Bu evliliğin sonu ne olacak

Ay kızlar yardım edin şu kızada banada ya bende şu an çok kötüyüm aynı tıpatıp aynı durumdayım eşim hep alttan alır ama ben öfkeme hakim olamıyorum yatakları ayırdı eşim (((
Canım biz bu huylarımızı terketmedikçe onlar da değişmeyecek galiba :-(

Okudugm en guzel msjdi evlilige ozeniyo insan bunlari duuymak lazim

Kımse mutemadıyyen alttan almak zorunda degıl.
Sorun yaratıp durmayı normal gorup karsı tarafın artık alttan almaktan yılmasını garıpsıyorsunuz ?
Bır erkegın yanınızda huzur bulması gerek , kımse cocuk pışpışlamak zorunda değil. saglıklı bır ılıskı boyle olur. aynı sekılde kadın ıcın de gecerlı tabı bu.

bütün yazinizi okudum okudukca karsimda esimi gördm .. huylarnz esime oyle benziyor ki . bizde 2 ,5 yillk evlyz bi kizim var ama o sacma sapan kuslkleryle kizmalaryla oyle bunaltti ki beni suan ondan bosanmayi dusnyrm ondan cok skldm esinzinde szden siklmamasi icin evlilignzi kurtarmak adina bi an once degisin derim ben yoksa bu guzel evliligi ve esinizi kaybedeceksnz ..

Gerçekten mi :-(
Neler önerirsin canım bana

1 kere gitmesine izin verirsen hep gider bunu sakın unutma
ayrıca ille ayrılmaya takılma atan bi yolunu ona göre cizersin ama mutsuz olma

Yazdıklarınızı bi okuyun bence sorun sizde, yani çoğunlukla sizde. Evli olgun insanlarsınz bu kadar küslük ne ki? Karşı taraf illallah edecek en sonunda. Yazık yani sizde mutlu olamazsınız eşinizde mutlu olamaz. Gerçekten bi oturup düşünün. Umursamaz olun demiyorum ama sizinki gereksiz kırılganlık böyle giderse depresyona girersiniz gerçekten.. Eşiniz de siz de tükenirsiniz yazık olur

Canım bencede küsme huyundan vazgeç.gerçekten bi yerden sonra çekilmez olur.eşinin bak bisürü güzel yönü varmış.boşanmayı aklından bile geçirme çünkü ortada boşancak bi durum yok.ama eşine karşı dik başlı olma.ona yaptırmak istediğin şeyleri güzel güzel tatlı tatlı söyle.mesela kalk tuzu ver yerine aşkım tuzu unutmuşum zahmet olmazsa getirirmisin bitanem de.o hatasını anlayıp sana yaklaşınca işi uzatma.mesela yatakta sarılmış arkanı dönmüşsün sende ona sarıl iş büyüyüp soğukluk girmesin araya.tatlı dil güler yüz yılanı deliğinden çıkarır canım.unutma çok naz aşık usandırır.daha önünüzde bi ömür var.evliliğinizi sudan sebeplerle yıpratmayın.

Gerçekten mi :-(
Neler önerirsin canım bana
esiminde hep esinz gbi olmasni istedm ama yapmadi olmadi huy edinms birak bu huylarni yoksa ayrlcm ddm ama degsmedi degsmyo oncelikle esine yardim et diye zorlama sen yap sonrasnda bi sey isteyecegn zaman yuzunu oksa gulumse bitanem erkegm felan diyip ruhunu oksa bak nasil yapiyo her istegni .. bide her seyine karisma birak hata yapsn gorsun .. ve ailesi hakknda kotu yorumlar yapma yapici ol git gör ananlari de sonucta bu yasa kadar onlar getrms birakta biraz hayri dokunsun hem o farknda diysn isi dusunce aradklarndan .. erkekler ailesi konusunda cok hassas olurlar ve siz daha yolun basndasnz boyle yapaarak esini bunaltma derim ben ! smdi git ve yarin icin guzeeel bi barisma yemegi icin hazrlklar yap . sonrasndada asla küserek halletme sorunlarini ! siz cocuk ddglsnz insanlar konusa konusa sonucta sakin dedklermi ihmal etme esin cok iyi biri gercekten kiymetni bil derm ben .

Anladım canım çook teşekkür ederim tavsiyelerin için
İnşallah her şey daha iyi olur

Kendimi değiştirmekle başlamalıyım işe galiba

Dik başlılığımdan dolayı kendimi onunla eşit tuttuğumu düşünüyor
:-(
Kendimi değiştirmeliyim

Bak sana guzel akil vermek adina boyle yaptikca kocani sana karsi duyarsizlastiriyorsun. İstedigini yapmasinin yoku boyle olmaz. Sen daha akilli uyanikca davranmalisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…