Bu kadın beni çıldırtacak.

Çeyizim nasıl diyene "eh biraz eski model" demekle belki yeni evlenmiş birinin evine gidip "ıhh ucuzmuş" demesi aynı şey mi yav? Onun zevkine göre basit olabilir o kendi evine o zaman, her bizim zevkimize uymayana basitmiş ucuzmuş diyeceksek yandık

Firumdaki yorumlar üzerinden gidersek: Basit diyen de var ucuza mı kaçtın diyen de. Neticede onlar farklı insanlar ve zevkleri birbirinden farklı. Bir insan birisinden hoşlanmıyorsa; karşısındaki insan ne söylerse söylesin hoşlanmıyor.

Buradaki asıl soru şu: Birbirlerinden hoşlanmıyorlarsa niye mesajlaşıyorlar ?

Eve gelince kendisi görüyor. Bizim dememize gerek yok ki. Yok benim kv öyle dede nene gibi değil dışarıya aşırı eşit el iyisi ama kendi ailesine vasat bir kadın

Eve gelince kendisi görüyor. Bizim dememize gerek yok ki. Yok benim kv öyle dede nene gibi değil dışarıya aşırı eşit el iyisi ama kendi ailesine vasat bir

Arabaya da kötü şeyler söylemiş. Arabadan da anlıyor

Eve gelince kendisi görüyor. Bizim dememize gerek yok ki. Yok benim kv öyle dede nene gibi değil dışarıya aşırı eşit el iyisi ama kendi ailesine vasat bir
forumdan anladıgım kadarıyla herşeyinize karışan bir kv var karşınızda
ya onu böyle kabul edecekseniz herşeyine evet diyip sallamayacaksınız ya da topu eşinize atacaksınız
nasıl uygun dille kırman etmeden cevap verilir kendisine bilemiyorum
anlayacak mı bunu üste mi çıkacak onu da bilemiyorum

gülüp geçeceksin. yüzüne bakarken o konuşurken sürekli küçümseyici bir tavırla gülmeyi unutma. gülüşünle vereceğin mesaj şu olacak "çatlasan da patlasan da biz mutluyuz"

Valla her ne alıyorsak ortak alıyoruz. Kaldık ki kocam evime istediğini alır
Ay her şeyleri oğluşunun oluyor onların. Eşitlik yok konu oğluşsa. Aklını, zevkini kendi evinde tutsun herkes. Eş ailesi diye her şeye yorum yapamazlar.

Arabadan, avizeye, kurbana her şeye laf söyleyen bir kayinvalide gayet itici yahu.
Her seferinde sen kendi evine kendi zevkine göre alırsın, ben bizim için böylesine uygun gördüm deseniz vazgeçer mi acaba?

Airfryer ile ilgili bir sürü şey söyleniyor sağlıklı olmadığına dair bu arada ama kayinvalidenin asıl derdi bu değil gibi duruyor.

Kayinvalideye attiginiz mesaj bana Bihteri hatirlatti, oyle uzun. Tabi siz her bakımdan yetersiz gördüğünüz avzhya

Airfryer demek istemiş konu sahibi ama diyememiş. Gönül ister ki keşke kullandığı şeyin adını da doğru yazsa ama kader
Hanımefendi kaderden bahsetmişsiniz ama önce sizi tanımadığınız bir insana böyle basit bir konuyu dile getirdiğiniz için kendinizle dalga geçmenizi öneririm. Buna takılmanız cidden de şaşırtıcı ama kader işte üslup sorunu var olmasa keşke...
Ayrıca otomotik klavye diye birşey var telefonlarda biliyordunuzdur umarım. Maalesef otomotik klavye yanlış düzeltmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…