Bu ilişkinin sonu nereye varacak?

sadece cinsellik olsa sanırım benim içinde bulunduğum sıkıntılı süreçle bu kadar ilgili olmazdı. mesela işle ilgili bir problemim var ve kendi sorunu gibi algılayıp çözüm arıyor.
cinselliğe gelince, yaşadığımdan pişman değilim. evlilik olmasa da yaşamakta sakınca görmüyorum.
galiba 6 ay bekleyip tekmeyi basacağım. eğer ciddi bir adım atmazsa.
Ama ben adami takdir ettim durust cunku
Ne leş insanlar var evlenme vaadiyle kandirip fiziken ve ruhen sömurup bırakıyorlar

Ama ben adami takdir ettim durust cunku
Ne leş insanlar var evlenme vaadiyle kandirip fiziken ve ruhen sömurup bırakıyorlar

kesinlikle. ben de bu fikirdeyim. bana vaat vermiyor, ama ben de kaç yaşında kadınım senelerce onu bekleyemem. galiba kısa bir süre içinde kafamı toplayıp bu ilişkiyi bitireceğim.

Merhaba. Uzun zaman aradan sonra nihayet bir sevgilim oldu::) kendimi tebrik ediyorum. boşandım, önceki konularımı bilen bilir. sonra fakbadi takılayım şu bu derken baya bi boşluktaydım. hiçbiri olmadı. hepsini boşladım.

sonra karşıma bir adam çıktı. daha önce evlenmemiş. çok şeker, esprili, merhametli ve çalışkan biri. çok da duygusal, balık burcu:)
yaklaşık 1,5 aydır birlikteyiz ama farklı şehirlerdeyiz. ayda bir iki üç günü birlikte geçiriyoruz. çok bir mesafe yok aramızda. birbirimizi tanımaya çalışıyoruz şu an. kendisine evlilik hakkındaki düşüncelerini sordum dün, bana söylediği şey şu oldu: şimdilik geleceğe dair plan yapmayalım, evlilik ve çocuk fikrine sıcak bakmıyorum ama ileride ne olur bilemem.
bunu deyince birincisi bu adam dürüst baştan bana fikrini açıkça söylüyor beni oyalamak gibi bir niyeti yok diye düşündüm. ikincisi gerçekten böyle bir karar almak için zamana ihtiyaç var ve benim şu an en azından 1 yıl evlenmek gibi bir niyetim yok. buraya kadar her şey tamam.
sonra dedim ki aramızda cinsellik de yaşandı ve yaşanıyor, acaba cinsellik iyi diye mi bırakmak istemiyor?
ama her gün arar sorar, benimle sıkıntısını derdini hayallerini, ailesini, anılarını paylaşır. entelektüel sohbetler de ediyoruz. çok da iyi anlaşıyoruz. neden oyalasın ki beni? sadece cinsellik için insan özledim, seni seviyorum, ilk fırsatta geleceğim der mi? belki de der...
maddi olarak biraz sıkıntıları var. daha iyi bir konumda olsa belki de daha ciddi bir yola girmeyi düşünür, bilmiyorum.

sorun şu ki ben bağlanmaktan korkuyorum. sizce nasıl bir yol izlemeliyim? bir yandan da 1 yıl sonunda ciddi bir yola girmek istiyorum. anne olmak yuva kurmak güzel şey. yanında hayat boyu mutlu olabileceğin anlaşabileceğin bir eşin olması güzel bir şey...

bilmiyorum çok karıştım... bu adam ne istiyor yaa
Balık burcu pişmanlıktır

kesinlikle. ben de bu fikirdeyim. bana vaat vermiyor, ama ben de kaç yaşında kadınım senelerce onu bekleyemem. galiba kısa bir süre içinde kafamı toplayıp bu ilişkiyi bitireceğim.
Maddi durumunu toparlamaya çalışıyor sanırım hak vermek lazım
Bence dürüstlük çok daha önemli etken

Maddi durumunu toparlamaya çalışıyor sanırım hak vermek lazım
Bence dürüstlük çok daha önemli etken
maddi durumu pek iyi değil ama en başta dedi ki herkes evlenmek ve üremek zorunda değil. baba olmaya hazır hissetmiyorum dedi.
sonra da salak bi anda ağzından kaçırdı bi gün oturuyoruz dedi ki acaba kızım olsa nasıl olur :)
anlamıyorum kafası karışık galiba :/

maddi durumu pek iyi değil ama en başta dedi ki herkes evlenmek ve üremek zorunda değil. baba olmaya hazır hissetmiyorum dedi.
sonra da salak bi anda ağzından kaçırdı bi gün oturuyoruz dedi ki acaba kızım olsa nasıl olur :)
anlamıyorum kafası karışık galiba :/
Bence size baglandikca fikri değişecektir. Birbirinizi tanımaya odaklanın evlenmekten ziyade, gerisi gelecekse gelir bence
Hakkınızda hayırlısı olsun

noldu ya balık burcundan herkes pişman ahahahaha çok tatlısınız
bilmiyorum ki balık burcu tanıdığım kimse yok valla.

Küsme, alınma, trip atma, surekli kurban psikolojisi var bu burcun erkeklerinde. %100 hakli olduğunuz bi konuda size kusebilir ya da sizi suclayabilir

konu sahibi kaç yaşındasınız bu adam kaç yaşında? hemen konuyu evlenmeye getirmeyin 4 ay iyi bir süre eğer 30 yaş üstüyseniz 4 ay sonra ufaktan konular açılır ve bu adam bana dürüst geldi. şuan evlilk konuşmak için erken size bağlanırsa düşünmeye başlar

burçlardan anlıyorsanız kova erkeği merak ettim ☺️

Valla ben pek anlamiyorum eski eşim ve çocukluk arkadasim balik erkegiydi. Bidaha asla ayni kaldirimda bile balik erkegi ile yürümem 🤣🤣
Kova burcu akrabam var. Sessiz sakin, entelektüel bilgi birikimi yuksek, kendini gelistirmeye hevesli birisi. Iyi yer, iyi gezer, mantikli konusur

Valla ben pek anlamiyorum eski eşim ve çocukluk arkadasim balik erkegiydi. Bidaha asla ayni kaldirimda bile balik erkegi ile yürümem 🤣🤣
Kova burcu akrabam var. Sessiz sakin, entelektüel bilgi birikimi yuksek, kendini gelistirmeye hevesli birisi. Iyi yer, iyi gezer, mantikli konusur
ama algılarınız çok iyi tam anlattığınız gibi ☺️

Merhaba. Uzun zaman aradan sonra nihayet bir sevgilim oldu::) kendimi tebrik ediyorum. boşandım, önceki konularımı bilen bilir. sonra fakbadi takılayım şu bu derken baya bi boşluktaydım. hiçbiri olmadı. hepsini boşladım.

sonra karşıma bir adam çıktı. daha önce evlenmemiş. çok şeker, esprili, merhametli ve çalışkan biri. çok da duygusal, balık burcu:)
yaklaşık 1,5 aydır birlikteyiz ama farklı şehirlerdeyiz. ayda bir iki üç günü birlikte geçiriyoruz. çok bir mesafe yok aramızda. birbirimizi tanımaya çalışıyoruz şu an. kendisine evlilik hakkındaki düşüncelerini sordum dün, bana söylediği şey şu oldu: şimdilik geleceğe dair plan yapmayalım, evlilik ve çocuk fikrine sıcak bakmıyorum ama ileride ne olur bilemem.
bunu deyince birincisi bu adam dürüst baştan bana fikrini açıkça söylüyor beni oyalamak gibi bir niyeti yok diye düşündüm. ikincisi gerçekten böyle bir karar almak için zamana ihtiyaç var ve benim şu an en azından 1 yıl evlenmek gibi bir niyetim yok. buraya kadar her şey tamam.
sonra dedim ki aramızda cinsellik de yaşandı ve yaşanıyor, acaba cinsellik iyi diye mi bırakmak istemiyor?
ama her gün arar sorar, benimle sıkıntısını derdini hayallerini, ailesini, anılarını paylaşır. entelektüel sohbetler de ediyoruz. çok da iyi anlaşıyoruz. neden oyalasın ki beni? sadece cinsellik için insan özledim, seni seviyorum, ilk fırsatta geleceğim der mi? belki de der...
maddi olarak biraz sıkıntıları var. daha iyi bir konumda olsa belki de daha ciddi bir yola girmeyi düşünür, bilmiyorum.

sorun şu ki ben bağlanmaktan korkuyorum. sizce nasıl bir yol izlemeliyim? bir yandan da 1 yıl sonunda ciddi bir yola girmek istiyorum. anne olmak yuva kurmak güzel şey. yanında hayat boyu mutlu olabileceğin anlaşabileceğin bir eşin olması güzel bir şey...

bence evlilik dusunen bir insan evlilik dusunen biri ile gorusmeli. aile kurmak, cocuk sahibi olmak, kok salmak, beraber buyumek gelismek bir hayat tarzi. herkes bu tarzi isteyecek diye bir sey yok, ama siz istiyorsaniz oylesini arayin

1.5 ay erken bir süre kadının da bu sürede korkması lazım bence:))))) karşımda bir erkek olsaydı o zamanda ''kadını korkutma şimdiden'' derdim:)
Evlilik isteyen kadın. ve erkek istese bunun için adım atsa 1 ayda bile evlenir gibi görünüyor kadın. Erkeklerde bunun bilincinde bu yüzden fazla egolu ve ipler hep onların elinde.

Adamla daha 1,5 aydır birliktesiniz ve yüzyüze gelişleriniz de ayda 2-3 gün..
Evlilik konuşmak için biraz erken olmuş gibi.

Yani, seks için sizinle değildir bence ama seks de önemli bir parçasıdır tabi. Muhtemelen sizin için de öyle.
Şu an için keyfinize bakın derim. Zaten 1 yıldan önce evlilik düşünmüyorsunuz, belki 1 yıl sonra o da isteyecek?
Veya belki ikiniz de istemeyeceksiniz, belki bitecek, yani bunları düşünmek için erken diyorum daha 1,5 ay ve 2-3 yüzyüze görüşme olmuş.

Tadını çıkarın ve bu kadar çok düşünmeyin..

Cinsellik karşılıklı birşey tek başına yaşanmıyor.Sanki kullanıyor muyum diye düşünüyorsunuz gibi geldi.Siz konusup görüşüp vakit geçiriyorsunuz.Yani birbirinize zaman harciyorsunuz ilişkiniz çok boyutlu neden diğerlerine takilmiyorsunuzda cinselliğe takiliyorsunuz

1,5 ay evlilik düşünmek için biraz erken olmuş bi erkeğe bu söylenmemeli erkek kaçar, bilinçaltına işlemelisiniz bide balık çapkın olur eski sevgilisine takıntılı olur genelde genelleme yapmak istemiyorum ama benim burcumda balık, erkeği var etrafımda evlerden ırak :KK53:

cinsellik senin açından iyi değil mi?
sevgilisiniz işte
neden bu kadar korkuyorsunuz cinsellikten anlamıyorum
iki taraf da istemiş ve yaşadıkları an yaşanmış bu durum
cinsellik diyorsun da adam tek başına yaşamıyor bunu
koca insanlarsınız ilişkinizin içinde cinselliğin olması çok normal
bunu dert edecektin madem neden yaşadınız
20 yaşında ergen kız değilsin ki
evlilik yaşamış olgun bi kadınsın
cinsellikle bağlanıyor olsaydı herkes ohooo

X