bu gün hıdırellez gül dalına besik balkonlara taslarla ev

ahh cnm benimm cok sagool cok guzel anlatmissin
yuuuh yaa bak ekili soganim yokkk
ama digerini deneyecegimm
benim kolay bir dogum normal szeryan degil ama

bende bağlarım amaaa olmadı bir türlüüüüüüüüüüüüü
niyeyyseeeeeee
tabi kalıp 10000 dolarlık kağıt paralar asarsam olacağı budur

Ben çok inanırım hıdırelleze.
Her senede tekrarlarım yaptığım şeyleri.
Ve istediğim çoğu şey gerçekleşmiştir.
Mesela bir hıdırellez ortada daha resmi birşey yokken ikimizin elele resmini çizdim. Gül olmadığı için balkonun ipine astım o sene nişanlandık.
İkinci sene ikimiz için bir evlilik cüzdanı hazırladım. Resimlerimizi falan koydum. O sene düğünümüz daha erken oldu. Geçen sene huzur mutluluk olsun diye yazılar yazdım. güzel bir sene geçirdim eşimle. Şimdide ev resimleri arıyorum internetten. Onu asacağım. Allahın izniyle inşallah bir evimiz olur.
Tamam bazen yanlışlık oluyor tabi. Askeriyenin sınavlarına gireceğim sene astsubayların kollarındaki rütbelerin resmini çizdim. Askeriye giremedim ama subay bir sevgilim oldu.:roflol:

canım gül dalına ne diliyorsan yaz ve as,

bak ben kardeşim olsun diye bebek koymuştum

üniv sınavını kazandınız diye bir yazı hazırlayıp bağlamıştım

evlilik için yüzük bağlamıştım böyle yani

sen dileğin nedir

bana yardımcı olabilirsin sanırım benim çok istediğim bir bölüm var başka bir bölüm okudum ama bu bölümü daha çok istiyorum bu sene sınava gircem önceki sayfalarda da yazdım bunun için ne yapmalı bir de kağıt koy demişsin onu sabah ezanında mı alacağız sen ayrıntılarıyla nasıl yaptın bir güzel izah edebilir misin acaba :1rolleyes:

yaw kızlar gül dalı nerden bulcam.yokki bizim aparmanın bahçesinde.gülmü alsam acep

Ben çok inanırım hıdırelleze.
Her senede tekrarlarım yaptığım şeyleri.
Ve istediğim çoğu şey gerçekleşmiştir.
Mesela bir hıdırellez ortada daha resmi birşey yokken ikimizin elele resmini çizdim. Gül olmadığı için balkonun ipine astım o sene nişanlandık.
İkinci sene ikimiz için bir evlilik cüzdanı hazırladım. Resimlerimizi falan koydum. O sene düğünümüz daha erken oldu. Geçen sene huzur mutluluk olsun diye yazılar yazdım. güzel bir sene geçirdim eşimle. Şimdide ev resimleri arıyorum internetten. Onu asacağım. Allahın izniyle inşallah bir evimiz olur.
Tamam bazen yanlışlık oluyor tabi. Askeriyenin sınavlarına gireceğim sene astsubayların kollarındaki rütbelerin resmini çizdim. Askeriye giremedim ama subay bir sevgilim oldu.:roflol:

bende balkonuma asıyım senin gibi.önemli olan niyet zaten.inşallah dileklerimiz olur

canlarım hıdırellez bugün 5i 6ya bağlayan gece de oluyor çokoprenscim ya mesajıma cvp bekliyom yerimseniben

bu gece 12 de dileyecekmişiz. gidip bağlayacakmışız.sabah 5 civarı dileklerimizi alacakmışız. bana arkadaşım şimdi söyledi.... bir de kırmızı bir kurdeleyle bağlayacağız ya da kırmızı bir kesenin içine koyup gül dalına asacakmışız. ev mi istiyoruz .ev resmi araba mı araba resmi çizecekmişiz.....

bir de içine parakoyarsak artık bozuk parada olabilir bereket olurmuş. sonra para istemişsek o dileğimizolana kadar bu parayı. saklayacakmışız.kırmızı renk te tez olsun diyeymiş.....üşenmedim istanbuldan yapan arkadaşımı aradım sordum ..

bende 5mayista ne dilediysem mutlaka olmustur.insallah bu senede dileklerim kabul olur,olmicak dediginiz ne varsa bu gun mutlaka kabul olurmus.insallah sizinde dualariniz kabul olur.

bende 5mayista ne dilediysem mutlaka olmustur.insallah bu senede dileklerim kabul olur,olmicak dediginiz ne varsa bu gun mutlaka kabul olurmus.insallah sizinde dualariniz kabul olur.

kumsalll nasıl yaptığını ayrıntılarıyla yazar mısın
şimdi kızlar doğru anlamış mıyım dileklerimizi kağıda yazıp gül dalına kırmızı kurdelayla mı bağlıyoruz sabahta alıyoruz öyle mi

Ben her yıl bir ev için dilek tutarım. Ama evli ya çamurdan yapıyordum yada resim çiziyordum. Bu güne kadar gerçekleşmedi.. Ben eski konak türü taş evlerden istiyorum. Az önce internetten istediğim gibi bir ev resmi indirdim. Eşim de şu anda harıl harıl para boyutunda gazete kesmekle uğraşıyor :roflol: Kızlar fikirleriniz için sağolun

kumsalll nasıl yaptığını ayrıntılarıyla yazar mısın
şimdi kızlar doğru anlamış mıyım dileklerimizi kağıda yazıp gül dalına kırmızı kurdelayla mı bağlıyoruz sabahta alıyoruz öyle mi
evet canım aynen öyle....................sabah 5 civarı alıyorsun............inşallah hepimizin dilekleri olur.......................

evet canım aynen öyle....................sabah 5 civarı alıyorsun............inşallah hepimizin dilekleri olur.......................

tamam canım orayı hallettik ama dileğimi nasıl yazmalıyım sayfalarda belirtmiştim yani nasıl anlatmalıyımki olsun tatlicadiarzu

kızlar taslarla yazarsanızda oluyor gül dalını bulamadınızsa ama evinizin yakınında akar bir su varsa onada bıraka bilirsiniz

bir kağıda ne diliyorsan yaz. ayrıca ev mi istiyorsun resmimi çiz. yine ev istiyorum diye yaz. araba, resmi istiyorsan çiz.. ben hem yazdım hem çizdim. mesela sağlık istedim .onu çizemeyeceğime göre yazdım. ben 1 ,2 ,3 diye sıralayarak hem çizdim hem yazdım. örneğin...1.bir evim olsun tez zamanda .bunu yaz ev resmi çiz. 2. arabam olsun. yaz çiz....... böyle devam et.....

birde aksam ezanında yapılacak dilekleriniz benim bildigim bir gün öncesinden yapılıyor yarın hıdırellez yani

X