Bu evliliğin sonu ne olacak

Kusura bakmayın okurken benim içim şişti çocuk gibi sürekli ilgi beklerseniz mutsuz olursunuz bu gidişle eşinizide usandıracaksınız

Bu kadar alınganlığa dayanmak zor. Sizin bileceğiniz iş. Eşinizi seviyosanıx böyle saçma şeylerden dolayı kendinzden soğutmayın. Akıllıca davranın biraz kadın dedigin dik durmalı
Dik duramıyorm bi türlü sanki dünya başıma yıkılmış gibi davranıyorum.gittikçe hassaslaştım. Ne kötü

Çocuk musun kırıldığını üzüldüğünü surat yaparak küserek mi belli ediyosun.

Aaa bak ben küstüm hadi gel neyin var diye sor gönlümü al.

Adam ilk başta üzülmüş, acaba benden mi kaynaklanıyor üzüntüsü demiş, ama bakmış ki sen hala devam ediyosun aa tamam bu kadının huyu bu demiş. Çareyi susmak da bulmuş. Daha ne yapsın ki zaten

Canım bende senin gibiydim ama senin ki biraz fazla.Ben daha sakin olmayı ve sürat yapmamayı öğrendim.sende öyle yap herşeye küsme zira bu erkekleri evlilikten soğutur.sen kendini düzelt biraz. Eşinin sevdiği şeyleri yap ve onu sevdiğin icin katlan.Bence sen olayları kendi içinde büyütüyor sun. Ortada ciddi bi sorun yok gıbı. Esinin ıyi huyları daha çok.bizde böyleydik ama ben düzelmek icin çok uğraştım.evlilik fedakarlık ister.

Erkekler herseyi cok irdelemeyen,incelemeyen, hafif safca(davranmak lazim), surat asmayan tipler istiyolar karsilarinda.
Kuslukleri uzatmamali bosanmak istemiyosaniz daha rahat davranacaksiniz

İki üç günlüğüne köye mi göndersem diyorm.oraya gitse yine bi sürü para harcayacak biliyorum zaten üç beş kuruşumuz var.
Gidip gelse nasıl davrancam bilmiyorum.
sanki küçük çocuğunuzdan bahseder gibi yazmışsınız.ne demek köye göndersem.çok tuhaf geldi bana. inş.aranızdaki sıkıntıları halledersiniz.evliliğin ilk bir iki yılı alışma süreciyle geçiyor.

Benim esim de basak burcu olmadik seylere kusuyor.cekilmesi zor bir burc gercekten

ergenmisin konu sahibi ? bu adamin yerinde olsam hemen boşardım seni

Benim esim de basak burcu olmadik seylere kusuyor.cekilmesi zor bir burc gercekten
bende Başak burcuyum eşimin çoktan unutmuş olduğu gereksiz mevzuları takıntı haline getirip kafamda kurup kurup duruyorum Engel olamıyorum kendime.
Eşimin yaptığı birşeyi Ne düşünerek yaptı acaba diye on tane senaryo yazıyorum ve sonuç bana değer vermiyo ondan yaptı diye bağlıyorum Çok zor bi burç gerçekten burçlara inanmam ama başağın bu ayrıntılı ve takıntılı haline inanıyorum

köyemi gödersem cocukmu bu ister gider ıster gitmez köye giderse para harcarmış? sana ne kendı kazanıyor harcar sen resmen adamı kukla etmışsın. bence dıkkat et yakında yalnız kalırsın

gereksiz tiriplere girme. adamı kendinden uzaklastırırsın. aglayıp da durma, güçsüz ve caresız ınsanlar sureklı aglar

Aynen benim esim erkek ama onda da kusme huyu cok var.ve hep benden adim atmami bekliyo.yipratici yani. Ins.duzelir. siz de bu huyunuzu torpulemeye calisin biraz.daha mutlu olacaginiza eminim

sonunuz ne olacak? boyle yuvarlana yuvarlana gideceksiniz, yazdiginiz seylerden bir evlilik bitmez.

esinizin ailesi ile gorusmeyebilirsiniz ancak ailesine yapip - yapmayacagi seyler hakkinda fikir beyaninda bulunmak icin dogru yaklasimlarda bulunmalisiniz. bence temel sorun iletisimsizlik.

ote yandan bir nebze realist bakin mevzuya, hani seda sayan cigiriyordu ya, yeter ki sevgilim gercekci ol. o hesap.

bosanip ailemin yanina gidemem diyorsunuz sonra adamin tersine gitmek icin elinizden ne geliyorsa yapiyorsunuz. bu evlilige kendini mecbur hisseden kusura bakmayin ama adamin agzinin icine bakar. ha bu dogru degildir o ayri.

sakin kalir, tepkilerinizi kontrol ederseniz hicbir sey olmaz.

Ben de uğraşacağım inşallah karşılığını alırım

Aynen anlattığın gibiyim canım
Basit bi şey yapar kafam da on şey kurarım çok kötü dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…