Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

hayırlı geceler hanımlar bende 1000 tane okuyabilirim allah dualarımızı geri cevirmesin benimde sizlerinde anne olmak isteyen herkes tez zamanda tatsın o duyguyu

Kızlarr nasılsınız özledim sizleri. Ben bildiğiniz gibiyim, içim kararmış durumda mutsuz ve üzgünüm. Sitede hep sorunlu ve sıkıntılı kızların topiklerini okuyorum. Ve isyanım diniyor o zaman Allahım şükürler olsun benim ki de dert mi diyorum. Ama el ayak çekilince gece gözlerimden akan yaşlara engel olamıyorum. Alışırım bu duruma tabii hele bugün 4.5. çocuklarını yapanların topiğine girdim ne güzel ya nasıl imrendim. Amannn boşverin beni saçmalıyorum herşey yolunda görünüyor, herkescikler iyi olsun. İğdeçiçeğim, berkuncanım, toprağım, laviniam, mrvb, anatolyam, nisanbucum,coldriver,esra, tuğba ve tüm arkadaşlarım hergün sizler için dua ediyorum umarım güzel haberler bu ay patlayacak. Sizi çok öpüyorum.

benide listeye ekleyebilirsin canim yesim icin okumak istiyorum Allahin izniyle

Allah razi olsun kizlar benim icin okuyan okuyamayan tüm arkadaslarim cok sagolun Rabbim sizlerin gönlünüzdekini hayirli edip sizlere versin insaallah

Adımı görünce çok duygulandım iğdeçiçeği ne diyeceğimi bilemiyorum hepinize çok çok çok teşekkürler....rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin çok sağolun kızlar....

Canımmerak ettim ne o sorun bende bi kaç kere okudum selati tefriceyi?

benide listeye ekleyebilirsin canim yesim icin okumak istiyorum Allahin izniyle
Kız sabahın 4 buçuğunda niye uyumuyon bakiyim sen

Iğdeçiçeği rabbim tez vakitte sana ve isteyen her mümin kardeşlerimize anne olmayı nasip etsin bu akşam sohbetimiz var inş bütün hepimiz için dua edeceğim rabbim kabul etsin inş inş inş....

canım ablacım:) üzme tatlı canını..ben şuna innanıyorum..siz bir iki hafta sonra gene eskisi gibi çocuk yapalım diyeceksiniz....İnsanoğlu şartlara zamanla alışıyor hemen adapte oluyor...
Belli olmaz ablacım kızların daha öncede dediği gibi bu ay belki bize güzel haber verirsin..İnşallah :)

ablacım bizde seni özledik Allah dermazsız derst vermesin her halimize elhamdülillah

bende yeşim için bgn başlıyorum :)

canım nasılsın..nasıl gidyor doktorla görüşmeler..reglinin 3 günü gittinmi..nasıl yumurta rezervin? aşılama için gün belli mi..

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

YESİMİZİN EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ CUMA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

YESİMİMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-YESİMM : 1000 TANE OKUNDU.
2-ANATOLYA : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
3-BERKUNCAN : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
4-NARTANESİİİ: 1000 TANE CUMA'YA KADAR
5-MRVB : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
6-BEBİSİMSU : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
7-TOPRAK : 1000 TANE CUMA'YA KADAR

Arkadaşlar 12. listeye tamamladık biiznillah... Allah kabul etsin canlar!!! :))

Son düzenleme:

bende varım canımm..300 tane okudum bile:)

canım nasılsın..nasıl gidyor doktorla görüşmeler..reglinin 3 günü gittinmi..nasıl yumurta rezervin? aşılama için gün belli mi..

Toprakcım kendimi üzgün hissediyorum. Cuma günü doktora gidicem yumurta gelişimine bakıp o zaman söyleyecek aşılama olup olmayacağını. Böyle olacağını düşünmemiştim. Ne düşüneceğimi de, bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı inşaAllah!..
ikizlerim senin için de çok üzgünüm. Malesef elimizden dua etmekten başka bişey de gelmiyor. Allah yardımcın olsun canım.
Berkuncan, lavinia, mrvb, anatolya, nisanbu, coldriver, tugba, nartanesi, yesim hepinizi öpüyorum. Allah'a emanet ol canlarım... Deniz nerelerdesin gel artık. Seni çok merak ettim lütfen arkadaşım.Sağlık haberlerini ver bize...

Son düzenleme:

canıımmm kuzum benim..Rabbimin izniyle inşallah herşey daha iyi olucak..kendini yıpratma..İnan Doktoruna bırakınca insan daha bir rahatlıyor..İnşşalhh cuma günü yumurtaların çook güzel sayılarıda iyi olur..bide yumurta takibiyle belkide size gün saat verir..Aşılama olmaz hangisi hayırlısıysa..
Bende aynen senin gibiydim..dr gittiğimde eşimde çıkan problemden ötürü dr.bir tahlileri yapalım tedevi neyse başlıyalım diyince "kendimi tüp bebek sayfalrında buldum..hiiiç düşünmezdim böyle olucağını..yani o sayfaları okuyacğımı tahmin etmezdim..Ama birde okuyunca o kadr şeyler öğreniyosun ki..bziden daha kötü durumda olan insanların mücadelelerini okuyosun ki...şükretttim :)
Bi çok kolay alışıyoruz..sen daha iyi bilirsin..Rabbim öyle bir merhamet etmiş ki bize...bir tandığımız öldüğünde "yok yaşanılamaz bundan sonra diyosun.."ama daha sonra brş bakıyorsunki aynada kendine gülümsüyosun..hayat devam ediyor..

O yüzden öyle dert etme kendine..hepimiz aynıyız..Bak gör daha güzel olucak herşey..senin belkide bir dahaki ay alıcaz hamiş haberini(İnşallah)

canım benim hiç üzgün hissetme kendini Rabbim bir yoluna koyar elbette bu günleri hiç yaşamamışa döneceğiz inşallah boş boş beklemektense doktora gitmek ve bişeyler yapılması bana kendimi daha iyi hissettiriyor boşa kürek ççekmeyeceksin bak mutlu sona doğru gidiyorsun Allahın izniyle :)

canım iğdeçiçeği üzme kendini cuma gününün hürmetine o gün doktorla görüşmen çok iyi geçecek inş rabbimin izn ile moralini yüksek tut rabbim hakkımızda en hayırlılarını versin inş....dualarım seninle özellikle bu akşam ki kuranda bizzat sana dua etmelerini isteyeceğimm...kendine çok dikkat et...öpüldün...

Nihayett gelebildimm kızlarr doktor sivilcelerim için bakıma başladı birde antibiyotik verdi tabii bebiş yoksa kullan dediii onun için bekleyeceğiz ve göreceğizzz...
İğdeçiçeğimm canım arkadaşım üzülmek sana yakışmıyorrr ama bu melankoli havalardan oluyor heraldee sakıınnn üzgün olma bu senin bu dönemini iyi yerine kötüye sürükler onun içinn herzaman umutlarr tavannn sakın duymayalım bir dahaaa bak en azından sana yöntemin var olduğunu söylediler aşılamıyacak bir sorunun yok çok şükürr onun için sıkma tatlı canını güzel arkadşım benimm
İkizlerrr abalaaaa çok özledimm seni yaaa nerelerdesinnn noolluurr yanımızaa gelll
toprak, lavinia, mrvb, nisanbu, yeşim, nartanesi, anatolya, coldriver, nartanesiii sizleride kocamann öpüyorummm

inşş bebiş vardır da sivilcelerde kalsın canım..... :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…