Bu kadın beni çıldırtacak.

Doğrudur zararı vardır veya yoktur isteyen alır ya da almaz bu kişisel bir tercih. Benim canımı sıkan kv herşeye bir kulp bulması. Sanki kendi evinde dah iyisi varmış gibi yapması. Deli ediyor beni
Benim kap ve kv de de aynı. Ama onlar cimri oğullarının parasını çarçur ettiğimi düşünüyorlar. Onlara göre kıyafet almak da müsriflik mesela. ben sallamıyorum açıkçası

Allah sabır versin 😂 benim annem de sağ olsun sizin kayınvalideniz gibi. Eski evime gelip bu karşıdaki bina ne kadar çirkin nasıl burda ders çalışabiliyorsun demişti. Geçen de kuru bakliyat kutuma taktı. Ben beğeniyorum böyle diyorum ama iğrenç bunlar diyor. Kıyafet konusunda çok zorbaladığı için hiç açmak bile istemiyorum o konuyu 🥹

Arkadaşlar kayınvalidem beni çıldırtacak. Evime ne alsam bir kulp buluyor. Evlendik takılarımızla araba aldık. Bize dandik eski model araba dedi la havle dedim, evimizin tüm odalarına avize aldık geldi basitlermiş ucuza almışsınız dedi duymamazlığa verdim, robot süpürge aldım o iyi temizlemez bir de üstünden geçmek lazım dedi güldüm geçtim en sonunda airfrey almıştım dün gece gruptan kanser ediyormuş almıyorum aldırmıyorum içerikli bir video gönderdim. Aslında basit birşry ama artık delirtti beni
Ah ah. Aslında “Sana fikrini sorduk mu, sen böyle her şeye yorum mu yapacaksın teklifsiz” demek lazım ama denmiyor işte. Neye yorum yapsa “biz bunu beğendik, biz böyle istedik, biz rahatsız değiliz” gibi tatlı tatlı verin cevabınızı. Söz konusu “biz” kelimesine kendisinin dahil olmadığını anlayacak zamanla mecbur.

Keşke sizde bazı şeyleri kullanmayi bilseniz ama işte kader 😂
Ayyy gerçekten üslup problemi olan biriyle tartışacak değilim. Bazen insanın canı sizin gibilerle muhatap olmaz susması için haklısınız der geçer biliyor musunuz. 🙄 Haklısınız. 😂Gerçi üslupta bir kaderdir. Nasiplenmeniz dileğiyle. 😊

Benimki de böyleydi. “Bizim paramız buna yetti, sen daha güzelini bana alır hediye edersen severek kullanırım annecim” demiştim. Yeni evliydik o zamanlar. O gün bugündür sadece arkamdan eşyalarımı kötülüyor, yüzüme söylemiyor. Yeterince iyi bence.
Yaa ne kadar basitlik aslında insan oğlunun gelininin iyi olmasını istemez mi? Gerçi kv sonuçta kıskanabilir.

Kamu spotu: airfryer almayın aldırmayın. İlk çıktığında dünya para verip almış salaklardan biri olarak söylüyorum. Temizliği de imkansız bi yerden sonra. Öylece yer işgal ediyor artık. Aylardır kullanmıyorum. Kayınvalidenize gelince duymayın. Ben böyle istedim deyin geçin
Ben uzun zamandır kullanıyorum. Fırçalı sünger kullandığım için temizlemesi kolay geliyor. Yiyecekler pişince makine haznesini çıkarıp içine sıcak su deterjan koyuyorum, yağlar yumuşayınca da tekrar deterjanla fırçalıyorum bitti gitti. Bulaşık makinesinde iyi temizlenmiyor koymuyorum. Sağlıklı, sağlıklı değil olayına gelirsek babaannemler de tüplü ocak çıkınca sağlıksız demişler. Odun ateşi soba varken biz bunu kullanmayız demişler, sonuç? Köy evlerinde bile gazlı elektrikli ocaklar var. Odun ateşi tandır vs keyif için kullanılıyor.

Konuya gelecek olursak, herkes kendi annesini susturacak. Kadın benim annem değil bir şeyim değil, evlendiğim adamın annesi. İki kez uyarırım annenle konuş yoksa ben ağır konuşurum derim. Ana oğul çözerlerse ne ala çözmezlerse kayınvalidem her böyle laf söylediğinde dur oğluna söyleyeyim o seçmişti derim. Keşke benim beğendiğimi alsaydık eşim zevksizmiş niye böyle olmuş acaba derdim. Zevksiz estetikten uzak bir ortamda büyümüş hiç bir şey kapmamış yazık derim. Uzaktan atmıyorum yapmadığım şeyler değil, sıkar biraz benimle destursuz konuşmaları.

Ben uzun zamandır kullanıyorum. Fırçalı sünger kullandığım için temizlemesi kolay geliyor. Yiyecekler pişince makine haznesini çıkarıp içine sıcak su deterjan koyuyorum, yağlar yumuşayınca da tekrar deterjanla fırçalıyorum bitti gitti. Bulaşık makinesinde iyi temizlenmiyor koymuyorum. Sağlıklı, sağlıklı değil olayına gelirsek babaannemler de tüplü ocak çıkınca sağlıksız demişler. Odun ateşi soba varken biz bunu kullanmayız demişler, sonuç? Köy evlerinde bile gazlı elektrikli ocaklar var. Odun ateşi tandır vs keyif için kullanılıyor.

Konuya gelecek olursak, herkes kendi annesini susturacak. Kadın benim annem değil bir şeyim değil, evlendiğim adamın annesi. İki kez uyarırım annenle konuş yoksa ben ağır konuşurum derim. Ana oğul çözerlerse ne ala çözmezlerse kayınvalidem her böyle laf söylediğinde dur oğluna söyleyeyim o seçmişti derim. Keşke benim beğendiğimi alsaydık eşim zevksizmiş niye böyle olmuş acaba derdim. Zevksiz estetikten uzak bir ortamda büyümüş hiç bir şey kapmamış yazık derim. Uzaktan atmıyorum yapmadığım şeyler değil, sıkar biraz benimle destursuz konuşmaları.
Haznesinde bi şey yok ki. Olay rezidansı temizlemek. Aralara o yağ yapışıyor ve temizlenmiyor. Fırça falan da girmiyor ki oraya. Üst kısmından bahsediyorum

Ayyy gerçekten üslup problemi olan biriyle tartışacak değilim. Bazen insanın canı sizin gibilerle muhatap olmaz susması için haklısınız der geçer biliyor musunuz. 🙄 Haklısınız. 😂Gerçi üslupta bir kaderdir. Nasiplenmeniz dileğiyle. 😊
Yavrum ben seninle muhatap olmadım başka birini alintilayip yazdığın yazım hatasını yorumlayan arkadaşa yorum yaptım.okidugunu anlamayan sensin ve senin dediğin gibi haklısın uğraşamam

Yaa ne kadar basitlik aslında insan oğlunun gelininin iyi olmasını istemez mi? Gerçi kv sonuçta kıskanabilir.
Boşverin fazla umursamayın. Siz eşinize ve ilişkinize odaklanın. Annesini de kötülemeyin eşinize, bırakın kendi gözüyle görsün.

Arkadaşlar kayınvalidem beni çıldırtacak. Evime ne alsam bir kulp buluyor. Evlendik takılarımızla araba aldık. Bize dandik eski model araba dedi la havle dedim, evimizin tüm odalarına avize aldık geldi basitlermiş ucuza almışsınız dedi duymamazlığa verdim, robot süpürge aldım o iyi temizlemez bir de üstünden geçmek lazım dedi güldüm geçtim en sonunda airfrey almıştım dün gece gruptan kanser ediyormuş almıyorum aldırmıyorum içerikli bir video gönderdim. Aslında basit birşry ama artık delirtti beni
Benim.kaynanam ve gorumcem de böyleydi.. Ev aldık hayırlı olsun diyeceklerine led isik sistemi dandikmis dediler etrafta market yok köy gibi dediler perdelerim stor diye bu ne saçma şey normal güneşlik yok mu dediler .. Ben anladım ki sadece kıskanç ve fesatlar.. Bir gün yine söylendiler kıskanıp kıskanıp böyle laflar etmeye gerek yok dedim ne kıskancaz demeye getirdiler ama inkarcda edemediler en sonunda attım hayatımdan onları şimdi süt dökmüş kuzu gibiler ..

Boşverin fazla umursamayın. Siz eşinize ve ilişkinize odaklanın. Annesini de kötülemeyin eşinize, bırakın kendi gözüyle görsün.
Benim eşim.bana sürekli sen alingansin sen abartıyorsun sen şakadan anlamıyorsun vs derdi..şimdi ben uzaklaştım laf sokma okları ona döndü:KK70: müstahak acımıyorum..

X