bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

şuan sadece aşkımı seviyorum öncekiler mazi oldu gitti

kayınvalidenle oturman gerekse tepkin ne olur

yok olmam genelde çok pozitif başlarım gidişata göre değişir psikolojimmm

peki sen bir arkadaşına ona gitmek istediğini sölediğinde gel ama çocuklarını bırakırsan daha ii olur derse ne tepki verirsin???
(kendi fikrimide belirteyim ben şahsen o arkadaşla bir daha görüşmeyi düşünmezdim)

Son düzenleme:
ayy bi kere görmüştüm abimin görev yaptığı köyde düz duvara tırmanmıştım :KK53::KK53:

senin yanında sevgiline eski kız arkadaşı asılsa naparsın :))

yaa tam adamına sormuşsun yaff hemde kaç kere yaptı bende beni seviyoki benimle evlendi gerisi fasa fiso dediydimm aslolan benim demiştim mor olmuştu o kadar insanın içinde çatlak.../(ama içimden oracıkta onun saçını başını yolmak gelmişti o başka mesele..:p)

bir güzel hazırlanmışsın kocişinle yada sevgilinle dışarı çıkacaksın organizasyon tmm süper ve zırrrr kapı çalıyor ve misafir ??? ne yaparsınnn?

Son düzenleme:
yaa tam adamına sormuşsun yaff hemde kaç kere yaptı bende beni seviyoki benimle evlendi gerisi fasa fiso dediydimm aslolan benim demiştim mor olmuştu o kadar insanın içinde çatlak.../(ama içimden oracıkta onun saçını başını yolasım gelmişti o başka mesele..:p)

bir güzel hazırlanmışsın kocişinle yada sevgilinle dışarı çıkacaksın organizasyon tmm süper ve zırrrr kapı çalıyor ve misafir ??? ne yaparsınnn?

hıc acmam kapıyı cidden :KK53::KK53: calar calar gider nasılsa, kapıda nobet tutacaksa aa bız ckıyorduk canım der alırım benımkısını cıkar gıderım :KK52::KK52:

mıs gıbı yıkanmıs ve banyodan cıkmıssın.. makyaj, kıyafet super.. dısarı cıkıyorsun daha adımını atmadan yukaı balkondan kafana camurlu balkon suları suzuluyor, ne yaparsın?

Çocukken mahalle bakkalından jelibon çalmıştım, sanırım bakkal abi de görmüştü de çocuk diye birşey dememişti. halen hatırladıkça utanırım.:KK17:

Misafirliğe gittiğin evlerde kuytu yerlerde toz var mı diye bakar mısın ?

Son düzenleme:
Çocukken mahalle bakkalından jelibon çalmıştım, sanırım bakkal abi de görmüştü de çocuk diye birşey dememişti. halen hatırladıkça utanırım.:KK17:

Misafirliğe gittiğin evlerde kuytu yerlerde toz var mı diye bakar mısın ?

hehe gozum takılır ama hıc umursamam :KK53::KK53:

vıtrınlerı gecerken cogunlukla sacına basına mı bakarsın yoksa gercekten de vıtrındekı urune mı bakarsın?:18::18:

Son düzenleme:
hehe gozum takılır ama hıc umursamam :KK53::KK53:

vıtrınlerı gecerken cogunlukla sacına basına mı bakarsın yoksa gercekten de vıtrındekı urune mı bakarsın?:18::18:
daha çok cansız mankene bakarım ve hayıflanırım...o boy pos o endam....
biri hakkında dedikodu yaparken o şahıs hiç arkanda beliriverdi mi?

duruma göre değişir ama kıyafetime yada ayakkabıma daha çok bakarım

hişşt alttaki ,

en sevdiğin kıyafetin ve bakıyorsun ki ---varsa tabii--- senin ufaklığın elinde bir makas ve bilumum yerlerine dekolteler açmış, lütfen ilk tepkini söyle....:26:

(((he he aynı soruya cevap vermişiz....))

Son düzenleme:
X