Bu söylediklerin için o kadar pişman olacaksın ki !

Sabrimin sebebi kızım . Belki olur ya ,aklı başına gelir de anlar beni . Ne dusundugumu ne hissettiğimi .! Ama anlamaz ,daha çok şeye sabredip sineye çekince fazlası ile karşıma gelmiş birisi kendisi ... Yine de aklımdan hep pişman olduysa bir şans daha verebilirim .kızım baba ile büyüsün die iç sesimle sabaha kadar bunu düşünüyorum

Kızınızı görüş günü yarın değilse onu ananeye vs birine bırakın..
Belli ki tartışma olacak gerekirse polis gelecek bunları gözü önünde yaşamayın..
Hiçbirşey haberi olmasın yavrucağın..
Bu kadar saldırgan olmasının iki sebebi var bence 1. Tazminat 2. Ona hala gel barışalım vs dememeniz. Hıncını alıyor saldırganlaşıyor.. baktı kadın kendi ayakları üzerinde duracak baktı kadın yere sağlam basacak üstüne bide bende para alacak ooo dedi.. evden giden o sanırım düzenide bozuldu pskolojide bozuldu

Bence o ic sesinizi durdurun bir an once. Dusunceler dogru zaten babasiyla büyümek hakkı bir cocugun bir de kiz cocugu... Ama bu sorular cevaplamali..hak ediyor mu ? Iyi bir baba mi ? Evin icknde huzursuzluklar devam edeceknmi ? Kizima da ileride kotu davranır mi? Amaci gercekten iyi ve huzurlu bir ortamda aileyi devam ettirmek mi? Yapıcı mi yıkıcı mi? Beni neler bekliyor kavga gurultu mu eskisinden daha guzel gunler mi? Kizini seviyor mu gercekten? Cevaplar sende canim

Evet evden giden o ... Her defasında aman bak yapma kizimiz bir orda bir burda perişan olmasın diye yalvardım . Hatta bana kendisi boşanma dilekçesi bile imzalatmisti sırf blöf yapip beni daha da sindirmek için . Evet sindim daha da sabrettim kızım için ... Ben öyle yaptıkça o daha da abartı yalanını daha fazla borç getirdi daha fazla hem fiziksel hem psikolojik şiddete maruz bıraktı beni

Kavga gürültü devam edecek ,çünkü bunu .öncesinde ayrılma noktasına geldiğimiz kavgalarımizda ,pişman olduğunu bir daha olmayacağını söyleyip bir şekilde düzelmişti daha beter oldu defalarca tekrarladim affetme olayını . Şimdi ondan yana da affedilmek gibi bir beklenti yok . Tek beklentisi tazminat isteme ,nafaka isteme.baska bir beklentisi yok . Kızımla beraberken de çok ilgilenen bir baba değildi . Elimi vicdanima koyarak cevap veriyorum . Kızım ben çalıştığım için çoğunlukla anneanne ve dede ile beraberdi . Babası na bu akşam alayım çocuk ozledi seni desem şimdi yorgunum diyordu yada alıp getirsem elinde telefon burnunun ucunu bile görmüyordu . Hastaneye giderdim yanımda kızımı da götürürdüm sonra beraber kahvaltı yapalım die . Onunla vakit gecirsin die . Sürekli zaman yaratmaya calisirdim ....
Ve en çok içime oturan da parkta çocuklarını yada çocuğunu getirmiş baba görünce çok üzülürdjm . Dört yaşında kızım ve bir kez bile babası onu baş başa parka goturmedi . O görev hep dedesine ve dayısına ait oldu .

Benim babam cok kötü bir baba. Korumaci güvensiz cocuklarini sik bogaz eden cocuklarina bagiran cagiran ama yemin ederim hakkını yiyemem annemden daha cok o bakti bize. 2 kız kardesiz kadin dogum uzmanina bile o götürdü. Alisverise. Gidecegimiz bir yere. Parka lunaparka altimizi falan da degistirirmis ben tabi onlari hatırlayamam. Kimisi baba olmayi gercekten beceremiyor. Sorunlu giden evlilikte mi cocuk yaptiniz yoksa cocuk olduktan sonra mi kavgalar devam etti basladi?

Yanına kimseyi çağırmana gerek yok

Gelirse hemen ara polisi uzaklaştırma varmış anında müdahale edilir

Adamın amacı çocuğu görmek değilmiş baksana. Görmesi gereken günlerde bahane bulmuş görüşmemiş kızıyla.

Amacı sizi rahatsız etmek. Hazmedememiş boşanma talebinizi,uzaklaştırma kararını falan

Seviyordum ,o da öyle zannettim kızım evliligimizden iki yıl sonra oldu . O iki yıl içinde çok sorun yaşadık yalan dolan yine. Ama düzelmişti zannettim uzun süre bir sey çıkmayınca kızıma üç aylık hamileyken yerde sürudu beni ,yatağa itti ... Boşanma kararını hamileyken almıştım . Sonra araya büyükler girdi bir şekilde birlikte olduk ... Ve sorunlar bir yıl boyunca devam etti hamilelik sürecinde ve doğumdan sonra. Kızım üç aylikti bıraktım bakıcı tuttum çalısmaya başladım herşey düzeldi derken yine yine .

Evet ne yaptım ben diyor . Kapı duvar kırdı ,yetmedi belimi kirdi , ne yaptım ben diyo.... Öyle der çünkü hep sustum kabul ettim ...

Evet ne yaptım ben diyor . Kapı duvar kırdı ,yetmedi belimi kirdi , ne yaptım ben diyo.... Öyle der çünkü hep sustum kabul ettim ...
Ahh canım ya
Geçmiş olsun çok. Şimdi nasıl durumun peki

Sakın davanı geri çekme bu adamdan koca da baba da olmaz. Şiddet gösteren erkeklerin eşlerine garip bi takıntısı oluyor. Maalesef ben de şiddet gördüğüm için boşanma aşamasındayım.

Dediğim gibi garip bi takıntıları oluyor. Zaten şiddet uygulamışsan sevmiyorsun demektir. Sus otur mahkeme gününü bekle değil mi???

Ama yok illa bi şekilde rahatsız edecekler. Amacı kızını görmek değil seni rahatsız etmek. İstediğini verme ona. Aramalara mesajlara cevap verme. Görüş günü ne zamansa o zaman görsün.

Seni anlamasını da hiiiiç bekleme. İçinde de hiç umut besleme. Pişman olur özür diler Kızım için barışayım falan... çocuklar haketmiyor şiddetin olduğu evde büyümeyi

Gelirse polisi mutlaka cagirin. Hem uzaklastirmayi uzatmak icin lazim olur hemde davada kullanirsiniz.

Siz bosaniyorsunuz kızınız babasindan babasindan bosanmıyor..ruh durumunuzu anlıyorum ama yapici bir mesaj atmamaissiniz is buralara gelmis..sert komusan taraf sizsiniz farkinda degilsinz.bu duruma yeni duzene alismaniz her iki taraf icinde zaman alacak..yeterki kiziniz darbe almasin litfen yarin kizinizi korkutacak tartismalarada girmeyin onun yaninda

Geldiğinde hiç umursamadan kızınla oyun oynasan ya da tv.izleseniz.O da o arada toparlanıp gitse.Ama eğer durduk yere sana sataşacak bir tipse yalnız kalma.Mutlaka birilerini çağır.Hatta en güzeli nasılsa uzaklaştırması varmış içerden sok anahtarı kilide açamasın.Kapıda bağırıp çağırırsa ararsın polisi.Aile mahkemesinden karar çıkartıp polis nezaretinde alabilir eşyalarını.Ama o yolu tercih etmiyorsa muhtemelen niyeti seni taciz etmek.Tel.de tehditkar konuşmuş.Sakın yalnız kalma canım.Mutlaka birileri olsun.Sakın ihmal etme.

Ben daha önce şiddet uygulamış insanlardan korkarım ve asla güvenmem.
Kilidi değiştirmişsiniz, gelirse sakın kapıyı açmayın. Hemen polisi arayın.
Uzaklaştırma kararının iptali 'zorlama hapsi' ile sonuçlanabiliyor. Bırakın kendi başına kendi iş açsın.
Siz kesinlikle kapıyı açmadan polisi arayın. Sonra kendi isteği ile açtı kapıyı zaten o çağırmıştı falan der eşiniz.

Kendime de yediremiyorum ama kızımın bu şekilde parçalanmış bir aile çocuğu olmasına tahammül edemiyorum bütün direnisim evlilik için bu yüzden

Kimi cagirirsan çağır dio bana polisten de korkmazmis

Herşeyin bir yolu varken ve bu yolu kullanmak için imkanı varken illa da yokuşa sürüyor . Ayrıca geçen defa anahtar istedi yine aynı sebeple eşyası varmış parça parça alıyor o da ya bı tişört bı pantolon falan ... O geldiğinde anahtarı aldı götürdü benden aldığı . Allah'tan çantamda yedek vardı da bende sonra değiştirdim

Ben bunun farkındayım eğer eskisi konularımi okumuş olsanız belki farklı düşünebilirdiniz .ve ne kadar yapıcı olduğumu ,onurumu gururumu kızım için ayaklar altına aldigimi bir bilseniz

Sen de herşeyini hazırla ortak tanıdığınız biryere bırak yada gelmesine yakın kapının önüne köy bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…