Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Vallah bende heycanla okudum sonunakadar. Insallah füsük olmamistir insallah hamileyse bebegine zarar vermemistir diye.... Neyseki öyle birsey olmamis. Ama buda bize ders oldu coooook tesekkür ederiz sana.

rica ederim canımm ne demek sen benim stersimi düşün bidee 1 hafta stres oldumm ya bosu bosuna

lavinia sen böyle yazdıkca ben kendimi daha da kötü hissediyorum inankiii çok özür dilerimm sorumlu hissediyorum kendimi arkadaşımm

ayy hayır berkuncanım ben sen en özür dilerim tatlımm ben zaten sonucun ne olcagını bılıyordum doktora gıderken cunku zaten test yapmıstım ama genede stres yapıyor ınsan az cok..bunun sizinle alakası yokk "bana burda bebek gorunurdu filan demıslerdı "derken "hanı bak sızde yanlıs bılıyormusunuz " siz bundan sonra daha dikkatli olun diye anlattım vallahi bak bunu anlatırken sizi üzeyim diye anlatamdımm .. canım benim yaa üzülme neolur yazdıgını yeni gördüm hem siz nerden bilebilirdiniz ya bu olay geldi de gecti bile ben anlatma geregı bile duymadım sadece mrvb sende pko vardı deyınce ben oyle olduguna ınanmıyorum artık cunku gıttıgım doktora guvenemıyorum artık diye başıma gelen şeyi anlatmak istedimm..

Son düzenleme:
Canım benimmmm gende çok üzüldümdümm senin söylediklerin için değill ama yaşadıkların içinnn maleseff iyi bir doktor bulmak mesele oluyor böyle zamanlarda allahımm en kısa zamanda verecek bebişlerimizi canım benimm nerede oturuyorsun sen canımm doktor açısından merak ettimde

öyle canım insan kime güveneceğine şaşırıyor devlet hastanesine gıtsen bi türlü özel hastaneye gitsen bi türlü Rabbi bizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın bursada oturyorum canım ben burda özel bi hstneye gıttım işte

Canım arvelesi tavsiye ederim yada suda eritilen arveles dozunda dexmol diye bir ağrı kesici çok etkili 15-20 dk geçiriyo ağrıyı bir tane al koy istersen yanıbaşına bende migren olduğu için artık çözdüm ilaçları

Canım çok sağol,evet doktor yazdı bir tane minoset eczaneden aldım ama inan elime alıpda bakmadım bile hatta geçen hafta boğazlarım ağrıyordu bir tanede antibiyotik yazdı bunun geçirgenliği yok dedi ama ben o zamanda içmemiştim,sadece kabızlık için şurubumu içiyorum,içim rahat etmedi içemedim kuzum yaa iyide oldu geçti

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

NARTANEMİZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ PAZARTESİ gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

NARTANEMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-BERKUNCAN : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
2-TOPRAK : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
3-NARTANESİİİ : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
4-MRVB : 1000 (SALI'YA KADAR)
5-ANATOLYA : 1000 (SALI'YA KADAR)
6-YESİM : 1000 (SALI'YA KADAR)
7-TUGBA : 1000 (SALI'YA KADAR)

Arkadaşlar 11. listeye tamamladık biiznillah...
Önceliği regl olmayanlara verdim. Laviniacım sen ve ben daha sonraki listelere katılırız inşaAllah canım.

Son düzenleme:
canım bu haftamıydı bat günün?

canım martın 3'ü en geç 5'ine kadar olmam lazım :)

KIZLAR ARANIZDA HASHİMOTO GUAtrı OLAN VAR MI...

hashimoto teşhisi nasıl konuluyor canım bnm antikor 500 ama doktor hashimoto mu dedi yoksa adaysın mı dedi anlamadım o anda başımdan j-kaynakr sular iniyodu da

bnm diğer aylara göre çok fazla akıntım oldu ama bgn ateş düşünce umutlarda suya düştü biraz olursa ne süpriz olur ama :)

ayyy canım benim kıyamam çok geçmiş olsun :)

ben bitirdim çok şükür Allahım kabul etsişn inşallah :)

ayy canım benim yüreğim ağzımda okudum dediğin gibi o zmn bu doktorum pko dediğinede inanılmaz hemen başka doktor bul canım belirtide yok diyorsun bak bu iyi haber :)

nar tanesi duanı bitirdim rabbim kabul etsin inşş ve en yakın zamnda bebişin gelsin iğdeçiçeğimm yeeni dua liztesi yaparsan beni de eklemeyi unutma evde netim yok iş yerinden girip bakar duaları okurum da inş

Bana dört sene önce konuldu teşhis ft2 3 lere bakılıyo bayağı yüksekmiş benimde o zaman ama şuan düştü belirtilerin nasıl....

Bana dört sene önce konuldu teşhis ft2 3 lere bakılıyo bayağı yüksekmiş benimde o zaman ama şuan düştü belirtilerin nasıl....

canım aslında hiç bir belirti yoktu bebek olmuyor diye doktora gittiğimde ortaya çıktı son zamanlarda kilo aldım ama bunu yediğim incielre bağlamıştım belki de bundan, yani bebek olmamasının dışında bir belirtim yok ama oda en kötü belirti maalesef benim TSH 5,27 antikor 519 (( altı hafta sonra kontrole gitcem iki hafta geçti kaldı 4 hafta bakalım ne olacak :)
sen iyi atlatmışsın maaşallah darısı bana inşallah :)

Sağol canım,bugün var bende bişiler öğlen dişçiye gittim yemeğini yede gel dedi yedim gitmeden dişlerimi fırçalamaya lavobaya gittim daha fırçalamadan ne var ne yok çıkardım bu çocuk daha şimdiden yemek mi seçiyor ya neyse boş mideyle gittim oda zaten baktı doktorun izni olmadan yapmam dişin çürümüş dedi doldu olacakmış çürük dişde zararlıymış biliyomusunuz çocuğa hamilelikte oluyormuş neyse gittim izin de aldım doktordan 13 martta gidicez bakalım eşimde korktu öyle izin falan isteyince tamam yaptırma boşver doğumdan sonra yaptır diyo benim bir önemim yok yani öenmli olan bebiş doktor kesildi başımıza dedim doktor izin vermez heralde birşey olsa bu adamın düşünce gücü beni öldürecek

canımm geçmiş olsun..ee çok zor olucak dayanmasıda şimdi-ağrı filan olursa...

eeeee ağlarssaa anammm ağlar gerisi yalan ağlar demişler adamcagız ne yapsın baba oluyor oda kıyamaam ben sana çok geçmiş olsun

çok şükür ama her üç ayda bir kontrollere gidiyorum inş yoktur sende bide benim ufak tefek bi iki nodülüm var şuan bi tehlike yaratmıyo ama büyürse biyopsi yapılması gerekli oluyormuş şuan ilaç falan kullanmıyorum çok da iyi durumdayım ama inş hamileliği etkilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…