bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

arkadaşlar dün üye oldum ama bir türlü kullanamadım. kızmla ilgili bir ssorunumu paylaşmak için üye oldum..
6 yaşında bir kızım var yaklasık 7 ay önce iç çamaşırı giymek istememeye başladı ne yaptıysam giydiremedim. psikolojik bir sorunu olduğundan şüphe ediyorum..

Son düzenleme:
hiç belirli bir şahıs olmadı,işin içinden çıkamadığım bir sıkıntım olduğunda,ya da yerin dibine girdiğim vakit kendi bedenim hariç herkesin yerinde olmayı çok dilediğim anlar oldu,bu yoldan geçen domatesçi bile oldu...:KK9:
anlık dalgınlıkla hiç diş fırçanı karıştırıp diğer aile fertlerinden birininkini kullandığın oldu mu?

hiç belirli bir şahıs olmadı,işin içinden çıkamadığım bir sıkıntım olduğunda,ya da yerin dibine girdiğim vakit kendi bedenim hariç herkesin yerinde olmayı çok dilediğim anlar oldu,bu yoldan geçen domatesçi bile oldu...:KK9:
anlık dalgınlıkla hiç diş fırçanı karıştırıp diğer aile fertlerinden birininkini kullandığın oldu mu?

olmus gibi hatirliyorum...

sen hic bir kaza ya sahit oldun mu

bilerek asla kırmadım bilmeyerek kırdıysam da bilmiyorumm tabee:26:

peki sen alttaki; sana gelmek için biri seni aradığında müsait olduğun halde müsait değilim dedin mi???:26:

X