Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım o şişkinliktir kilo değildir bende de var sen sakın kısma saydıklarının hepsine devam et bundan sonra bulatın olmıcak diyemeyiz sen değerlendir bu günleri:129:

canım o şişkinliktir kilo değildir bende de var sen sakın kısma saydıklarının hepsine devam et bundan sonra bulatın olmıcak diyemeyiz sen değerlendir bu günleri:129:

aynen canım o yüzden tam gaz yiyiorum ben de :) ya zaten şöyle 3-5 kilo versem fena olmaz diyodum ama hamile olduğumu öğrendikten sonra vazgeçtim tabi. ama göbeğim çok gözüme batıo. en azından hamileyim de ondan göbeğim var derim artık napiim

aynen bende öyle diyorum

Ay ben sizin hamiş muhabbetinizi yerim güzel annelerim, yoğurt, ayran ekşi elma yiyenler kurdelaları hazırlasın kızlar geliyor, (kızımda elimde ayran ve yoğurt kaseleri ile dolaştığımdan biliyorum) göbüşü hemen şişenler de sünnet kıyafetlerini hazırlasınlar diyorum inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Amin. Bu arada laviniacım rüyanı iğdeçiçeğim yorumlar ama benim içime de şöyle doğdu hayırdır inşallah; oğlun olacak ve öyle kolay, zahmetsiz ve seni üzmeden büyüyecek ki bir bakacaksın kocaman adam olmuş, hem de öyle 1 günde yürüdü bir kere emdi falan büyük birilerinden olacak inşallah hani şu hatırlarmısınız bilmem oğuz kağan destanı vardı 40 günlükken yürüdü bir kere emdi annesini sonra asya hun devletine kağan oldu destan vardır ya onun gibi senin oğlan başbakan ya da cumhurbaşkanı olacakmış gibi geldi bana yani içime öyle doğdu bakalım iğdeçiçeğim ne diyecek hayırdır inşallah valla çok etkilendim. Maşallah Maşallah.

Bu arada ben adamı ikna ettim ama bu günlerde öyle yoğunuz ki yastığa 20 cm kala uymaya başlıyoruz

ayy karnı erkenden şişenin oğlu mu olurmuşş allahım sağlıklı doğmasını nasip etsin de kız erkek farketmez benim için.. bu arada öyle güzel yorumlar yapıosun ki içim açılıo resmen. inşallah senin de kızına bi an önce kardeş gelirr

öyle derler serapcım aslında gördüm de benden 1 yıl önce hamile kalan arkadaşım benim yarım kadardı kilo olarak ama göbeği ilk ayda ben burdayım diyordu oğlu oldu, ben de biraz kio alarak hamile kalmıştım ama 5. ayda hala karnımdan hamile olduğum anlaşılmıyordu, kalçalarım genişlemişti kızım oldu. güzel düşüncelerin için teşekkürler eee siz gençlerin yanında ablanız böyle 4 yapraklı yonca bana enerji veriyorsunuz. Bizim kıza kardeş gelsin inşallah da bakalım ne zaman.

ikizler ablacımm nerelerdesiniz yaa iğdeçiçeğimizde gelmiyorr özledik sizi bu arada o rüyayı gören ben değil serapdı.. işin garibi gecen seferde yasemin di galiba onu tebrik edecegıne yeşimi tebrik etmişdin ve sonrada onun hamile oldugunu öğrenmiştik bakarsan serap için söylemek istediklerin gerçekten bana sirayet eder hayırlısı inşallah

bu arada Serapcımm ben doktora gittim cok şükür minicik bir kese gördü doktorr ama daha cokkk küçükmüş 9 mm.cik ben 33-34 günde bir regl oldugum için doktor daha cok yeni ve küçük dedi zor gördük zaten.. 3 hafta sonra gel dedi..ama ben bu doktoru hiç sevmedim yaa tartar taramalı gibi konustu şöyle yap böyle yap eşim bile bune yaa dedi zaten 45dk bekledik girebilmek için cok kalabalıkdı..oyuzden suan biraz doktor sıkıntımm var yaa napcam ben yaaa gecen seferkide pko var dedi yolladı onu soyledım bu doktora yok oyle bişey dedi şaştım kaldımm ..neyseki kesemizi gördğk inşallah bebişimizde görebiliriz Allahın izniyle canım benim inşallah sende hayırlı haberler alırısnn öyle işte

Son düzenleme:
Çok iyi valla erken bunama belirtileri başladı herhalde bende. O rüyayı serap mı görmüştü lavinia doğru söylüyorsun yasemin hamileyken yeşimi tebrik ettim. Esas dün ne yaptığımı bilseniz kk'da bir konuya yorum yapan birinin yorumunu yanlış okuyup bir saldırdım cır cır resmen hönkürdüm. Yazık O da iyi biri belli ki siz yanlış anladınız ben kötü bişi demedim deyince tekrar okudum gerçekten ben yanlış okumuşum anaammm bi utandım kızdan özür diledim falan kızcağız da sorun değil falan dedi ama yüzüm Yani benim bu halim nolcak bilmiyorum offffffff of.

ikizlerrr ablacımm estagfrulah o nedmek kafan dolu herhalde neyse olsun senin bu şaşırmaların hayırla sonuçlanıyor baksana yeşim hamile kalmıştı..ama dünkü olay kötü olmuş olsun onuda düzeltmişsin sonradan

kabinin canım o rüyayı gören bendim:)) ikizler canım ağzına sağlık ne guzelde yorumlamissin kalbi güzel dili güzel arkadaşım bide benim gördüğümü tutturabilseydiniz neyse caniniz sağolsun:) kabinin nasıl gidiyor bakalım hamilelik ikizlercim sende uyuma lütfen artık aramıza katılmanı bekliyoruz hazır kociside ikna ettin:)

merhaba kızlar çok uzun zamandır giremiyorum geçen cuma işi bıraktım ve evde netim olmadığı için giremiyorum forumu okuya okuya geldim yasemin canım çok geçmiş olsun hayırlısı herşeyi veren rabbim serap ve lavinya rabbim sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin bende de bulantı ve halsizlik çok arttı dün doktora gittim kalp atışlarını duyduk ve gelişimi çokk iyi bebişimin şükür bi ay sonra ikli teste gireceğiz inş kızlar hepinizi çok özledim...fırsat buldukça geleceğim hepiniizi çok çok öpüyorum canlarım..

hayırlı olsun anım çok sevindim gerçektenn.. umarım ben de yarın hayırlı haberlerle gelirim. zaten çok övülen beğenilen yok bilmem nerelerde okumuş tecrübeli falan denilenler hem yoğun oluo hem de ilgisiz. bence 3 hafta falan bekleme tekrar. haftaya başka bi doktora git ve memnun kalırsan onunla devam et. çünkü doktorun seninle ilgilenmesi ve uzun uzadıya konuşup birşeyler anlatması çok önemli. benim son gittiğim doktorda bunu anladım gerçekten içimi rahatlattı kadın. hem bu arada bebişini tekrar görmüş olursun o da yanına kar kalır

cok sagol canım darısı senin başına tatlım inşallah sende keseni pztesi görebilirsin ..gerçekten dediğin gibi bu doktorlar böyle yaa.. bende senin gibi düşünüyorum bebişimi tekrar görmüş olurum ama hiç olmazsa şu 1 haftayıda gecireyim diyorum hem biraz daha büyümüş olur çünkü doktor bebeğin gözükmesi için en az kesenin 20 mm olması gerekiyor gibi bişey demişdi ..ayın 15nde tekrar başka doktora gideceğim inşallah ondan memnun kalırsam ordan devam ederim artık

Son düzenleme:
Ay çok güldüm rüyayı gören xanax mıymış ben lavinia diyorum lavinia serap diyor, neyse hayırlara vesile olsun diyelim. Şimdi ben bir tekrar yapayım;

serap, xanax, lavinia,nisanbu, yeşim hamile olanlar

berkun,toprak,iğdeçiçeği,anatolya, bu ay güzel haber verecek olanlar

ben yani ikizler uyumayıp eyleme geçecek olan tamam tamam anladım. Ben bunu ezber edeyim gelicem sonra.

topicteki rüyalar birbirine girmiş anlaşılan benim gördüğüm rüya şu kelebeğin örümceği, kuşun kelebeği, kedinin kuşu.... falan yediğini gördüğüm rüyaydı. gerçi en güzel yorumu da nisanbucum yaptı. popon açık kalmış diyerek

topiğimize nazarmı deydi neee anatolya,berkuncan,i iğdeçiçeği,toprak...........nerelerdesinizzz yaa

Canım benim burdayız burdayız. ben hafta sonu yoktum. Şehre gittik o yüzden giremedim.Ara ara oluyor bu topik böyle. Herkes bir sessizleşiyor sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz.Kızlar da gelir eminim.

Ablam senin yerin bizim yanımız bizim yerimiz de serap,xanax,lavinia,nisanbu ve yeşimin yanı Yani hepimiz hamileyiz Ne diyorum yaw ben.Ama sen kendini ayrı tutma bizden sen de güzel haber vereceklerin yanına geç bakayım

kızlar hafat sonum yoğundu giremedim..şimdi iş yerinde hızlıcaaaa göz attım eskilere..
sonuç olarak; sizi sever bennnn ,sizlerleyimmm heppppp...

güzel haftalar bizim olsunnnn öpüorummm..(malum iş yeride biraz yoğun..ilk fırsatta burdayımmanacımmm)

Kızlar çookk özledim sizi hepinizi nasılsınız geçmişi okuya okuya geldim,ben cuma günü pek kötüydüm yine sabah karnımda bi ağrı vardı kramp gibi kasılma gibi gaz sancısı gibi,öğleden sonra dayanamadım sağlıkocağına gittim kalp atışlarını dinlemek için ama zor duruyordum ayakta neyse hemşire dinkledi bi yere toplanmış seninki oda acı veriyo heralde dedi kalp atışlarını dinlerken o sertlik kasılma gitti ohh dedim hemen işe döndüm ama bana dedi istersen git bi doktoruna ultrasonda görün dedi baktım iyiyim işe geri gittim,akşam 6 da çıktım eve zor gidiyorum Allah ım eve kendimi bi atsam diye dua etmeye başladım ağrı yine başladı eve gittim ağlıyorum eşim geldi oda korktu ne yatabiliyorum ne doğruluyorum doktorumu aradım akşam 7 buçuk gibi oda açmadı doğumda oluyo bazen sonra benim ağrı yine geçti sıpa resmen oyun oynadı benimle 8 de doktorum aradı anlattım kanaman var mı dedi hayır dedim yarın mutlaka gel bakalım dedi cumartesi sabah erkenden düştük yollara bi baktım benim paşam ohh keyif yapıo eli ağzında sonra bakarken pırt diye dönüverdi poposunu herşey yolunda dedi,rahat bi nefes aldım canlarBu arada laviniacım sevindim senin adına keseciğini görmüşsünüz maşallah diyelim mide bulantısı olmuyo diye hiç takılmayın olmuyosada şanslı hissedin kendinizi bende 10. haftadan 13. haftaya kadar sadece sabahları oldu çok şükür kısa sürdü burdaki arkadaşlarım ayy yemek yapamıyorum soğan kokuyo diyolardı eve gidiyordum yemek yaparken eğilip kokluyordum soğan kavururken bakalım bana kokacak m diye yook hiç bişey yok bende mi var bi anormallik diye düşünmeden edemiyordum tabi,tadını çıkartın popoyu kaşıyın böyle diye diye sonra sabahları bi başladı çok afedersiniz sarı safra çıkmadan rahat edemiyordum sonra yine devam güzelce kahvaltımı yapıyordum serapcım sen ne yaptın doktor işini,ikizler ablacım sevindim valla karara uyur uyanık yapın işte bişeyler anotolya bu takvimden sendede görmek istiyorum,bizim toprağımız nerde sayi onunda sesi soluğu çıkmamış ayy çok mu gevezelik yaptım ne çok konuştum yazmaktan yorulmadım ama sizi okurken yoracam kusura bakmayın canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…