Bu iimde nefes alnn son gn, yarn kollarmda olacaksn ykm

ben geldim çok şükür arkadaşlar.....
07.07.2009 saat 12 de dünyalar tatlısı kızıma kavuştum canımın içi öykü artık çok şükür kollarımda
kızım 48 cm olarak dünyaya geldi ve 2750 kg doğdu....
doğumum epidural sezeryandan malesef genel anesteziye dönüştü doğumum biraz zor oldu ama olsun çok şükür kızın nur topu gibi
herşey yolunda ve kızım emiyor sütüm de iyi maşallah
ayrıntıları sonra anlatırıum canlarım şimdi hastaneden yeni geldik kızımla ilgilenmem gerek akşam gene girerimmmm

işte bitanem öykü

oyyyyy meleğimmmmmm bu ne güzellikk maşallahh öykümüzeayy ben çok duygulandım yaaaaa :gitme:çok tatlı bir kız bu yerim onu ben :nazar:

canım benim maşallah kızına çoooook tatlı bu annesi yaaa :nazar:
allah sağlık ve mutluluk versin öpüyorum sizi kocaman opuyorumnanaktan

Ayy yerim ben seniiii.
Maşallah.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Çok tatlı ya
:asigim: :nazar:

aman maşallah maşallah kızımıza hoşgeldin fındık allah nazarlardan korusun seni emi
seneye cok eğlenceli kahvaltılar, yemekler eğlenceler yapcaz hep birlikte inşallah

canımmsın ne kadar duygulandım anlatamam..daha dün gibi herşey inanki..
öyküm çok şanslı..senin gibi bir anneciği var.
Allahım güzel yazılar yazsın inşallah

41 kere maşallah:nazar: öykümüze yerim ben onun ağzını burnunuyerimseniben

sağlıklı büyüsün bahtıda kendi gibi güzel olsun inşallah:Saruboceq:

07.07.2009 saat 12 de dünyalar tatlısı kızıma kavuştum canımın içi öykü artık çok şükür kollarımda
doğumum epidural sezeryandan malesef genel anesteziye dönüştü doğumum biraz zor oldu ama olsun çok şükür kızın nur topu gibi
ayrıntıları sonra anlatırıum canlarım şimdi hastaneden yeni geldik kızımla ilgilenmem gerek akşam gene girerimmmm

işte bitanem öykü

canım benim çok tatlı maaşallah,sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah:nazar::nazar::nazar:

BEYAZ MELEKÇıM ÖYKÜ VE EŞıNLE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DıLıYORUM

öykünün gerçek bir prenses gibi olacağına inanıyorum sevgi sözcüklerinden anlaşılıyorki öykü çok şanslı

prenses kızım aşkımın masum öyküsü gibi kelimeler çok anlamlı tebrikler ediyorum seni cnm

inş herşey gönlünce olsun

işte bitanem öykü

Maaşallah bitanem,gözünüz aydın...:nazar::nazar::nazar::nazar:
çok tatlı ya,:nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah analı babalı büyütsün inşallah...:Saruboceq:
sağlıklı ve sevgiyle kalın...

Güzeller güzeli Öykünle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum size.
Allah analı babalı büyütsün,vatana,millete hayırlı bir evlat etsin inşallah.

ayyy gözlerim dolduuuuu
Allahım sağlıklı ve mutlu bir hayat versin size canım çok güzel maşallahhh

işte bitanem öykü

oyy oyy ne tatli sey bu boyle:nazar: :nazar: :nazar:
Rabb'im korusun
Allah anali babali saglikla buyutsun insallah
masallah masallah masallah

Allah analı babalı büyütsün inşallah çok güzel bir kız olacak annesi o :nazar: a.s

canım meleğim benim hadi gözün aydın sağlıcakla kavuşmuşssun yavurunaa..allah analı babalı büyütsün inşallah uzun hayırlı sağlılıklı bir ömür nasip etsin öykümüze...
çok tatlı maşallahhhhhhh..allah nazarlardan saklasınnn...ikinizide öptüm kocaman..

ya inanilmaz
bu nasil bir mucizedir....

Saglik, Mutluluk, Huzur, Basari, Sevgi, Saygi <-- bunlar eksik olmasin Öykücügümün hayatindan....

Masallah ne kadar da masum uyuyor...

:nazar:41 kere maşllah allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah:Saruboceq: sanada geçmiş olsun meleğimiz rabbim güzel yazılar yazsın :Saruboceq:öykü bebeğe çok tatlı maşallah:nazar::nazar::nazar:

işte bitanem öykü

canım hg sende öykümüzde hg tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallah öptüm ikinizide...

X