Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...e-kalabilirsiniz-sekilde-hamile-kaldim-8.html

kızlar bi tane topik buldum (değişik bir yöntem..kararrsız kaldım yapıp yapmamakta...bi okusanıza ilginçç

Kuzum yok yaaa daha neler :KK52: yapabilir misin böye birşeyi düşünsene ilişki sırasında bile bir sürü sperm ölüyo onu alcanda enjektöre çekcende ne gerek var o kadar zahmete eziyete nasıl olsa içine enjekte eden birşey var :KK19: kız söyletme beni yaaa:KK17: dışarı çıkmasını istemiyorsan eşin hemen kalkmasın üstünden sende kımıldamadan dik ayakları o zaman hiç bi yere hiç birşey çıkmıyo :KK1:

evet kızlar haklısınız..tamam vazgeçtim..e napalım bildiğimiz yoldan devam:)thank's for yours ideas'...sizi sever bennn:KK16:

Sağol canım,bugün var bende bişiler öğlen dişçiye gittim yemeğini yede gel dedi yedim gitmeden dişlerimi fırçalamaya lavobaya gittim daha fırçalamadan ne var ne yok çıkardım bu çocuk daha şimdiden yemek mi seçiyor ya :KK14: neyse boş mideyle gittim oda zaten baktı doktorun izni olmadan yapmam dişin çürümüş dedi doldu olacakmış çürük dişde zararlıymış biliyomusunuz çocuğa hamilelikte oluyormuş neyse gittim izin de aldım doktordan 13 martta gidicez bakalım eşimde korktu öyle izin falan isteyince tamam yaptırma boşver doğumdan sonra yaptır diyo benim bir önemim yok yani öenmli olan bebiş:KK37: doktor kesildi başımıza dedim doktor izin vermez heralde birşey olsa bu adamın düşünce gücü beni öldürecek :KK37:

kuzucum benim çok geçmiş olsun hep de maaşallah diyoruz ne oldu nazar mı oldu sana :nazar: canım çürük diş mi tehlikeliymiş bunu bilmiyordum ben apse ve iltihap tehlike diye biliyordum neyse yapacak bişey yok biran önce 13'ünün gelmesini bekleyecez o kadar zamanda da bişey olmaz korkma sen
bizim tostosada bak yemek seçmeyede başlamış yerim ben onu ya:emir_bebek:
kız senin eşin seni de düşünür o an senin ağrını düşünememiştir baba oluyor hem olsun o kadar:KK52:

çok şükür ama her üç ayda bir kontrollere gidiyorum inş yoktur sende bide benim ufak tefek bi iki nodülüm var şuan bi tehlike yaratmıyo ama büyürse biyopsi yapılması gerekli oluyormuş şuan ilaç falan kullanmıyorum çok da iyi durumdayım ama inş hamileliği etkilemez

canım herşey normale dönmüş sen çok şükür atlatmışsın hiç bişicik olmaz ilk ayın mı senin korunmadan???

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...e-kalabilirsiniz-sekilde-hamile-kaldim-8.html

kızlar bi tane topik buldum (değişik bir yöntem..kararrsız kaldım yapıp yapmamakta...bi okusanıza ilginçç

kız valla toprağım ikimiz aynı cinsteniz bende dün okudum bu topiği ve bi an size danışacaktım o arada başka şeyler oldu buraya yazamadım; bir nevi kendi aşılamasını yapmış ama steril ortam da çok önemli birde spermlerin şekli bozulur mu diye düşündüm amaaannnn boşver Allahın gösterdiği yol en iyisi :)))

birde şu var bizim son haftada uyguladığımız yeni terndimizin de topiği varmış :)
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/596344-silkelet-sonra-hamis-kal-208.html

kuzucum benim çok geçmiş olsun hep de maaşallah diyoruz ne oldu nazar mı oldu sana :nazar: canım çürük diş mi tehlikeliymiş bunu bilmiyordum ben apse ve iltihap tehlike diye biliyordum neyse yapacak bişey yok biran önce 13'ünün gelmesini bekleyecez o kadar zamanda da bişey olmaz korkma sen
kız senin eşin seni de düşünür o an senin ağrını düşünememiştir baba oluyor hem olsun o kadar:KK52:

canım herşey normale dönmüş sen çok şükür atlatmışsın hiç bişicik olmaz ilk ayın mı senin korunmadan???

kız valla toprağım ikimiz aynı cinsteniz bende dün okudum bu topiği ve bi an size danışacaktım o arada başka şeyler oldu buraya yazamadım; bir nevi kendi aşılamasını yapmış ama steril ortam da çok önemli birde spermlerin şekli bozulur mu diye düşündüm amaaannnn boşver Allahın gösterdiği yol en iyisi :)))

birde şu var bizim son haftada uyguladığımız yeni terndimizin de topiği varmış :)

:KK9::KK9::KK52::KK52::KK52: evet evet okudum bende :KK52::KK52: silkeletme işi OK.de öbür yöntem arkadaşların dediği gibi sıkıntılı biraz..çekindim ne yalan söyleyim...Biz normal yollarla devam o yöntem jokerim olsun benim..hani misafir (yatılı) gelirde o günde çok önemli olur işte ozaman düşünürüm belkim..:26:

En Büyük TÜRKİYE.......hadi bakalım gününüz güzel geçsin.....iyi hbrler alalım..mutlu olalım bgn..öpüyorumm

Bak bu daha mantıklı,siz kahkaha atarkan bebişlerde koşa koşa gider sizin yumurtalara,dur kimdi bizde uzun süre sırt üstü yatamayan berkunum :KK34: bak bu yöntem sana göre dene bebişim :KK76:

:KK9::KK9::KK52::KK52::KK52: evet evet okudum bende :KK52::KK52: silkeletme işi OK.de öbür yöntem arkadaşların dediği gibi sıkıntılı biraz..çekindim ne yalan söyleyim...Biz normal yollarla devam o yöntem jokerim olsun benim..hani misafir (yatılı) gelirde o günde çok önemli olur işte ozaman düşünürüm belkim..:26:
Toprakcım at bu yöntemi kafandan yatılı misafir gelse ne değişecek kuzu yine ilişkiye giriyosun,bence böyle bşeye eşlerde razı gelmez kuzu sen bildiğin yoldan şaşma sizin meyveniz o şırıngayı sokmayın aranıza:KK76:

En Büyük TÜRKİYE.......hadi bakalım gününüz güzel geçsin.....iyi hbrler alalım..mutlu olalım bgn..öpüyorumm

Sana daa kocamannn bir günaydın,seninde günün güzel geçsin canım:KK16:

ikinci ayım yani düğünden beri korunmuyorum bu ay on üç gün gecikmeden sonra kırmızılandım çok üzüldüm :KK43:

ikinci ayım yani düğünden beri korunmuyorum bu ay on üç gün gecikmeden sonra kırmızılandım çok üzüldüm :KK43:

annaaammm sen daha tazecik gelinmişsin yeni fark ettim hayırlı olsun canım allah bir yastıkta kocatsın olur daha merak etme :)

herkeşlere günaydınlaaaarrr umarım güzel bir gün olur kırmızı kartları yemeden kapatırız bu günüde :)

amin inş inş rabbim isteyen herkese nasip etsin işte şu hashimoto kafama takılıyo durumum iyi de olsa :KK43:

bak canım ilaç bile kullanmıyormuşsun demekki sende hastalıktan eser kalmamış takma kafana daha yeni evlisin çocuk fikrinin beyninin arka belleğine it yeni evliliğin tadını çıkar :)

Günaydınlarrrr
masılsınızz bakalımm ben resmen gece yatmak bilmiyorum sabahta kalkmak modundayım bu hafta çok sinir bozucu oluyorrr
her neyse bu arada ben sanırım yumurtladım bitti ama hiç akıntı falan olmadan olması çok tuhaff çünkü hani ilk yaptığım gün koyuya çok yakın demiştimyaa sonraki günler bırakmadım devam ettim yapmaya hep dahada silikleşmeye başladııı inşallahh bu ayy becermişizdirrr aslında tam yumurtladığım günüde bilmiyorum haliyleee artıkk nasipseee olurrr:KK16:

günaydınn kızlarrr ayy şu enjekör yöntemini okudumm yaa kızlarr rabbım muhtaç etmesin ama ben yapamam her halde oyle bişey yaa pek midem almazz:KK50: hem nisanbunun dediği gib zaten doğla enjektörle oluyor yanii :26: neysee kızlarr mrvb ciğim dün sana yazdıgım yazı vardıya hani ben pko olduguma inanmıyorum bence benim yumurtam çatlamıyor ve kiste dönüşüyor diye :44::44: neyse işte benim kafama takılıdıı araşatırdımm durdumm zaten bunların hepsi pko ymuş yaaaaa:KK43::KK43: yaşadıklarım benim gerçekten pko oldugumu gösteriyor galiba :18: belirti yok filan dedim ama herkesede de olmadıgı olabiliyormuss:KK14::KK14: ama anlamadıgım yumurtalarım çatlamıyorsa ben nasıl adet oluyorum yani yumurtlama gerçekleşmeden adet olunabiliyormu acaba :44:bu arada şu soğan suyunu araştırmaya başladım mrvb cğim galiba senin bununla ilgili bilgin var bende mide rahatsılıgı var ama napalım ona dayanırım bi süre diyecem ama ben soğanlı salatanın suyuna ekmek bansam mide agrısından kıvranıyorum galiba onu hıc yapamıycam başkaa bir yöntem yokmuuu ya yumurta çatlatmak için canlarrr hazir adetliyim başlayayım hemenn

Son düzenleme:
X