Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Allah razi olsun canim. Insallah rabbim sesimizi duyar. Hakkini helal et kuzum.

Helal olsun canım . ne demek. İnşallah kabul olur duaarımız.

Toprakcım, ben kırmızı kartı yedim az önce bu durumda okumak içime pek sinmiyecek, sen benim yerime okur musun canım DUCKLİNG'e?

İğdem çiçeğim ben de yedim bugün kırmızı kartı. Ben üzülmüyorum çünkü Rabbim bizlerin dualarını görüyor. kabul edecek yakın zamanda inşallahh.Ben adetli okuyayım mı yoksa alır mısınız kızlar?Benim işim yok okuyabilirim. :26: şimdi beni zorlu bir yol bekliyor. yarın hormon testim var:18::18::18::18: Dua edin kızlar inşallah iyi çıkar hormonlarım. Eğer hormonlarım iyi çıkarsa tedaviye başlayabiliriz. Hakkımızda hayırlısı olsun ve hayırlısı gül kokulu bebişler olsun inşallahhh :KK16::KK16::KK16::KK16:

kizarrr nerelerdesinizz ikizler ablacimmm iyimisin
mrvb nisanbu lavinia, anatolyaaa toprakkkk adiniz unuttugum arkadaslarimm nerrdesinizzz

Buradayız berkunum buradayızzzz :80:

Hepimiz icin okudum yasin'de dileyen ve isteyen herkes icin okudum... Allah'im insallah bos cevirmez dualarimizi.

Allah razı olsun canım. Rabbim kabul etsin dualarını inşallaahhh.

Kizlar size birsey soracagim... Ama nolursunuz beni ayiplamayin... Bilmedigimden soruyorum. Bugun benim icin okundu dualar ama ben bu iki rekat namazda ne diye niyet edecegim bilmiyorum ne duasi okuyacagimida kac rekat kilacagim bir bilgim yok... Gercekten su an cok utaniyorum ama yanlis yapmaktansa dogru bilgilerle yapmayi ve utanmayi tercih ediyorum.:KK43::KK43::KK43:

Kizlar size birsey soracagim... Ama nolursunuz beni ayiplamayin... Bilmedigimden soruyorum. Bugun benim icin okundu dualar ama ben bu iki rekat namazda ne diye niyet edecegim bilmiyorum ne duasi okuyacagimida kac rekat kilacagim bir bilgim yok... Gercekten su an cok utaniyorum ama yanlis yapmaktansa dogru bilgilerle yapmayi ve utanmayi tercih ediyorum.:KK43::KK43::KK43:

Olur mu canım niye utanasın ki. Ayıplanacak bir şey yok bunda. iğde çiçeğim bana " Allah rızası için 2 rekat namaz kıl ve Alemlerin Rabbi olan, kurda kuşa can veren Mevla'dan, sana da bir can, hayırlı bir evlat vermesi için istekte bulun canım." diye yazmıştı. normal namaz kılıyosun sanırım. belli bir dua var mı onu bilemiyorum bence iğdeçiçeğimi bekle o gelince o ne yapılması gerektiğini yazar canım

Olur mu canım niye utanasın ki. Ayıplanacak bir şey yok bunda. iğde çiçeğim bana " Allah rızası için 2 rekat namaz kıl ve Alemlerin Rabbi olan, kurda kuşa can veren Mevla'dan, sana da bir can, hayırlı bir evlat vermesi için istekte bulun canım." diye yazmıştı. normal namaz kılıyosun sanırım. belli bir dua var mı onu bilemiyorum bence iğdeçiçeğimi bekle o gelince o ne yapılması gerektiğini yazar canım

Allah razi olsun canim benim, sagol. Tamam igdecicegimi bekleyeyim ben birde bakalim o nediyecek.

kizarrr nerelerdesinizz ikizler ablacimmm iyimisin
mrvb nisanbu lavinia, anatolyaaa toprakkkk adiniz unuttugum arkadaslarimm nerrdesinizzz

canıımm evet bgn biraz yoğundu işle bakamadım pek..sende yoğunsun kuzum direksiyonlar, kurslar ,teroriler pratikler :) hadi bakalım..zaman öyle geçer işte..sen nasılsın çalışmalara başlamıştınız dimi gün aşırı mı? bak iişkidn sonra eşin ayaklarından silkelesin sallasınn..
Ben normal free takıloyorum..ovulasyon testi aldım ..onun kızarmasını bekliyorum kızarsın çalışmalara start vericem:=)
bende ikizler ablamı merak ettim onun tam olarak reglisi başladımı ,bittimi merak ettim..

ayyy canım bende bel fıtığı var yakı tecrübelerim var, yara üstüne biber dökmüş gibi yanar o bildiğim için cesaret edemedim ama çalışmadan önce elektrikli battaniyeyi yakıyorum belimi iyice ısıtıyorum bunu deneyebilirsin henüz faydasını görmedim ama yinede sıcak tutumak iyi derler fakat çalışmadan sonra sıcak olmayacak spermleri olumsuz etkiliyormuş sıcak :)

gerçekten kara borsa ne ara doldurdunuz valla boş bırakmaya gelmiyor sizi :))) yine yetişemedim :KK43:((

:)

neyse canım hayırlısı olsun Martı beklerken ben sana eşlik edeceğim zaten :)

bunu ilk defa duydum ya iyimiş :KK9::KK9:

ben bgn yoğundum sabah girdim okudum ama cvp yazamadım daha şimdi müsait oldum sen nasılsın canım benim :)

ayy evet canıımmm yaktı ki sorma..Evet sıcak iyi değilmiş ovulasyondan sonra..Bende sıcağı çok severim ..güya duş alırken sıcaklığı azaltırım diye planlıyorum ama lakin vücud öyle demiyor:KK43:açıyorum sımmmssıcağııı

Son düzenleme:
evet canım çalışmalara başladık dün akşam kulaklarını çınlattım akşam eşime dedimde başladı gülmeye tabi bende koptum ardından sonra silkeledi beni bir güzell yeni trent buymus dedimm bir daha koptuk allah seninde yuzunu güldürsün canım benım:KK16:

Duckling

Canım duanı okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. yanlız ben adetli ken okudum.İçine sinmezse sen tekrar okursun canım benim.

herkezmi 2 rekat namaz kilacak?????

toprak arkadasim senin icinde okudum ama sanirim 1050 okudum fazla okumusum. Rabbim kabul etsin ama ben sana 1000tanesini bagisladim

yarinda ducklin arkadas icin okuyacam Insaallah

cuma günü kimin icin okuyoruz???

toprak arkadasim senin icinde okudum ama sanirim 1050 okudum fazla okumusum. Rabbim kabul etsin ama ben sana 1000tanesini bagisladim

Hayir canim sadece kimin icin dau okuyorsak o kisi kilacak. Ama tam olarak nasil kilacagimi bilmiyorum

okuyan herkese teşekkür ediyorumm. ben sizlerde takır takır okudum ama kendime gelince tembellik yaptım yeni başlıcam..

Allah dualarımızı kabul etsinn.. Dilinize, gönlünüze sağlık..

Duckling

Canım duanı okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. yanlız ben adetli ken okudum.İçine sinmezse sen tekrar okursun canım benim.

saol canım benim için önemli olan zaman ayırman ve gönlünden okumasan zaten hiç okumazsın. Allah da kabul etsin.. teşekkür ediyorum.

sabahtan aksama kadar evdee olamıyorum evde olsam hemen biterde git gell yapınca böyle oluyor öğlen direksiyona çıkıyorum akşam üzeri teorik derslerim oluyo onlara gidiyorum ama allahtan bu işler varda beni oyalıyor yoksa sıkıntıdan patlayacak gibi oluyordum allahtan bu işi bari buldumm

oo ne güzel çok sosyalsin sen tebrik ederim :)

evet canım çalışmalara başladık dün akşam kulaklarını çınlattım akşam eşime dedimde başladı gülmeye tabi bende koptum ardından sonra silkeledi beni bir güzell yeni trent buymus dedimm bir daha koptuk allah seninde yuzunu güldürsün canım benım:KK16:

trent bu demekçok güldüm kız Allah bebişini versin emi; hemen bende ilk çalışmada uygulayacağım :KK9::KK9::KK9::KK9:

Canım Allah Razı olsun senden..Rabbim Dualarının kbl etsin en hayırlıları sana da nasip etsin..

Hayir canim sadece kimin icin dau okuyorsak o kisi kilacak. Ama tam olarak nasil kilacagimi bilmiyorum

Canımcım 2 rekat namaz kıl (eğer istersen tabi..) Şükür namazı da diyebilirsin niyet ederken..selam verdikten sonra, Düşünkki (ki öylesin Rabbimizin huzurundasın.)İçinden nasıl dua etmek geliyorsa dua et,(şükür ve tövbe et)..ve hayırlı zamanda hayırlı evlat için dua et. tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin arasında kendinede iste..

ohh ohh çok güzel Berkuncum..Hadi inşallah bakalım..

okuyan herkese teşekkür ediyorumm. ben sizlerde takır takır okudum ama kendime gelince tembellik yaptım yeni başlıcam..

Canımcım Allah kbl etsin inşallah..Duanı tamamladım..:)

kızlarrr ne kadar okuyabiliyosanız o kadar okuyun canlarım önemli değilll ben kendim de tamamlarım kalan kısmıı sıkmayın sakın kendinizi gerçekten..

çok teşekkür ederim hepinizee:KK70:

iğdeçiçeği üzülme sen de lütfennnn keşke o kırmızı kartı senin yerine ben yeseydim de şu belirsizlik durumum sonuçlansaydıııı.. üzülme ama her adet yeni bi başlangıç aslında :129:

Ducklingcim kusuruma bakma, sabah sabah kırmızı görünce ister istemez moralim bozuldu. İsteksizde okumak istemedim, o nedenle arkadaşlardan rica ettim. N'olur hakkını helal et arkadaşım. Seni yarı yolda bırakmış gibi oldum ama beni anlayacağını umudediyorum.

Canımm kuzummmmm kıyamam ben sana sakın morel bozmak yokkkk bakkk geliverir mart ayı gevşer gönül yaylarıııı demişler mart ayında pek çabuk oluverirmiş hemen kayınvaldem derdi kulakları çınlasın bende kedimiyiz anne biz derdimde gülerdi bu ay dualarla gelecek bebişlerimizz canım benimm üzülme sen hiççç...

Berkuncanım, bitanem çok sağolasın. Şimdi daha iyiyim. Evet biraz daha kendimi topladım. Hayırlısı Allah'tan. dualarımızın çok faydası olduğunu düşünüyorum, Rabbimiz kabul etsin inşaAllah!.. Amin!!! Ve evet şimdiden Mart ayından umutluyum. Neden bilmiyorum ama içim şimdiden umut doldu.

iğdeçiçeği üzülme lütfen rabbim elbetteki hepimizin alnına evlat sahipi olmayı yazmiştır sadece zamanını bilmiyoruz rabbim bütün evlat sahibi olmayı isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inşşş....Dünya dua üzerine kurulu unutmayalım ve moral bozmayalımm...

Amin canım, Allah razı olsun!.. İyiyim artık hamdolsun. toparladım ve tam gaz devam inşaAllah!..

ayyy canım bende bel fıtığı var yakı tecrübelerim var, yara üstüne biber dökmüş gibi yanar o bildiğim için cesaret edemedim ama çalışmadan önce elektrikli battaniyeyi yakıyorum belimi iyice ısıtıyorum bunu deneyebilirsin henüz faydasını görmedim ama yinede sıcak tutumak iyi derler fakat çalışmadan sonra sıcak olmayacak spermleri olumsuz etkiliyormuş sıcak :)

gerçekten kara borsa ne ara doldurdunuz valla boş bırakmaya gelmiyor sizi :))) yine yetişemedim :KK43:((

neyse canım hayırlısı olsun Martı beklerken ben sana eşlik edeceğim zaten :)

bunu ilk defa duydum ya iyimiş :KK9::KK9:

ben bgn yoğundum sabah girdim okudum ama cvp yazamadım daha şimdi müsait oldum sen nasılsın canım benim :)

Tamam mrvbcim. Daha önce de yazmıştım, ben Mart ayında topiğimizde hamile patlaması yaşanacağına inanıyorum inşaAllah!!! Hep beraber bekleriz cennet kokulularımızı inşaAllah!..

Tugbacım, ayıplamak ne demek, hiç öyle şey olur mu? Sen güzel bir abdest al ve Allah rızası için 2 rekat namaz kıl. Sonrada yapılan dualar hürmetine Allahu Teala'dan katından sana hayırlı bir evlat vermesi iste canım. İstemesi bizden vermesi Mevlamızdan inşaAllah!..

Canım arkadaşım. Ne de, güzel hatırlamışsın. Rabbim kabul etsin inşaAllah dualarımızı ve namazlarımızı! Amin!!!

Sevgili nartanesiii Kendisine dua okunan kişi kılacak canım. Cuma günü için de dua listemizi yapalım inşaAllah!..

Ducklinginim senden tekrar özür diliyorum, kendimi seni yarı yolda bırakmış gibi hissediyorum. Lütfen arkadaşım hakkını helal et n'olur?

Kızlar yarından sonra hormon testi yaptıracağım. dualarınıza ihtiyacım var. inşallah hormon değerlerim iyi çıkar da tedaviye başlayabiliriz :18:

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

LAVİNİAMIZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ CUMA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

LAVİNİAMIZ İÇİN DUA LİSTESİ
1- MRVB : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
2-ANATOLYA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
3-
4-
5-
6-
7-

Arkadaşlar 10. listeye başladık biiznillah... Katılmak isteyen var mı?

Son düzenleme:
Kızlar yarından sonra hormon testi yaptıracağım. dualarınıza ihtiyacım var. inşallah hormon değerlerim iyi çıkar da tedaviye başlayabiliriz :18:

Hiç heyecan yapma, hiç moralini bozma! Allah'ın izni ile çok güzel sonuçlarla geleceksin inşaAllah! Herşeyin Allah2ın izni ile yoluna girdiğini göreceksin. Güzel olacak güzel, herşey çok güzel olacak inşaAllah!.. dualarım seninle, Rabbim yar ve yardımcın olsun, hayırla git hayırla dön Aarkadaşım...

Beni yaz canım. Nasipse okurum ben .

Yazdım canım. Allah razı olsun! amin!.. Ben çıkıyorum, seni kocaman öptüm, hadi hayırlı geceler Anatolyacım!.. :)))

X