm "olsun mu olmasın mı " diyerek Allhın işi yaa.. illa olsun diye kafaya takmadım bu ay belkide olmuşturrrr :44::44::44::44:

Son düzenleme:

ayy canımm ya gercektenmi hatırlamıyorum bi bakayım gercekten gecmişe .. kızlar size bir itirafda bulunucagım bebişim olmasını sizler gibi bende coooookkk istiyorum ama bu ay cok kararsız çalışma yapmısdım daha once de yazmıstım bılmıyorum denk geldınızmı acıl olarak dişlerimi tedavi ettirmem lazım diye doktor hamile olmadıgını garantıleyınce hemen gel dedı oyuzden bu ay hep buruk çalışma yaptımm "olsun mu olmasın mı " diyerek Allhın işi yaa.. illa olsun diye kafaya takmadım bu ay belkide olmuşturrrr :44::44::44::44:[/QUOTE]

Ayyy iş finale doğru yaklaştımı çalışmalar sırasında stressizde olsan stres basıyor insanı bu ay o kadar enerjik başladımki ama dün akşam eşime nedense bu ay olmayacak gibi geliyor hiç heveslenme dedim:44::44::44:

çokk dogru söylüyorsun berkunca bütün bir ay hiç stres yapmıyorumm ama adete 1 hafta kala başlıyor streslim kendimi dinlermelerim belirti uydurmalarım kırmızılarrı gorunce stresden kurtuldugumu bı ohh cekıyorum ondan sonra bebişin olmadıgını bi an idrak edince offf çekiyorumm

lavişcim bişey söyliyim sana ,hamile kaldığımı öğrendiğimin 2. günü filan acayip kasık ağrıları batmalar yaşadım ,hatta korkudan doktorumu aradım ,dediki normal yeni gebeliklerde en belirgin işarettir karın kasık ağrıları demişti rahat ol normal demişti
hadi bakalım yeni yılın ilk hamile haberimi yoksa

Henüz ben çok başlarındayım işin ama ister istemez stres oluyorum çünkü birsürü üzüntünü ardından hemen olsun istiyorum hemen hemde offff.....

Ayyy iş finale doğru yaklaştımı çalışmalar sırasında stressizde olsan stres basıyor insanı bu ay o kadar enerjik başladımki ama dün akşam eşime nedense bu ay olmayacak gibi geliyor hiç heveslenme dedim:44::44::44:[/QUOTE]

moralini yüksek tut bakim olacak olacak Rabbim nasip ettiyse bu ay olacak. umutsuzluğa kapılmak yok. inşallah hepimizin bebekleri olacak

ayy kızlar valla beni cok heycanlandırdınız yaa eylülcüm bu ay şiddetli saplanmalar oldu karnıma ve kasıklarıma bilmiyorum belkide kendimizi cokmu dinliyoruz kendimi şartlandırmak istemiyorum sonra hepsi foss cıkınca valla buraya regloldum demeye bile utanıyorum

moralini yüksek tut bakim olacak olacak Rabbim nasip ettiyse bu ay olacak. umutsuzluğa kapılmak yok. inşallah hepimizin bebekleri olacak[/QUOTE]

Moralimi bozmuyorum aslında anatolyacığım ama böyle birden aklıma bu saçma fikirler geliyor sonra ben neler atlattım bu da olacak diyorum nasipte varsa görecez bakalım hadi hayırlısı bata 9 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…