Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

araştıra araştıra prof. olan biri daha :))) bizlerde öle araştıra araştıra her bişeyi bilir olduk ama seni bir adım daha önde gördüm valla maaşallah ben bunu bilmiyordum sağol bildilendirme için :)))

araştıra araştıra prof. olan biri daha :))) bizlerde öle araştıra araştıra her bişeyi bilir olduk ama seni bir adım daha önde gördüm valla maaşallah ben bunu bilmiyordum sağol bildilendirme için :)))

ehehehehe

insan başına gelince inciğini cinciğini araştırıyo tabi

9 yıldır bebek isteyen arkadaşım tüp bebekle ikizlerine kavuştu 10 aylık oldular şimdi ,15 yıllık dostum geçen hafta tüp yaptırdı şu an beklemede ,yine bir arkadaşım 7 yıl sonra kavuştu oğluna ,biri sebepsiz infertil ,biri endometriozist ,biride yaş faktöründen kalamıyordu ,mutlu sonla bitti ikisi ,umarım diğer arkadaşımdan da hayırlı haber gelir ,bende arkasından sıraya girerim artık

ayy ne güzel Rabbim onlara bebeklerini kucağını almayı da nasip eder inşallah tabi bizlere de olmayı inşallah. Rabbimin "ol" demesi gerek işte. gerisi hikaye canım.

ayy ne güzel Rabbim onlara bebeklerini kucağını almayı da nasip eder inşallah tabi bizlere de olmayı inşallah. Rabbimin "ol" demesi gerek işte. gerisi hikaye canım.

peki ne gibi şeyler yapıyorsunuz ,yumurta geliştirmek için bal -çörekotu -tarçın ??
eşlere keçiboynuzu filan ,yada yumurtlama günü takibi ????varmı uyguladığınız bişeyler ..

Kızlar yorgunluktan ölüyorum benim ortaokullarımın yılbaşı partileri vardı bu gün ve ablanız bitmiş durumda. Tepine tepine öldüler. Ben de peşlerinde koşacam diye öldüm. ve tabii gangam style yapmaktan.

hahaha gagnam style akımı okullara da sıçradı demek :)))

kızlar bunlara ek olarak hamile kadınlarda göğüslere çok fazla temas edilirse eşler tarafından tabiiki de :))) doğumu hızlandırarak erken doğuma neden oluyormuş . edindiğim bilgiler doğrultusunda :))))) aman dikkat

Hadi canım çok şaşkın bir şekilde okudum inann enteresannn....

ay hele bir hamile kalalımda ,elletmeyiz bi yerimizi

Bu arada yanlış saymadıysam bende 4) berkuncan kütahyada yaşıyorum 27 yaşındayım hemşireyim ama şu an atama bekliyorum...

Son düzenleme:

vaaaaay yeni bi bilgi dahaaa

1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum

2- pufpuff-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 26 ,1,5 yıllık evliyim , bilgisayar programcılığı okudum ama 5 sene bankacılık yaptım ,şu an iş arıyorum

3- Anatolya20-31 yaşındayım 6 yıllık evliyim. sınıf öğretmeniyim.

4- berkuncan -kütahyada yaşıyorum 27 yaşındayım hemşireyim ama şu an atama bekliyorum...

benım olmamasının sebebi (benım tahmınım) doktora gıtmıyorum kotu bır sey der dıye herhalde yumurtlamam zayıf

sen kaç yıllık evlin canım ,ne kadar zamandır istiyorsun da olmuyor ,eğer uzun zamandır ise bence bir git doktora en azından sebebini bil derim.ona göre bişeyler uygulanır en azından..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…