Bu kadar sinirli olmam normal mi ?

Benim de düğünüme az kaldı ama bende hiç sinir yok hatta düğün benim değilmiş gibi bi rahatlık var herkesin durum yönetme biçimi farklıdır stres de yapsanız o gün gelip gelecek yapmasanız da. Her şeyiniz hazırsa tadını çıkarın son bekar günleriniz :) hazır değilse de koşuşturmayla hazırlıkla zaman daha hızlı geçer gider zaten evlilik büyük bi sorumluluk ister istemez stresi heyecanı olacak.

Şimdiden başlamış kaynana gorumce olayları bu sinir stres evlenince de bitmez gibi. Her lafı kafamda senaryo yapıyorum demişsiniz bazı şeyleri abartıyor olabilir misiniz?

Ben eşimi çok seviyordum ama annesi bipolardim bu yüzden düğün zamani nikahtan evlenelim diye hatta kına olmasın diye delirdim de durdum. Kimse ciddiye almadı beni. Kaynanamin atak donemiydi. Çok korkmuştum sinirimi herkesten çıkarmıştı zaten bir kaç sonra kapımda bitmişti.

Normal değil.
Tabiki stress olur ama bunu bahane ederek herkese sinirlenmek saçmalık. Dikkat et evlenmeden hemen önce soğutma kendinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…