bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

hemde nasıl . hele bir de sokaktayken yağmur yağmaya başlarsa durum iyice iğrençleşir benim için

dişinin arasındaki bir şeyi elinle çıkarır mısın?:86::86:

kürdan kullanılması kadar da çirkin birşey yok diye düşünüyorum, o yüzden aynanın karşısına geçip peçeteye yardımıyla çıkarırım. Kürdan bence yasaklanmalı.

Kısır sevmeyen birisini tanıyor musun?

kürdan kullanılması kadar da çirkin birşey yok diye düşünüyorum, o yüzden aynanın karşısına geçip peçeteye yardımıyla çıkarırım. Kürdan bence yasaklanmalı.

Kısır sevmeyen birisini tanıyor musun?
olamaz böyle bişey:KK20:
hiç günün birinde huzurla uyanıp birilerini boğmak geçti aklından?hani şööle hoş bi tebessümle 'acaba bugün kimi boğsam?'dediğin oldu mu?:26:

bunu anca seri katiller düşünür sanırım yani olmadı:KK1:
sevgilini/kocanı hiç en yakın arkadaşından kıskandınmı?

eveeet.. ne iğrenç bi duygudur o :KK9:

çok para verdiğin bir ayakkabıyı eve gelince beğenmediğin oldu mu?

Hayır, kendimden nefret edeceğim gün yaşamak istemem heralde :44:

hiç kendini ünlü hayal ettin mi

Hayır, kendimden nefret edeceğim gün yaşamak istemem heralde :44:

hiç kendini ünlü hayal ettin mi

aaaa yine senn:KK9:

bugün ikimizde pek bi oyuncuyuz kız:KK9:

etmezmiyim ruhum artis sekerim:)

kendimi hayallermn bir kısmında ünlü görmekten mutluluk duyarım film ve klip çekmişliğim var mekan zaman fark yapmaz

peki sen alttaki butun gün işten kaytarıp nette dolandın mı kacamak kacamak:KK9:

aaaa yine senn:KK9:

bugün ikimizde pek bi oyuncuyuz kız:KK9:

etmezmiyim ruhum artis sekerim:)

kendimi hayallermn bir kısmında ünlü görmekten mutluluk duyarım film ve klip çekmişliğim var mekan zaman fark yapmaz

peki sen alttaki butun gün işten kaytarıp nette dolandın mı kacamak kacamak:KK9:

hahah, vallahi bu soru beni yansıtıyor bugün şekercimm sen şahitsin :KK1:
evet kaytardımmmm
bi soru daha, yürekli bir kız cevaplasın:
sokakta rastgele gördüğün bir erkeğe bakarken iç geçirdiğin oldu mu :KK53: (iç geçirirken ne dedin kendi kendine ahahaha)

yürekliyim cvplim bari 1kere bile olmadı:)
sen hiç yürürken yerde para görüp dönüp onu aldınmı?

Sanırım hep ramak kaldı, gece 12 de olsa çıktık hastaneden,evimize gittik. Çok sağol ama bak, bana hastanede akşama kadar kalıp da evimize bi gidebilsek dediğim zamanları hatırlattın, şükrettim Allah'a.:KK71:

Heyyy aşağıdaki,hiç tam sevmek üzere kucağın aldığın bi küçük çocuktan pis kokular ( bezine doldurma, pırt yapma ) alıp da saniyesinde anasına geri verdiğin oldu mu ? :KK60:

X