Bu söylediklerin için o kadar pişman olacaksın ki !

Eselsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
778
550
34
Herkese merhaba ;
Artık o kadar çok yoruldum ki .dayanacak gücüm kalmadı . Her defasında ördüğüm duvarlarima bodoslama dalıyor !
Dün akşam yine kızımın resim ve videosunu istedi yollamadigim için de sürekli uyarı niteliğinde arama yapıyor . Sonra kesti sabah tekrar mesaj atmış "senden ricada bulundum " diye . Bende bu mesaja karşılık " sürekli yada iki de bir bana resim die mesaj atma ! Arada atayım tamam ama birde üzerine arama!görüşme günün var git savcılığa yada her nereye gidiliyorsa gün değişikliği yap görüş kizimizla bol bol resim de çek benimle de muhattap olmamis olursun . Bu mesajıma dahi cevap verme yeter artık " yazdım . Bu mesajıma karşılık da " Had bildirmeye calisiyorsan önce kendi haddini bil öle emri vaki konuşamazsın benimle ben rica ederek konuşuyorum okey" ben ne dedim de bu cevabı aldım anlamadım geri de cevap yazmamama rağmen devam etti ve aynen şu şekilde "Bu solediklerin için okadar pişman olucaksinki ama ise yaramicak son pismanligin,Bu arada yarın eve gelicem kıyafet ve esyalarimi almak icin"yazmış bende gelemeyeceğini çok ister ise polis ile gelebileceğini uzaklaştırması olduğunu söyledim beni ilgilendirmez die karşılık verdi görürsün yazmış . Beni delirtme az kaldı ,bunun bilincinde ol gelicem ve göreceksin yazmış ben polis cagiricami söylememe rağmen !!!
Bazen düzgün insanca konuşunca diyorum herhalde hatasını anladı pişman oldu ..
Kızımla ilgili konuya giriyor kızım dışında her şey söylüyor . Çok yoruldum artık tükendim ... Gücüm kalmadı ,bitmisim gibi hissediyorum .içimden bazen ;acaba ,belki ,söyle olsa mı ki diye bir sürü cümle geçiriyorum . Hem de herşeye rağmen ... Ama o bambaşka şeyler peşinde
Avukatimi aramış anlaşmak ve hemen boşanmak istediğini benim ne talep ettiğimi sormuş (tazminat ve nafaka istememek şartı ile hemen bosaniyor) ben de avukatıma "- anlassin yada anlaşmasın dilediği kadar uzasin ,devlet ne öngörürse hakettiğim kadar tazminat istiyorum dedim kızgınlıkla ! İnsan olsaydı ,insan gibi davransaydi durum böyle olmazdı ayrılmayı bile beceremiyor .
Sadece kızım adına çok üzülüyorum ve yarın ben evdeyim kızımla tekiz ! Gelirse polis cagiricam ama kızım korkacak . Kacsak bir yere gitsek ondan korkuyorum diye daha da üzerime gelecek ne yapayım şimdi ben evin kilidini değiştirdim bu arada

Bı yakininizi cagirsaniz yanınızda bulunsun güvende hissedersiniz Allah yardımcınız olsun

Onceki konularinizi bilmiyorum.
Siz esinizden ayrilabilirsiniz ama o onun babasi. Evet mahkeme gun vermis olabilir. Ama bir babanin cocugunun fotografini istemesi kadar dogal ne olabilir ki.
Ne konular aciliyor burda bosanmis esler cocuklarini aramiyo ilgilenmiyor diye. Bu konu da sevinmelisiniz cocugunu ariyor soruyor diye.
Sizinle olan durumdan uzak tutun cocugunuzu dedigim gibi o onun babasi.
Bence yarin evde olmayin o yavrucak ta etkilenmesin.
Bu arada tazminat ve nafakanizi sonuna kadar alin.

Bence çocuğu kullanıyor

Hiç korkmayın valla kendi kendine ötüp durur o orda.
Kuyruk acısı derler ya o hesap.
Hazmedemiyor boşanmak istemenizi.

Zaten hep yolladım resmi çocuğum babasını gormedikten sonra babası resmini görmüş ne anlamı var ki ? Şu gün gelicem dedi gelmedi onun öncesinde bı hafta sonu al dedim tamam dedi o gün işim çıktı gelemiyorum dedi . Derdi kızımla görüşmek değil ki kizimla görüşsun tabiki keşke ilgili alakali ,bu durumu birbirinden ayırt edecek biri olsa keşke

Yanina gelebilecek kimse yok mu ?
Kilidi değiştirdiysen kapının önünde yırtar kendini baktın iyice zıvanadan çıktı ara polisi o zaman kendine gelir.

Ee resim istediyse cek cek gönder. Sen 1 saat gormesen ozlersin neden onu anlamiyorsun ki. Amaci belki seninle konusmaktir ama sen onun bahanesine karsilik vermeyip istedigini de yapmış oluyorsun.

Ee resim istediyse cek cek gönder. Sen 1 saat gormesen ozlersin neden onu anlamiyorsun ki. Amaci belki seninle konusmaktir ama sen onun bahanesine karsilik vermeyip istedigini de yapmış oluyorsun.
Yolluyorum resim zaten artık tak etti iki de bir resim video at deyip duruyor gel gör diyorum o da yok sen çek videonun resmini . Tabiki özler ,ama ne insanlar var görüyoruz çocuğunu görmek için icra ile bir sürü para verip o koşullarda gören ben öyle bir koşul da gütmüyorum ki . Kizimin babasına ihtiyacı var ,resmine bakan videosunu izleyen birine değil

Amaç seni huzursuz etmek.
Resim video öpüp sarılmak görmek gibi olur mu ya ?
Gel gör demene rağmen böyle söylüyorsa amaç huzursuzluk çıkarmak hakaret etmek

Ben sizin sukunetinize hayranim valla onceki konularinizi biliyorum nasil bu kadar sakin davranabiliyorsunuz siz boga burcu musunuz yaa . Demekki anne olmsk boyle birsey esim bana 1 kelime etse kavgada bin mislini alıyor o an alamasa illaki alıyor sonraki gunlerde. Hatta simdi mesaj cekti bana gayet net tavirla karsiligini aldim oncelikle sizi tebrik ederim bu tutumunuz icin. Kilidi degistirmekle iyi yapmissiniz. Evden de ayrilmayin polis i çağırın. Kızınız oldugunu korkacagni soyleyin bazi polisler aile halinden anlıyor. Kesinlikle evden ayrilmayin . Istiyorsaniz yaniniza aile buyuklerinden birini çağırın. Tehdit mesajlarini da silmeyin. O na soyleyin ebru polat hazmedemeyenlere soda sarkisini dinlesin hahahahaha. O cocugu bahane ediyor bence gayette barismak ta istiyor ama o erkeklik gururu denilen seyden suclu psikolojisi olarak sizi sucluyor ve korkutuyor. Cok pisman olcakmis mis siniz. Why?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…