Bu ne demek şimdi çözemedim...

• Konu Sahibi KüçükAnne_
ben de bozulurdum vallahi...
ama insanlık hali yaa, kalkan misafirleri ile birilikte yediğinizi sanmıştır belki, nolucak 2 dilim baklavayı mı esirgiycek.
Tavır yapmak istese başka yol seçerdi bence

• Konu Sahibi KüçükAnne_
saolun kızlar öyle yada böyle ben araya bir mesafe koydum komşularımla en iyisi böyle herhalde yoksa onlar benle uğraşmaktan vazgeçmeyecekler.daha fazla yüzgöz olmanın alemi yok merhaba merhaba olsun yeter... sizcede öyle değilmi kafam rahat olsun

• Konu Sahibi KüçükAnne_
cok haklısın bencede bende olsam alınır bidaha gidip gelmezdim ya
bu ne demek benneyaptımki
dalgınlıktan yapmıs olsa
sen zaten az kalmıs deyince anlardı benneyaptımki
diye düşünüyorum

• Konu Sahibi KüçükAnne_
saolun kızlar öyle yada böyle ben araya bir mesafe koydum komşularımla en iyisi böyle herhalde yoksa onlar benle uğraşmaktan vazgeçmeyecekler.daha fazla yüzgöz olmanın alemi yok merhaba merhaba olsun yeter... sizcede öyle değilmi kafam rahat olsun

kesınlıkle dogru karar vermısın
bende oyle davranıyorum cunku komsularıma
bayram zıyaretlerı
merhaba iyi aksamlar en güzeli
samimi oldugum tek komsum var yetiyo oda bana zaten şakkıdı

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Dalginligina gelmis olmasin ?? bilemiyorum...

Eger çok rahatsiz olduysan vede sana deger vermedigini dusunuyorsan, mesafeli ol
merhaba, merhaba..

Aslinda insan çok istiyor komsuyla iyi olmak, komsuluk çok guzel birsey ama iste...

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Canım arkandan konuşan sana saygı duymayan insanlarla zaten yüzgöz olma.Anlaşılan samimiyetten farklışeyler anlıyorlar.Aradaki mesafeyi koru onlara onların diliyle yani dedikoduyla asla cevap verme çünkü aynı şeyi yaparsan dedikodu kazanlarına malzeme vermiş olursun.Sinirlendiğinde içine atma seviyeli, bir şekilde yüzüne söyle sen düşüneceğine karşındaki düşünsün.Birde tüm komşularına asla sırtını dönme çünkü gün gelir, yüzyüze bakmak zorunda kalırsın...sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi KüçükAnne_
yeme içme konularında ben de çabuk alınırım.
dalgınlığına geldiğini sanmıyorum.
sizden hoşlanmıyorsa başka bir şekilde belli etseydi ya.
araya mesafe koymanızda fayda var.

• Konu Sahibi KüçükAnne_
işin aslını ogrenmeden kusmeyın bence hem bılerek yapmış olsa dahı merhabayla kalın kusmek nıye

• Konu Sahibi KüçükAnne_
sanırım kusmek kelımesı olmamış dargınlık olacakmış:) affola

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Mesajın sonunda demişsiniz ya normalde de onlar eşler olarakta görüşüyormuş diye demekki onun dışında da bir soğuklukları var . .bence siz hiç önemsemeyin , herkes anlaşcak diye birşey yok kafalarında bir konuda yanlış değerlendirmişlerdir sizi... siz mesafenizi koyun saygınızı bozmadan , siz saygınızı gösterip gitmişsiniz hiçç kalitenizi bozmayın ...Allah iyi insanlarla karşılaştırsın..

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Türkiyede ne güzel komsun varda kavga edebiliyorsun hahaha biz gurbetcilerin her binada BELKI birtane türk vardir tabiki semtlere göre degisiyor oda ya görürsen gün boyunca birkere yada görmezsin hahaha... Keske olsada birsürü kavga edebilsem of offff

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Ama senin konuna gelincede unutmus olabilir hani o insani tanimiyorum haraketlerini bilmyorum onun icin o insan hakkinda bilerek yapti fena fln diyemem ama dedigim gibi unutmus olabilir yada siz ordayken size tatli vermesede size karsi haraketleri nasildi ? normaldiyse gercektende unutmus olabilir ama size surat asmissa belki size bir darginligi vardi ozamanlar ?
Dedikodu yapiyorlar diyordunuz kimin kime ne dedigini bilemezsinizki ? konusanlari yapanlari kendi haline birakin bence kizim var evimde mutluyum diyorsunuz birakin bu mutluluk size kalsin ve kimse bozamasin, sizde moralinizi bozmayin..

aaa ben hic takmazdim bile ... Gittigimda tatlimi vermedi geldiginde bende vermezdim herkese getirir ona getirmezdim birsey dediginde aa unutmusum derdim cünkü anlardimki bana ayni seyi bilerek yapan birisi asla sormaz veya birsey söylemez..

ama gercekten dert edilecek okadar önemli seyler varki keske tek derdimiz komsularimiz olsa degilmi yani ?

X