Bu durumu yaşayan oldu mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Iliski sıklığınız da bana fazla gelmedi. Çok hoyratça olmadıktan sonra her gün de yapabilir sağlıklı insanlar. Zaten ideal 3 4 ortalamadır.
Şükür o hoyratça davranışlar bitti ilk 2 3 ay çok hoyratça davranışlar sergiledi ama 1 yıl boyunca konuştum ben yönettim diyebilirim düzeldi az da olsa

Bende eşimi seviyorum istiyorum onu iyileştirmeye çalıştım şükür artık eskisi gibi sert değil hoyrat davranmıyor
Sevmesem dokunamam zaten
7 günde 4 5 bana da fazla geliyor ama eğer istemediğimi hissederse aylarca dokunmaz öyle bir yapısı var
Bunu kendiniz dediniz
Fazla geliyor diye
Yani esiniz kuser dokunmaz diye hayir diyemiyorsunuz

Shsjsjdd kocam her kontrolde beni darlıyor hocaya sor izin var mı diye zhxjxf kadın artık biz sormadan kendisi söylemeye başladı ‘yasaklar devam’ 😂😂😂
Doktor gozunuzdeki alevleri gördü zaar 🤣
Herkesin kocasi değşuk, bizimki de korkuyordu birsey olcak diye biz uslu durduk doktora bile sormadik yasak mi falan diye hic aramizda oyle bi konusma gecmedi doktor da soylemedi oyle muamma bi bilgi kaldi bu mesele🤣

Eşim çok istekli ilk aylar gecede 2 3 kez oluyordu şükür eskiye nazaran azaldı
7 günde 4 5 bana da fazla geliyor ama eğer istemediğimi hissederse aylarca dokunmaz öyle bir yapısı var
Niye bu kadar herkese çok gelmiş anlamadım.bence o kadar çok değil.bence bu yüzden acımaz.gencecik kadınsınız.zaten sulanıyorsunuzdur.başka bir sorun olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X