Bu iimde nefes alnn son gn, yarn kollarmda olacaksn ykm

hayırlı doğumlar cnm..
inş. bir kaç gün sonrada bebişini sağlıkla ilk kucağına aldığın dakikaları paylaşırsın a.s.

canım nee güzel yazmışsın kızına olan duygularını:asigim:...her şey hazır Öykünün gelmesine saatler kaldı kavuşacaksınız ne güzel:1hug:..yarın inşaallah her şey güzel gider...sen hastaneden mutlulukla çıkarsın inş.canım...en kısa zamanda iyileşip aramıza katılırsın inş..tatlım..her şey gönlünce olsun...dualarımız seninle...

canım meleğine şimdiden hoşgeldin diyorum
dilerim birlikte sağlıklı ve çok güzel günler geçirirsiniz

:1hug:çok sağol bitanem aminnnnnnnnn inşallah canım:Saruboceq:
sende sağlıkla kavuş prensesine inşallah
teşekkür ederima.s.

ınşallah sağlıkla kucağına alırsın meleğinia.s., bunlar güzel heyecanlar, dilerimki Allah tüm isteyenlere yaşatsın

sevgili beyaz melek' çim seninle çok fazla paylaşımımız olamadı ama sen benim kk daki ilk arkadaşım oldun....
şimdi kendin gibi bir meleği kucaklama arefesindesin....herşey istediğin gibi olacak buna inan.şimdiden kuzunla resimlerini bekliycem....bu heyecan hiç bir şeye benzemez biliyorum,bende 7 yaşında bir melek annesiyim çünkü....onu kucağına aldığın an,bu an öncesinde hiç bu kadar güzel bir duygu yaşamadığını fark edeceksin....
dualarımdasın....:Saruboceq:

Sizi, hatta bu forumu çok fazla tanımasam da, yazdıklarınız çok duygulandırdı beni. ınşallah çok kolay bir doğum olur, ve Öykü'nü bir an önce kucağına alırsın. Allah analı babalı büyütsün, Öykü'cüğün yüzü hep gülsün, bahtı açık olsun

'' beyaz melek hamilee '' diye başlık gördüğüm gün sanki dün gibi..
ne zaman geçti dokuz ay..
allah sağlıkla yavrunuza kavuşmayı nasip etsin..
eminim herşey yolunda olucak..
size sağlıklı,huzurlu,yavrunuz ve eşinizle beraber pırıl pırıl bir ömür diliyorum..
hoşgeldin öykü :)

bende beyaz melek hamile denldigi gün çok svinmiştim dün gibi aklımda cnm öykü ismide çok hoş benim kızkardeşimin kızının ismide öykü çok şirin bebegimiz...sende yavrunu sağlıkla kucagına l canım...bir an önce resimlerini ve seni bekliyoruz......

canım yaa ne güzel anlatmışsın duygularınııopuyorumnanaktan
aynı şeyler aynı heyecan yaşadığımız seni öyle iyi anlıyorum ki...
bizde cuma günü kucağımıza alıcaz inşallah prensesimizi..
dualarım seninle herşey harika olacak meleğim hiç merak etme yarın öykümüz kollarında olacak ve o zaman anlıyacaksın daha güzel daha yoğun bir mutluluk yok annelik kadar...

Şeniz:gitme:

Rabbim yardımcın olsun canım. inşallah bebeğinin ilk resimlerini görmeyide nasip etsin bizlere. dualarımız seninle ve bebişinle. güzel haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Vay be 9 ay geçtimi:asigim:
Bebek istiyorum neden olmadı olumuyor derken
sonunda prensesin gelmişti sana hepimiz senin kadar mutlu olduk inan:1hug:
o günler geldi geçti ve artık öykümüzün dünyaya merhaba deme vakti geldi:sm_cool:
Güzel rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:
Dualarım kalbim seninle hayırlı haberlerini bekliyorum canım :asigim:

öykücüğü sabırsızlıkla bekliyoruz canım.sağlıklı doğum diliyorum canımopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…