Bu kız ne şimdi????

Kızı kendinizden ve abinizdrn kurtarın.
Belliki abiniz kendi kararlarını veremiyor kişiliği oturmamış....

önceki konuya da yazmıştım, abin ailesinin ağzına bakıp onların bir lafıyla kız arkadaşından soğuyan, sonra ayrılan, onu görünce dayanamayıp tekrar barışan dengesiz bir insan.
kızı allah kurtarsın.
bu abi kaç yaşında merak ettim.

İyide geçen konuda kimse kızın gözünden bakmadı ki olaya, yine kızın gözünden bakmadan yazıyorum abin karakteri oturmamış bir insan , yoksa her öldürürüm kendimi diyenle evlense idik , her tehdide boyun eğse idik ohoooo . ... ben kadın olduğum ve Skype görüşmelerimi kaydedip babama göndermekle tehdit edildiğim halde canın cehenneme git sülaleme gönder diye resti çektim çünkü o şizofrenle evlenmektense her türlü rezilliği göze almıştım. abinin belki zihinsel bir problemi de olabilir baştan aşağı saçmalık.

Kız da belli ki akıldan eksik , "sen olmazsan bana birini ayarla o zaman " demezdi normal biri olsa.

Gelelim face de engellemeyen kardeşe.. o da normal değil, amaç ne ne muhabbet ediyor niye soruyor naparsın diye? naparsa yapsın!

Kısaca bu hikayede normal karakter yok çözüm tabiki abinizin bu işi bitirmesi bu ne laçka bişey olmuş böyle

insanları dış görünüşüne göre yargılamaya utanmıyo musunuz? çok merak ediyorum.

Anneyi geçtim de abisi de yargılıyormuş, doğal olarak sevmediğini düşünüyorlar. Başkası kızın çirkin olduğunu söyleyince de itiraz etmeyen bir adam. Mesele bu bence, abi sevmediği halde neden evleniyor? Konu sahibi de bunu merak ediyor. Bence gerisine yorum yapmak bize düşmez.

En basından siz görünüşüne takılmayacaktınız, bırakacaktınız kendi haline ikisini de... siz aklını bulandırınız belki cunku bazen insanın gözüne güzel gelebiliyor birini sevince güzel olmasada. Bırakın kendi hallerine bence boşverin.

Ya abinin ilişkisiyse o yaşasın tamam siz bi kere uyardınız iki kere uyardınız hala devam ediyorsa, size de kabullenmek düşer.
Siz eşinizi yengeniz gibi seçmezsiniz.
Her koyun kendi bacağından.
Bu kadar olayın içine girerseniz 2 gün sonra yeni yengem abimi bize göstermiyor diye konu açacaksınız.

gerisine ötesine berisine yorum yapcam valla çok sinirlendim. hayır bi de konu aynı konu. gelmiş aynısını yazmış buraya. kaldı ki sürekli kızı suçluyor. tamam kız da suçlu ama abisinde ve ailesinde de suç var. bunu görmüyor.

Bu olayın sonu ne olur bilmiyorum ama abim şimdi bizi suçlamaya başladı sizin yüzünüzden ayrıldık diye

Siz bu abim ne şimdi diye konu açamadığınız sürece polemik çıkacak. Esas sorunlu insanı anlamakta neden bu kadar sıkıntı yaşıyorsunuz.

Cümleleri atlaya atlaya okudum yoksa beynim yanacaktı. Bence kız zil takıp oynasın. Paçayı kurtarmış

Bak Elanur sen de yaşım geçiyor endişesi taşıyıp sacmaladin değil mi? O zaman kayınvalide adayın ve gorumce adayın böyle fiziksel özelliklerle yasinldam dolayı seni istemezler ne yapardın?
Yasamayacagini biliyor musun?
Su an sen de annenin dediği yaşı geçkin bekar sınıfındadır falında misin?
Hadi onlar cahil sen bari bir silkelen de yapıyoruz biz de.
Ailemiz buradan bakınca çok cirkın duruyor haberin olsun. En kötüsü de bkarnkizi var ama dönüp de kızın açısından bakamaywn bir oğlan anası olmuş.
Ne çirkin şeyler yok yanına çalışma falan.
Ben böyle ailem olsa utanirim. Kiz da aptal evet ama sizin gibi br aileye girmek istediği için. Ben olsam böyle çirkin bir aileye girmezdi .
Yazık yazık
Umarım birgün kaynanan gorumcen istemiyoruz bu kız yaşlı oğlumu kandıracak demez de bu günleri hatitlamazsin.

Konu tekrarı
İyide ne denilebilir ki. Kaç yaşında insanlar sadece karışmayın artık

Bence bunları evlendirin 18 saatlik bir şehirde ev tutun orda yaşasınlar abin anormal, kız da onu bırakmıyor ikisi de birbirine uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…