Bu kadarı normal mi?

runmesya26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
51
12
Öncelikle iyi akşamlar, cevremde anlatacagım arkadaşlarım var ancak yargılanmaktan korkuyorum her şeyi içimde yaşamaktan o kadar yoruldum ki. Ben suan da 26 yasındayım. 2014 te olan ilk sevgilimi hala atamıyorum içimden. Ben izmirli, oranın yöresiyle yetişmiş biriyim, aklımdaki kişi doğulu ve geleneklere cok dikkat eden bi ailesi var. Sorun şu ki: 2016 senesinde ilişkimiz bitti. 1 sene asker beklemiştim oysaki… her sene yıl dönümüzde yazardı ederdi. Bir gün arayıp teyzesinin kızıyla evleneceğini söyledi. Konuşma 2 sene bitti. Kafamda bu sefer bitti dedim. Evlenmeyi düşünen biriyle artık kpnuşmam cok yanlış o kadının bi suçu yok dedim. Ancak; beni 4 ay önce yine yıldönümüzde arayıp kahve aldıgını söyledi dısardayım dedi gittim ve o günün tarihini unutmuştum. Birbirimizin hayatlarını konuştuk o evlenemediği hala sorunlar oldugunu falan anlattı. Ben gayet arkadaşca dinledim. 1 hafta sonra hayat ya tarihi fark ettim. Mesaj attım bu tesadüf olabilir mi diye? Evet çok acayipmiş dedi o kadar. O gün bugundür geçmişte yaşıyorum ve o kendini tamamen geri çekti. Arkadaşlar insan ayrımı yapmıyorum ancak ben cok kırıldım ve kırdım artık olmaması lazımmış gibi geliyor ama düşüncelerime engel olamıyorum. Ne yapmam lazım bu düşüncelerimi bilmiyorum. Yaşayan var mı bilmiyorum yazmak iyi geldi. Yazan okuyan herkese teşekkür ederim

Ben ilişki bitirildikten sonra iletişimin devam etmesini sağlıklı bulmuyorum. Tamam kanlı bıçaklı da olmaya gerek yok, üç sene sonra tesadüf aynı ortamda denk gelirseniz geçmişin hatrına selamınızı esirgemezsiniz; en fazla bu kadar olur. Bana şahıs evlendi; ama yalan söylüyor gibi geldi. Sizin yerinizde olsam tüm iletişim yollarını kapatır, hayatıma bakarım; böyle kafanız çok kurcalanır. Kangren bırakmayın, kesin atın.

Ben ilişki bitirildikten sonra iletişimin devam etmesini sağlıklı bulmuyorum. Tamam kanlı bıçaklı da olmaya gerek yok, üç sene sonra tesadüf aynı ortamda denk gelirseniz geçmişin hatrına selamınızı esirgemezsiniz; en fazla bu kadar olur. Bana şahıs evlendi; ama yalan söylüyor gibi geldi. Sizin yerinizde olsam tüm iletişim yollarını kapatır, hayatıma bakarım; böyle kafanız çok kurcalanır. Kangren bırakmayın, kesin atın.

Çok haklısınız. Zaten hiç bir yer de ekli değildi hala değil. Sadece o gün konuşma gerçekleşti. Hep bi kişiye dönmek günün sonunda beni cok yoruyor. Belki gönlüme göre biri çıkmadığı içindir bilmiyorum. Elbet bir gün geçicektir.

Cöpü disari cikarttiktan sonra ara sira gidip "Acaba ne yapiyor" diye kontrol ediyormusunuz? Cevabiniz hayirsa hala bu kisiyle görüsmeniz de onu yapmak gibi gereksiz iste. Kendinize zarar veriyorsunuz ancak. Onun icin hava hos tabi. Istedigi zaman size ulasabiliyor
Gururuma engel olamıyorum, o bana hayatındaki insanı anlattı o gün 4 saat. Ben gülerek tenkinlerde bulundum cevap vermeseydim yazmasaydım gitmeseydim duygularımı anlardı be hoşuna giderdi

Cöpü disari cikarttiktan sonra ara sira gidip "Acaba ne yapiyor" diye kontrol ediyormusunuz? Cevabiniz hayirsa hala bu kisiyle görüsmeniz de onu yapmak gibi gereksiz iste. Kendinize zarar veriyorsunuz ancak. Onun icin hava hos tabi. Istedigi zaman size ulasabiliyor
Bu örnek gerçekten çok mantıklı 👍🏻❤️

Arkadaşlar ben hep öyle yaptım. Bi gün ansızın 7 sene sonra sevgili oldugumuz gün bulusmak cok garip uyuyan tüm duygular hortladı emeklerim boşa gitti hissediyorum

Toksik adam sadece bunu yapmak için size bunu planlamış kurnaz pislik. Anlattığınız karaktersizlikte kendinkuzeni ile evlenen adam siz göz yumsanız sizi ikinci eş, metresi olarak kullanır. Telefonunuzu değiştirin hayatınızdan çıkarın. Bahane bulmayın, psikolojik destek alın

Toksik adam sadece bunu yapmak için size bunu planlamış kurnaz pislik. Anlattığınız karaktersizlikte kendinkuzeni ile evlenen adam siz göz yumsanız sizi ikinci eş, metresi olarak kullanır. Telefonunuzu değiştirin hayatınızdan çıkarın. Bahane bulmayın, psikolojik destek alın
Çok haklısınız. Asla asla uygun değiliz birbirimize bunu ikimizde cok iyi biliyoruz. Atlatıcam ya inanıyorum kendime sadece birine anlatamıyorum hep içimde yaşamaktan böyle oldum zaten

Gururuma engel olamıyorum, o bana hayatındaki insanı anlattı o gün 4 saat. Ben gülerek tenkinlerde bulundum cevap vermeseydim yazmasaydım gitmeseydim duygularımı anlardı be hoşuna giderdi

Sizin ona bastan cevap yazmaniz hata. O kim ki? Yani kim? Birde gidip hayatinizin 4 saatini harciyorsunuz. Yani sizce oraya gitmeniz de yeterli kadar totosunu kaldirmadi mi?

İşte oradan pay biçin 4 saat boyunca sizin için sizinle ilişkisini değerlendirmek için gelmemiş ki , size gelmiş başka birini anlatmış iyi dayanmışsınız bence ben olsam birdaha beni rahatsız etme iyi günler der kalkardim o masadan hiç de 4 saatimi onun saçmalıkları için harcayamazdim

İşte oradan pay biçin 4 saat boyunca sizin için sizinle ilişkisini değerlendirmek için gelmemiş ki , size gelmiş başka birini anlatmış iyi dayanmışsınız bence ben olsam birdaha beni rahatsız etme iyi günler der kalkardim o masadan hiç de 4 saatimi onun saçmalıkları için harcayamazdim
Dayanmak zorundaydım . Onu kendim dışında herkesle görmeye gücüm var 😇

X