Makyaj Ürünleri Bu ne harika bir makyajdır boyle

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Vayy bee bambaşka bir kadın oldu.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Bir kez daha kanıtlandı ve harikaa.Tabiki bu makyaj günlük kullanılmaz ama değişim tek kelimeyle mükemmel bir şey

sürdü de sürdü. o sürdüğü boyayla bizim apartman boyanır :KK1:

hiç yakışmamış bence

goz makyaji harika yapildi ancak dudak daha sade seffaf birakilsaydi, sadece gozler on plana alinmis olsaydi butunuyle muhtesem diyecektim.

makyaj da bir sanat iste.

bende ısık golge yapıcam artık benzerı vıdeolar ızlemıstım
kendıme kızım dumdz suruyorm fondotenı mıllet ne guzel yuzede sekl werıo

ama dudakları bnde o seklde boyuyorum .asırı buyuk gosterıyo

paylasım ıcın teskkurler:KK14:

böyle kat kat yoğun bi makyaj benim tarzım değil.ama yapan kişi gerçekten çok yetenekli.kaşları kapatışına hayran kaldım.:KK51:

yakışmadı bence hiç
ama böyle makyaj yapmak hiç kolay değil.yapanı takdir etmek lazım

benim makyaj anlayışımın tamamen dışında çok abartılı ne kat kat bence hiç güzel diiil

Tamam makyajı yapan bu konuda çok usta belli ama hiç sevmem bu tarz makyajı.Hem çok abartılı sürdüde sürdü kadın ya. makyaj yaparken doğallıktan çok uzaklaşmamaktan yanayım.Ben pudra allık bide eyeliner kullanıyorum + birde far sürsem abattığımı düşünüyorum ya :KK9:

bambaska biri cıktı yapan kisi cok yetenekli makyaj belki herkesin tarzına hitab etmiyordur ama cıkan iş hakketten cok iyi

porselen makyaj denilen şey bu galiba :26:
ressam gibi çalıştı kadının yüzünde :KK52:

yanlız ben videonun başından beri kadının dudaklarına takılmıştım zaten,
bide siyah kalemle dalınca dudaklara, tamam dedim bitti bu kadının işi :KK52: :KK52:

makyöz iyiydi ama kadın güzelleşemedi pek :KK51:

Son düzenleme:
X