Bu iimde nefes alnn son gn, yarn kollarmda olacaksn ykm

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
10.372
12
41
canımın içi yavrum

seninle tam dokuz aydır birlikteyim seni ilk keseni gördüm o keseye aşık oldum kızım,,,
sonra o kesenin içinde minicik bi nokta vardı yavrum ben o nokta da sana taptım yavrum
o nokta kadarcık canın bana hayat oldu yavrum çok bağlandım çok sevdim seni kızım

her gün minik bedenini düşledim
her gün o minicik ellerini ,o fındık burnunu ,o tontiş elma kırmızısı yanaklarını hayal ettim kızım
her gün o mis kokulu kokunu duymanın heycanıyla yaşadım dokuz aydır...

meleyim,hergün sevgimle büğüttüm seni içimde,her sabah birlikte uyandık,birlikte çalıştık, birlikte yemek yemek yedik,içtiğim suyu paylaştık sen bilmem farkındamısın bitanem ama biz 9 aydır seninle çokkkkkkkk ama çok şey paylaştık canım kızım

seninle uyudum seninle kalktım,bedenimde sana dünya yarattım,tekmelerinle hayat buldum canım yavrum...

sabırla içimde büğümeni bekledim hep kavuşacağımız günü bekledim o günü hayal ettim prensesim ben.....

herşeyimiz hazır bebeğim,,
odan çok güzel oldu bakalım beğenecekmisin
sana minik minik elbiseler aldım kızım 9 aydır seni nasıl daha iyi karşılarım diye hazırlık yaptım....

artık vakit tamam yavrum
içimde büğüdün vaktini doldurdun senin dünyandan yarın ayrılıp dünyaya merhaba diyeceksin meleğim,,,,,

ben o aylardır hayal ettiğim yüzünü göreceğim yarın kızım
nasıl heycanlıyım bi bilsen
yarın inşallah kollarımda olacaksın meleyim
bakalım dünyamızı beğenecekmisin
sen bizim ennnnn ama ennnn değerli varlığımız tüm yaşantımız olacaksın meleyim
baban ve ben seni sabırsızlıkla bekliyoruz
yarın sağlıkla kavuşmak dileğiyle canım kızım benimmmmmmmmmm

canım arkadaşlarım benimmmmmmmmmm
hepiniz bana çok destek oldunuz bu sitede
birlikte ağladık birlikte güldük.............
ben yarın doğuma gidiyorum o cimcime öykümüze kavuşacağız allahın izniyle
hepinizin dualarına ihtiyacım var hemde çok
beni yalnız bırakmayacağınızı biliyorum
kalbim sizinle
07.07.2009 günü kalplerimiz öykü için atacak inşallah
hepinizi çokkk ama çok seviyorum
allahım olmayanlara da en kısa zamanda bu mucizeyi nasip etsin inşallah
yanımda oldunuzu hissettmek beni rahatlatıyor
desteyinize ihtiyacım var

Son düzenleme:
sağlıcakla kucagınıza alırsınız inşallah..doğuma girmeden benim gibi olmayanlarada dua etmenizi rica edecem...

çok duygulandım şimdi
ne denir hayırlı doğumlar
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

cnm hayırlı doğumun olsun minik meleğinnn kucağına sağlıkla geliversinn

ayy ben cok sulugöz oldum duygulandım hayırlısıyla kucagınızda olur ınsallah.sezeryan mı olucaksın?

hayırlı doğumlar sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bende heyecanlandım şimdi geçmişe yolculuk yaptım

Annemiz hayecandan uyuyamamış .:kedi: Ben de uyuyamazdım doğrusu.opuyorumnanaktan
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın .:Saruboceq: Şimdiden tebrikler. opuyorumnanaktan

doguma gırerken unutmassan dua edermısın ısmım aytül bebıs ıstıyoruz dogum yapanın duası kabul olur:))))

beyaz meleğim senin gibi bembeyaz olan masum meleğini sağlıcakla kucağına almanı dilerim ilk kucağına aldığın zaman bizler içinde bi öpicük kondurmanı isterim o güzel yanaklarına dualarımız seninle sende bizler için dua et doğuma girmeden olurmu tatlımŞeniz

dualarım seninle meleğim:asigim:
sağsağlim git öykümüzle dön
rabbim yardımcınız olsun :Saruboceq:

canlarım hepiniz için dua edeceğim allahın izniyle ben buna çok inanıyorum allahım olmayan herkeze nasip eder inşallah
küçük öykü ve ben sizin için dua edeceğiz tüm bebişi olmayanlara nasip et diye

dualarım seninle meleğim:asigim:
sağsağlim git öykümüzle dön
rabbim yardımcınız olsun :Saruboceq:

sağlıkla kavuş inş kızına canım..

müjdeli haberlerini bekliyor olucaza.s.

çok çok teşekkür ederim kızlar amin inşallah sağlıkla gider kızımı alıp gelirim kollarıma sonra da ilk resmini eklerim size :1hug:

yaa inanılmaz duygulandım.Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.Allah size ve bebeğinize uzun,hayırlı,mutlu,huzurlu ömürler nasip etsin..a.s.

Allah yar ve yardımcın olsun güzelim hayırlısıyla al bebişini kucana inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…