bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Duymamış gibi yaparım, duyurana kadar uğraşırsa da kısa bi HOŞT! derim.

Flockenin sorusu arada kaynamasın, tekrar edelim.hİÇ Bİrisinin dedikodusunu yaparken arkanda beliriverdi mi?

Duymamış gibi yaparım, duyurana kadar uğraşırsa da kısa bi HOŞT! derim.

Flockenin sorusu arada kaynamasın, tekrar edelim.hİÇ Bİrisinin dedikodusunu yaparken arkanda beliriverdi mi?

abime yakalandım :KK1::KK1: borçu vardı alışverişe çıkmıştı bende ya hem bprçu var hemde bir sürü şeyler alıyo demiştim ayy bi baktım arkamda çok kızmıştı :KK53::KK53::KK53:

sen evde veya dışarıda gizli bir iş yaparken yakalandığın ooldu mu:))

hiç beceremem ki,stres ve panik yaparım gizli bi işe giriştiğimde...eşim bu yüzden doğum günü hediyelerini hep zamanından önce almıştır...
berbat ötesi tadı olduğu halde,misafirlikte sırf nezaket icabı olduğundan,boğazınıza takıla takıla ikram edileni yediniz mi...bununla da yetinmeyip bir de tebessümle harika olduğunu söylediniz mi?işi daha da ileri götürüp,ev sahibini çok gururlandırarak tanımlayamadığınız o gıdanın tarifini aldınız mı?

Bomba sorularla flocke yine karşımızda :KK9: Hayır yapmadım öyle birşey, hele hele tarifini alcam :KK53: O kadar nazik birisi değilim ben.Sadece, sorarsa güzel derim ama başladığım parçayı bitiririm, ikincisini istediği kadar ısrar etsin, yemem.:KK19:

Hiç kalabalık bi misafir ortamında pırt yapıp sonra ona benzer bi ses daha çıkarıp pırt sesini saklamaya çalıştın mı ?

Bomba sorularla flocke yine karşımızda :KK9: Hayır yapmadım öyle birşey, hele hele tarifini alcam :KK53: O kadar nazik birisi değilim ben.Sadece, sorarsa güzel derim ama başladığım parçayı bitiririm, ikincisini istediği kadar ısrar etsin, yemem.:KK19:

Hiç kalabalık bi misafir ortamında pırt yapıp sonra ona benzer bi ses daha çıkarıp pırt sesini saklamaya çalıştın mı ?
çok şükür böylesi bi atraksyona hiç ihtiyaç. duymadım...ama bi gün olursa yanlışlıkla,ne edeceğimi biliyom artık,sağ ol:KK9:
hiç uyuz olarak düşündüğün bi kadınla,zorunlu olarak karşı karşıya geldiğinde,yüzüne tebessüm edip onu ilgiyle dinliyormuş gibi yaparken içinden ona kafa atma hayalleri kurduğun oldu mu?:KK60:(allah be cümleye bak!)

Olma mııı, oldu tabii de , dedim ya ben pek naziklik takliti yapabilen biri değilim.Kısa kesiyorum hoşlanmadıysam..Bahaneyle uzaklaşıyorum filan :KK66:

Peki sen hiç televizyonda çocuklarının/anne babanın yanında sevişme sahnesi çıkınca napacagını şaşırdın mı?

:KK53: :KK53: Bu nasıl soru beee hayır hayatımda hiç yapmadım..
SEN HİÇ BİRİ GİZLİ BİRŞEYLER YAPARKEN ONU YAKALADINMI TEPKİSİ NEOLDU?

Yakaladım annemi..Aslında bir kere değil çok kere :KK1: Genellikle bana birşeyler yedirmek adına yemeklere gizlice fazla yağ vs katar da kendisi..Ben kırmızı et yemiyorum mesela...Bir keresinde hasta olduğumda çorbama gizlice et haşladığı suyu böyle bol kepçesinden katarken yakalamıştım..ah ah özledim annemi çok..o zaman kızmıştım ama kadıncağız napsın haklı o da..Ben Allah affetsin ama et suyu olsun et olsun yeyince hazım sorunu yaratıyor.Doktorla konuştum intoleransım varmış..Napıyım bende..Affetsin artık beni ..
Komşun en olmadık zamanda, en çok vakite ihtiyacın olan bi anda- kapını çalıp seni kapıda dikip habire onun bunun dedikodusunu yapsa ne yaparsın?-onu kırmadan-

Yakaladım annemi..Aslında bir kere değil çok kere :KK1: Genellikle bana birşeyler yedirmek adına yemeklere gizlice fazla yağ vs katar da kendisi..Ben kırmızı et yemiyorum mesela...Bir keresinde hasta olduğumda çorbama gizlice et haşladığı suyu böyle bol kepçesinden katarken yakalamıştım..ah ah özledim annemi çok..o zaman kızmıştım ama kadıncağız napsın haklı o da..Ben Allah affetsin ama et suyu olsun et olsun yeyince hazım sorunu yaratıyor.Doktorla konuştum intoleransım varmış..Napıyım bende..Affetsin artık beni ..
Komşun en olmadık zamanda, en çok vakite ihtiyacın olan bi anda- kapını çalıp seni kapıda dikip habire onun bunun dedikodusunu yapsa ne yaparsın?-onu kırmadan-

Komsu komsu senin muhabbetine doyum olmaz ama ben musade istiseme malum ISLERIIM VARRR hadi canim benim cok seviyrm seni baska zmn gorusuruz insallahh :KK1:

sen davetsiz misafirlere ev daginip bir sekilde yakalandin mi

Komsu komsu senin muhabbetine doyum olmaz ama ben musade istiseme malum ISLERIIM VARRR hadi canim benim cok seviyrm seni baska zmn gorusuruz insallahh :KK1:

sen davetsiz misafirlere ev daginip bir sekilde yakalandin mi

20 saniyede bir cok ev toplama rekoruna imza atmıs bi insanımm profesör oldum artıkk:KK60:

kardesim bizim evde yapmıss ordan aklıma geldii:KK66: hiç burnunuzdan cıkan seyi caktırmadan bir yere sürdünüz yada yapıstırdınız mıı??????

20 saniyede bir cok ev toplama rekoruna imza atmıs bi insanımm profesör oldum artıkk:KK60:

kardesim bizim evde yapmıss ordan aklıma geldii:KK66: hiç burnunuzdan cıkan seyi caktırmadan bir yere sürdünüz yada yapıstırdınız mıı??????

hayir muhakak mendilim yanimdadir veya hemen musluga kosarim. Sag sola pislik yapitrmaktan nefret ederim

Hic patronuna rezil oldun mu

Hayır olmadım ama aklıma çok komik bi hikaye geldi anlatıyım :KK1: Kadının biri şirketlerindeki bir piknik organizasyonu için isim yazdırmış, sonra da bi kaç vazgeçen olmuş gitmekten. Bu da vazgeçmiş...Patronuna adını sİLLLLdimek için mail atmış: "X bey, beni de si.in" Sonradan farketmiş ve şok :KK53: Malum, klavyede K ve L harfleri yanyana :KK1: Bunu okuduğumdan beri özellikle dikkat ederim bu kelimeyi yazacağımda :KK60:

Alttakine soru:Hiç bir arkadaşının dedikodusunu yaparken telefonun çaldı ve arayan o çıktı mı?

Hayır olmadım ama aklıma çok komik bi hikaye geldi anlatıyım :KK1: Kadının biri şirketlerindeki bir piknik organizasyonu için isim yazdırmış, sonra da bi kaç vazgeçen olmuş gitmekten. Bu da vazgeçmiş...Patronuna adını sİLLLLdimek için mail atmış: "X bey, beni de si.in" Sonradan farketmiş ve şok :KK53: Malum, klavyede K ve L harfleri yanyana :KK1: Bunu okuduğumdan beri özellikle dikkat ederim bu kelimeyi yazacağımda :KK60:

Alttakine soru:Hiç bir arkadaşının dedikodusunu yaparken telefonun çaldı ve arayan o çıktı mı?

anaaaaaaaaaaa yazik olmus kadina, ne rezil bir durum :KK1::KK1: Allah basa getirmesin

Yok yaparken hiç aramadı arkadaşım ama ben dedikodumu yaparlarken bastımm hemde ne dediklerini duydum hepsi dumura uğradı ama hiç belli etmedim ...
Alttaki çok sinirlenirsen birine naparsınn hala devam ediyo bu arada seni sinirlendirmeye..

Yok yaparken hiç aramadı arkadaşım ama ben dedikodumu yaparlarken bastımm hemde ne dediklerini duydum hepsi dumura uğradı ama hiç belli etmedim ...
Alttaki çok sinirlenirsen birine naparsınn hala devam ediyo bu arada seni sinirlendirmeye..

ilk seferlerde kendimi tutardim, sabirliyim aslinda ama bir keresinde unif'te laboratuar derslerinde biri beni baya sinir ediyordu, bende sessiz sakin birseyim, baktiki bende ses cikmiyor devam ediyordu, hatta sinifta herkesin onunde guldu dalga gecti herkes gulmeye basladi. Ben orda bir sinirlendim herkesin onunde hocanin onunde bile bagirdim ona, herkes bir sustuu :KK52::KK60: cocuk bir daha bana yaklasmadi aksine yardim bile ettii puhahaaaaaaaaaa

alttaki sen hic birini gicikligina iyice sinirlendirip ondan firca yedin mi

küçük emrah gibi olcak ama, benim hiç beyaz pantolonum olmadı...tarzım da olmadığı için asla da olmayacak...:KK50:
ikna kabiliyetin yüksek midir?

en güçlü yönüm budur diyebilirim :KK1:

alttaki:sevgilinden en çok korktuğun an hangisiydi,nasıl oldu??:21::21:

X