Bu kadın beni çıldırtacak.

kendi evinize alacagınız şeyi kv neden biliyor ?
şu an en faydalı şeyin zararlarını bile internete yazsanız bir sürü zararı çıkar
onun dışında zaten kv anneanne dede yaşlarındaki kimseler 3 başlı yılanı , Allah diyen aslanı falan paylaşıp gerçek sanıyorlar
Tamam diyip köşenize çekilin bence

Bunların aynısını okumuştum sanki

Eee kanka bir dahaki sefere ne istiyorsan bul Trendyoldan en pahalısini at linkini anneciğim benim aldiklarimı begenmemistiniz bundan istiyorum siz alin yaz

Ne berbat bir kadin yaf muhattap olma sununla

Kayınvalideniz bana araştırmaya ve öğrenmeye açık biri gibi geldi. Airfryerla ilgili çok farklı görüşler de mevcut bu arada.

Ben bunlarda deli olacak bir şey göremedim. Ciddiye alıp açıklama yapmanız bile hata.

Çok iyi tanıtmışsın. İkilemdeydim sayende alacağım

Kayınvalideniz bana araştırmaya ve öğrenmeye açık biri gibi geldi. Airfryerla ilgili çok farklı görüşler de mevcut bu arada.
Avizeye ucuz almışsınız basit bu diyen birinin araştırma ve öğrenmeye açıklığını nereden anladın Şermin, airfryer'a zararlı dediğinden mi sadece

Kamu spotu: airfryer almayın aldırmayın. İlk çıktığında dünya para verip almış salaklardan biri olarak söylüyorum. Temizliği de imkansız bi yerden sonra. Öylece yer işgal ediyor artık. Aylardır kullanmıyorum. Kayınvalidenize gelince duymayın. Ben böyle istedim deyin geçin

Son düzenleme:
etrafımda alanlar sırf temizliği yüzünden bi köşeye bıraktılar dediğiniz gibi

Avizeye ucuz almışsınız basit bu diyen birinin araştırma ve öğrenmeye açıklığını nereden anladın Şermin, airfryer'a zararlı dediğinden mi sadece

İlgisini çekmiş ki oturup, araştırmaları okumuş demek.

Kadın avizeleri basit bulmuş; belki görsel olarak daha ağır malzeme kullanılan ürünleri beğeniyordur. Onun zevkine göre basit olduğu için de ucuz oldukları sonucuna varmış gibi duruyor.

Forumda çeyiz eşyası paylaşımları yapılıyor dönem dönem. Benzer yorumlar burda da yapılıyor. Halbuki herkes kendi beğendiği için o ürünü almış oluyor.

Ne yapalım, herkes dönem dönem farklı ürünleri beğeniyor.

Benim de eşimin kız kardeşi öyledir,her aldığımızı ya pahalı bulur ya beğenmez.sanki onun beğenisine sunuyormuşuz gibi.mesela bir şey alırız ay bu bu kadar para eder mi ne kadar pahalı falan der.kendi bir şeyler alır mesela ne kadar ucuz almışız demi ne kadar iyi düşürmüsüz demi falan diye öve öve bitiremez.Başlarda anlamıyordum ama son zamanlarda dikkatimi çekti ve açıkçası hiç iyi niyetli bulmuyorum böyle yorumları.çünkü bir şey alındıktan sonra alan kişiye böyle yorum yapılması alan kişinin moralini bozmaktan bir işe yaramıyor.bu yüzden iyi niyet yok açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…