Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bu kadını gördükçe içi gidenler:D

vildan ataseverin bi çocuğu varmış onunki niye sarkmamışbilmiyorumkismile çünki estetik çirkin kadın yoktur bakımsız kaın vardıropuyorumnanaktan

aski memnudaki nihalin gögüsleri cok hos keske bendede olsaydi

valla ben hiç farketmemiştim ...ne var bunda arkadaşlar bu kadar takmayın herşeye size zarar ....

aynı bayandaki göğüsleri olnalardan birisiyim ama çokta iyi birşey değil arkadaşlar her istediğinizi öyle göğsünüzü gererek giyemiyorsunuz çok dikkat çekiyor gibi geliyor bana ayrıca yaz günleri diğerlerinden çok daha fazla terliyorsunuz çok daha sıkıntılı anlarımız da oluyor tabiii ben genelde bedenime gömlek alırken bir benden büyük almak zorunda kalıyorum mesela düğme aralarından rahatsızlık oluşturduğu için gibi gibi....
aslında doğal olan herşey güzeldir deriz ya bazende küçük olan herşey güzeldir de deriz işte aynen öle....doğal olsun ama küçük olsun...

oyy oyy memişler baş kaldırmış kavuşmuyor düğmeler tombul tombul memişler sempatiksalakcinni

silikonluyum diye bas bas bağırıyor resmen eee nasıl reklamını yapıp satacaklar değilmi ama bizim gibi saf kızları böyle resimlerle kandırıp para kazanıyorlar haram olsun hepsine

Bence de bu göğüsler slikonlu.

Arkadaşlar bende göğüslerinden muzdarip olanlardanım.Yaklasık 2 yıldır yapmadıgım sey kalmadı.Umarım yazdıgım gözünüze bı sekılde carpar ve okursunuz.Gecenlerde dershaneden cıktıgımda lokman hekıme son care gıttım ve ne yapabılırım dıye sordum.Normalde 51 kıloydum.oncelıkle kılo almaya basladım.kı boyum 170. fazla zayıftım.sımdılık 56yım.daha da alıyorum kı kılo almak cıdden yarıyo bı dolgunluk geldı.hanı ılk goguslerı olusmaya baslayan kızların goguslerı gıbıydı goguslerim.Aktardan bana apex breast dıye bır krem verdıler ve doğal bıtkı hapı.hormonsuz bıtkısel gıda takvıyesı yazıyor.Baslarda ınanmamıstım.Ama aldım ve kullanmaya basladım gercı daha bugun bırıncı gun ama psıkolojık mı artık anlamasamda bı dolgunluk hıssedıyorum ustelık bellı bı masaj tutturdum yavas yavas olusuyor gıbı agrılarda var.ve Artık bu konu yuzunden psikolojım bozulma safhasında.Sizlerle gun gun paylasacagım herseyi..Şans dileyin

pinkpantherr aradan zaman geçmiş ama umarım yazdığımı görürsün. bende 2 buçuk haftadır apex breast kapsül kullanıyorum sende bir gelişme oldu mu ne kadar kullandın ve herhangi bir yan yetkisini gördün mü?

yinede içeriğinden emin olmadığınız şeyleri kullanmayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…