Bu söylediklerin için o kadar pişman olacaksın ki !

Sen de herşeyini hazırla ortak tanıdığınız biryere bırak yada gelmesine yakın kapının önüne köy bence.
Öyle kabul etmiyor beyfendi hem geldiğinde almıyor tamamen göturmuyor öyle dediğimde de benim hiç bir esyami kimseye veremezsin diyor

Buradan ben korktum. Kapıyı açmayın bence. O geldiğinde siz evde olmasanız o da eşyalarını alıp gitse olmaz mı?

Uzaklastirma kararina aramasin, mesaj atmasin diye maddeler eklenebiluyor mu? Adam resmen psikolojik siddete devam ediyor boyle boyle. Avukattan baskasiyla konusmamaniz mumkun mu?

Uzaklastirma kararina aramasin, mesaj atmasin diye maddeler eklenebiluyor mu? Adam resmen psikolojik siddete devam ediyor boyle boyle. Avukattan baskasiyla konusmamaniz mumkun mu?
Avukata söyledim çünkü benden hemen sonra kendisi de aramış avukatı . Avukat nafaka ödemediği için mahkeme kararı çıkacağını söyledi arkasından hala devam ederse uzaklaştırmayı uzatacagimjzi söyledi

Okudum konularının hepsini. Adam agir deli dik durucam derken sinirlendirecek bisey yapma. Bu kendinden ofkeli tipleri ancak dikkatini baska yone cekerek sakinlestirebilirsin. Atar yapma gerek yok vicdan yaptir. Yollamadin mi resmi, hastayim kalkamiorum sonra atarim de. Sakin ol zararli cikma. Siddete sebep ariyor malzeme verme. Beddualarin tuttu kanser teshisi kondu bana de cok zorda kalirsan. Varsin allahindan buldun sansin faturayi kendi kesmeye kalkmasin. Cin gibi düşün, uzaklastirma kararina ragmen dayak yeniyo gayet bazen ariyosun karakolu gecenin bi koru onlar tesrif edene kadar olan oluo cok güvenme akilli davran. Itle it olma :)

Sabrimin sebebi kızım . Belki olur ya ,aklı başına gelir de anlar beni . Ne dusundugumu ne hissettiğimi .! Ama anlamaz ,daha çok şeye sabredip sineye çekince fazlası ile karşıma gelmiş birisi kendisi ... Yine de aklımdan hep pişman olduysa bir şans daha verebilirim .kızım baba ile büyüsün die iç sesimle sabaha kadar bunu düşünüyorum
Hiç vicdan yapma cnm. Sen mutlu olmazsan çocuğun zaten olmaz. Yoluna bak dik dur. Şimdi düzeni bozuldu sana saldırıp eziyet ediyor. Böyle böyle oda alışacak. Denenmişi denemek zaman kaybından başka birşey olmuyor değişmiyorlar net.

Sizin yerinizde olsam eğer yarın görüş günü değilse kızımı birine bırakırım. Görmesine müsaade etmem. Eve geldiğinde de polis çağırırım, ne alacaksa polis eşliğinde alsın gitsin.
Sonuçta uzaklaştırması var ve çocuğunu görebileceği gün de belli. Mahkeme neye karar verdiyse ona uyun harfiyen. Diğer türlü yüz bulacaktır. Zaten alttan ala ala bu hale geliyorlar. Siz mahkemenin verdiği kararı çiğnerseniz o da çiğneme cesareti bulur. Hatta belki bunu size karşı kullanabilir.
Fotoğraf istediği zamanlarda da hiç muhatap olmadan, tek cümle kurmadan direkt yollayın fotoğrafı.

X