Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

anladım canım ,işte vucüda giren ekstra bir ilaç bile hormon dengemizi alt üst etmeye yetiyor.hayırlısı diyorum ben artık ,yılmadan devam napalım ..:44:

öyle tabi..insan ne yaşarsa yaşasın her zaman daha kötüsü oluyo başka insanlarda..bunu idrak edip şükretmek lazım aslında inş sende yakın zamanda o müjdeli haberi alırsın

öyle tabi..insan ne yaşarsa yaşasın her zaman daha kötüsü oluyo başka insanlarda..bunu idrak edip şükretmek lazım aslında inş sende yakın zamanda o müjdeli haberi alırsın

İnşallahh hepberaber mendil sallayacaz ondan sonra umutsuzluk yok kızlar yüksek tutun umutlarınızı haydi bebişler tutunmalı

bu konu başlığı baya aktif sanırım ,ben sürekli paylaşım yapacağım bir platform olsun istiyorum hep aktif olan ..ara sıra değil hep burda olmak ,sıkıntıları birlikte paylaşmak ,müjdeleri buradan vermek,verenleri tebrik etmek istiyorum ..inşallah bu başlık öyledir

aynen sana katılıyorum.. insan paylaştıkça rahatlıyo,mutlu oluyo

İnşallahh hepberaber mendil sallayacaz ondan sonra umutsuzluk yok kızlar yüksek tutun umutlarınızı haydi bebişler tutunmalı

biraz aceleciyim,beklemeyi sevmiyorum..
mümkünse bana ocak ayında yeni yıl müjdesi ile uğrasın bebiş

aynen sana katılıyorum.. insan paylaştıkça rahatlıyo,mutlu oluyo

benim kk dan o kadar çok gerçek hayatta görüştüğüm kişi varki ,hatta eşlerimiz bile tanışıyor artık ,ev buluşmaları ,kahvaltılar ,piknikler ,hatta tatil bile yaptığımız arkadaşlarım var 5 yıldır ..bütün derlerimi sıkıntılarımı paylaştım zamanında ,çok güzel dostluklar kurdum ..

her platformda olduğu gibi burda da olur tabi zamanla..bence çokta güzel bişey gerçek hayata görüşmeler ayarlamak,güvenmek,sevmek,paylaşmak..dostluk güzel şey

Ben son yaşadıklarımdan sonra keşfettim kk yı iyikide keşfettim canım kafam dağılıyor buradayken...

bende burdayken kendımı yalnız hıssetmıyorum dıyorum kı benle beraber herkes bu sıkıntıda
ozaman daha kolay aşılıyor sıkıntılar

bende burdayken kendımı yalnız hıssetmıyorum dıyorum kı benle beraber herkes bu sıkıntıda
ozaman daha kolay aşılıyor sıkıntılar

kesinlikle öyle..aynı dertten muzdarip kişilerle konuşmak belki yeni şeylerde öğrenmek fena değil yani

her platformda olduğu gibi burda da olur tabi zamanla..bence çokta güzel bişey gerçek hayata görüşmeler ayarlamak,güvenmek,sevmek,paylaşmak..dostluk güzel şey

Ben son yaşadıklarımdan sonra keşfettim kk yı iyikide keşfettim canım kafam dağılıyor buradayken...

inanın bana 5 yıldır kk dayım ve inanılmaz arkadaşlıklar kurduk ,5 yıldır o kadar çok sıkıntı ,mutluluk ,acı tatlı şey paylaştıkki ,buda çok özel ve güzel tabi ,o zaman yeni dostluklar adına aynı yolda devam ,hatta bir liste yapalım ,kendimizi de tanıtalım ,işimiz gücümüz kaç yılık evliyiz nerede yaşıyoruz filan gibi ,olurmu

gerçek,dürüst ve güzel dostluklar adına herşeye varım

1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum .

herkes eklesin kendini listeye

1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum

2- pufpuff-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 26 ,1,5 yıllık evliyim , bilgisayar programcılığı okudum ama 5 sene bankacılık yaptım ,şu an iş arıyorum

aslında ben öyle çok kafaya takmıyorum ,ama aklından atarsan kalırsın sözünede inanıyorum ,çok çok bebek isteyen hanımlar nasıl atsınlarki ,günü gecesi bunu düşünmekle geçiyor ..psikolojik biraz aslında ,doktorlar bile söylüyor bunu ..

imkansıza yakın bence.. kafadan atmak çok zor,kendimden biliyorum.. psikolojik destekle belki ama onada gerek duyan yok heralde

dün bir konu okudum yine burda ,inanamadım ya ,4 kere tüp bebek yapmış kadın ama 6 bebek kaybetmiş ,birini 6 aylıken erken doğurmuş ,bir normal düşük ,diğer ikisi erken dönemde düşmüş ,diğer ikizleri tuavlette resmen eline gelmiş çok acı bir durum ,ve hala umudum var diyor ve denemeye devam ediyor ..allah bu ylda uğraşanları zor durumda bırakmasın inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…