Bu ilişki nereye gider?

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Merhaba, kafam çok karışık bu konu ile ilgili açtığım 4.baslik olacak :KK43:

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kalbim-aciyor.1076130/

Bilmeyenler için ilk konum bu...

Ben onu kızları takip ettiği için sildikten sonra, 4-5 gün boyunca iletişim kurmadık, daha sonra bana mesaj attı , bu davranışını konuşmaya başladık , tek söylediği bu anlamsız bir hareketti seni rahatsız edeceğini bilmeliydim ama seni kimseyle kıyaslamıyorum oldu..bende cevap olarak istediği gibi devam etmesini hatta sosyal medyadan birbirimizi takip etmemiz gerektiğini söyledim o da biraz tepki gösterdi sonra nasıl istersen deyip kabul etti , daha sonra beni telefonla aradı , bende bundan sonra görüşür muyuz bilmiyorum düşünüp zamana bırakalım dedim , kendisi buna aşırı alındı , ayrıca asiri kıskanç yada iyi rol yapıyor bilmiyorum, bana bu kadar problem içinde spor salonundaki hocaları sorup kıskanıyor..neyse bu konuşmadan sonra sen yazmazsan bidaha konusamayiz çünkü diğer türlü sadece benim yazmam seni zorlamak olur dedi bu şekild e konuşup anlaştık, 2 gün sonra ben bi adım atıp yazdım normal bir şekilde konuşurken " sen bana çok soğuk davrandın bana hocalarını anlatıp beni çok üzdün " vs dedi , bende kızları takip etmesi konusunu açtım, o da takiplesmeyelim dedi...bir önceki gece seni çok özledim diye mesaj atmış, normal bir şekilde konuştuk, daha sonra saat 9 gibi filan son bir mesaj attı bende cevap vermedim , yani o saatten sonra bir iletişim olmadı, onu takip etmiyorum ama en yakın arkadaşı ile takipteyiz dün sabaha kadar disardalarmis, zaten şu anda yazlık bir yerde tatilde, dün de bana ısrarlı bir şekilde ilerleyen bir tarih için beraber tatil planı yapalım dedi

Konuyu açmamin sebebi, sizce bu ilişki bir yere varır mi ?? Ne yapmam gerekiyor ? O temel problemimiz iletişim diyor, benim mesaj atmadığımi ilgilenmedigimi düşünüyor gerçekten ilgisini göstermeye çekinen birisiyim kafam çok karışık...

Sizin diğer konunuzu hatırlıyorum. Daha yaşın çok genç , ben bu adama hiç guvenememistim geçen konunda. Neden hala ısrar ediyorsun ki ? Hayatından tamamen çıkar yoluna devam et.. Buraya konu açıp durdugun adamdan hayır gelir mi sence? Senin de içine sinmiyor ki burada soruyorsun? İçine sinmeyen birini yolla gitsin.

Sizin diğer konunuzu hatırlıyorum. Daha yaşın çok genç , ben bu adama hiç guvenememistim geçen konunda. Neden hala ısrar ediyorsun ki ? Hayatından tamamen çıkar yoluna devam et.. Buraya konu açıp durdugun adamdan hayır gelir mi sence? Senin de içine sinmiyor ki burada soruyorsun? İçine sinmeyen birini yolla gitsin.

Gerçekten içime sinmeyen şeyler var, ama bir yandan da duygularım var, bazen diyorum ki ben mi kafamda kuruyorum beni onemsemedigini...sanirim ben yaz okulu için o şehr e dönmeden bu iş bitmeyecek

Ben de ilk konunu hatirliyorum, hatta "Uzak dur ben bile korktum" demistim, gercekten yazilanlar sende bir fikir uyandirmiyor mu? Oneriler isine yaramiyor mu? Bu adamdan cacik olmaz bence sen artik isin takinti boyutundasin ve bu boyut en kotusu. Bence tek yapman gereken zihnini mesgul eden bir aktivite bulmak, tek ihtiyacin bi hobi. Bos kaldikca cocuga sariyorsun gibi geldi

Ben de ilk konunu hatirliyorum, hatta "Uzak dur ben bile korktum" demistim, gercekten yazilanlar sende bir fikir uyandirmiyor mu? Oneriler isine yaramiyor mu? Bu adamdan cacik olmaz bence sen artik isin takinti boyutundasin ve bu boyut en kotusu. Bence tek yapman gereken zihnini mesgul eden bir aktivite bulmak, tek ihtiyacin bi hobi. Bos kaldikca cocuga sariyorsun gibi geldi

İşin takıntı boyutundaydim şu an daha az önemsiyorum buraya ilk konumu açıp yorumları okuduktan sonra, o yüzden bu konuları açıyorum, haklisiniz ilk konudada yazmıştım yalnızlığın dibini yaşıyorum diye..

Ilk konunuzu okudum neden o kadar şey ortadayken ısrarla bu meseleyi sürdürmeye çalışıyor ve çaba sarfediyorsunuz böyle biriyle yola çıkılmaz aksi takdirde sürekli yolda kalan olursunuz kendinize dikkat edin ve tanımamış gibi yolunuza devam edin

İşin takıntı boyutundaydim şu an daha az önemsiyorum buraya ilk konumu açıp yorumları okuduktan sonra, o yüzden bu konuları açıyorum, haklisiniz ilk konudada yazmıştım yalnızlığın dibini yaşıyorum diye..

Sana o sekilde duygular uyandirip, degersizlestiren bir erkekle degil mesajlasmak Allahin selamini bile vermemen lazim?????? Bu yasta neyin yalnizligi, ailen yanindaysa zaten dunyanin en zengin en varlikli insanisin. Yalnizligini bir erkek gideremez, babanin verdigi sevgiyi de bir erkek vermez

Ilk konunuzu okudum neden o kadar şey ortadayken ısrarla bu meseleyi sürdürmeye çalışıyor ve çaba sarfediyorsunuz böyle biriyle yola çıkılmaz aksi takdirde sürekli yolda kalan olursunuz kendinize dikkat edin ve tanımamış gibi yolunuza devam edin

Herhalde duygularım olduğu için sürdürmeye çalışıyorum yoksa her şeyin normal olmadığının farkındayım...haklisiniz yapmam gereken bu

Sana o sekilde duygular uyandirip, degersizlestiren bir erkekle degil mesajlasmak Allahin selamini bile vermemen lazim?????? Bu yasta neyin yalnizligi, ailen yanindaysa zaten dunyanin en zengin en varlikli insanisin. Yalnizligini bir erkek gideremez, babanin verdigi sevgiyi de bir erkek vermez

Üniversite okuduğum şehirde çok yalnızım, o bende yalnızlık hissi oluşturmuyor özledim aklımdasın diyen mesaj atan genelde o oluyor bazen diyorum ki ben mi çok hata yapıyorum

Üniversite okuduğum şehirde çok yalnızım, o bende yalnızlık hissi oluşturmuyor özledim aklımdasın diyen mesaj atan genelde o oluyor bazen diyorum ki ben mi çok hata yapıyorum

Seni yargilamiyorum, yalnis anlama, sadece zaman en degerli seydir bu hayatta, en cok zamanina acidigim icin. Gerci onceki konunda neler yazildi sen hala devam ettin ama yine yazayim, onun sana mesaj atmasini dahi engelleyecek birsey yapmaliydin, ama sen sana ulasmasi icin zaten kapilarini ardina kadar acmissin. Hepimiz farkli sehirlerde yalniz kaldik, arkadaslarimiz vardi vs vs. Bu sekilde iletisim icinde olursan asla bitmez.

X