bu sabah doguma gıdıyorum dualarınızıı beklıyorum

canım benim inşallah sorunsuz bi doğum olur.dualarımız seninle.güzel haberi bizede ulaştır.kokla mis kokulu bebişini benim yerimede.

Allah'ım inşallah kolay, güzel bir doğum ve sonrasında sağlıklı sıhhatlı bebeğini kucağına almayı nasip eder. :1hug: benim de sabah kontrolum vardı, doktorum yönelme başlamış dedi. sezeryan istesem gün verecekti. normal istediğim için beklemeye devam. yerimseniben haftaya olan kontrolumde normal doğum için bir engel var mı bakılacak, tabi bebişim haftaya kadar beklerse :CüvCüv::icecream:hayırlısı bakalım...

inşallah hayırlısıyla almıştır bebişini kucağına.darısı başımıza inşallah

canım hayırlı olsun bebişini şuan kucagına almışsındır umarım sorunsuz bi dogum olmuştur.darısı başımıza...

allah yardımcın olsun umarım sağlıklı bir şekilde bebeğini almışsındır kucağına

hepınıze cok tsk arkadaslar bız bugun geldık kızımızla allah herkeze yasatsın cok sukur sag saglım evdeyız daha detaylı sonra gorusuruz allah hepınızın yardımcısı olsun

[/COLOR]
hepınıze cok tsk arkadaslar bız bugun geldık kızımızla allah herkeze yasatsın cok sukur sag saglım evdeyız daha detaylı sonra gorusuruz allah hepınızın yardımcısı olsun

canım benimm allah analı babalı büyütsün bir ömür boyu sağlık mutluluk huzur diliyorumm ve meleğini kokluyorumm a.s. :asigim:

X