Bu dünyadan artık soğumak.. Uğradığım iftira..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
948
372
Merhaba çalıştığım yerde bazı sorunlar yaşadım herkes gibi kimine göre daha çok daha az. Son yaşadığım olay kalbimi paramparça etti. Sadece sustum ama bilmiyorum iyi mi yaptım. 8 aylık gebeyim. Neyse sohbet muhabbet çalışıyoruz orada çay içiliyor midem bulanıyor diye çok çay içmiyorum çok nadir neyse dedim bende yıkayayım yıkıyordum aradı. En son gene öyle yıkamak istedim normal yıkadığımız yer kilitliydi bulamadım normal tolete götürdüm leğen vardı oranın içinde neyse köpükledim bende bardakları elimle tuttum tepsi olmadığı için lavaboda 2 elimle suyu açıp duruladım o sırada yanımda çalışan kişi geldi kolay gelsin dedi gitti tolet pis kokuyordu toplu kullanılan yer ama yıkayacak yer yoktu kız yanlış gördü galiba bardakları lavaboda el yıkanan yere koydum sandı bence. Neyse içeri geldim 3 4 kişi hemen biri dedi bir kadın varmış evi pismiş falan ben neyse anladım sustum. Şunu da söyleyim evime asla gelmediler kıyafetlerim kişisel hijyene dikkat eden biriyim günlük duş alır ütüsüz çıkmam onlar lada gidip gelmem yani evlere. Hemen kız gidip millete ne dediyse pasaklı ilan edildim laf sokmalar gülerek ama anlamadığımı sanıyorlar aralarında gülüyorlar aa Merve buna dokundu mu aa Merve oturdu temizleyelim vebalıyım gibi.Her gelene hemen anlamalar çok önemli bilgi gibi. Çok yumuşak yüzlü olduğumu söylüyorlar sanırım güçleri bana yetti ben bunlardan daha yükseğim işte onu da söyleyim. Sustum yüzüme canım balım ama imalar her gelene anlatması çok zoruma gitti hiç bir şey belli etmedim zaten yakında doğuma ayrılcam Allah a bırakayım dedim ama bilmiyorum sizce doğru mu yaptım. Asla iftira atmak istemiyorum ama bu kişi 7 yıllık evli çocuğu yok kıskançlık yaptığını düşünüyorum bazen içimden yumuşak da olduğum için zaten ücretsiz izne gidecek ya da bilmiyorum sizce ne yapmalıyım konuşayım mı ya da sorumluya mı söyleyim susup boşvereyim mi 1 ay sonra zaten çalışma hayatına ara verecem.

7 yillik evli ve cocugu yok? Niye sizi kiskansin hanimefendi yada niye bunu dile getiriyosunuz? Onlarin yaptigi yanlis sende yanlisa yanlisla karsilik veriyosun. Ayrica evet sonra yikasaydiniz mikrop yuvasuna bardak canak sokulmaz..

Çok da tın.Niye uzuyorsunuz kalbinizi.Onlarin evinin hizmetlisimisiniz siz .Pasaklı diyen galiba hayata temizlik de master yapmaya gelmiş.Aman ne övünülecek yetenek aman birinin patlıcan kurutmasi birinin tarhanası olmasa ülkede aç kalacağız.Gulun bunlara komik çünkü bakın hiçbir işi hiçbir insanı küçümsemem.İnsanlar karakteri ve sözleri ile küçülür yada büyür.Siz hamilelik alinganliği bile olsa sakin olun .A öylemi insanların pasaklı olup olmasını dert edecek kadar yüzeysel boş insan olmamaniza sevinin.Cani sıkılmış onların hayatlarında gerçek başarı olmayan insanların balık kılçığı konuşmalar yapması birini cekistirmesi ve ben böyle değilim tatmini yaşaması bu Birini rahatsız edecek taşı atar ve çamurunu ona bulastirip keyifle bakar.Birakin bataklığı olurmu bebeğinize odaklanın insanları bu kadar takmayın işinize sahip çıkın omuz silkin geçin.Daha fazla ederi yok o karakterlerin.Ben insan kucumseyeni insana insan gibi yanlışını soylemeyeni sevmem gidip alay konusu yapanı vebali diye milletin içinde yerin dibine sokani

Yazı tamamen konu sahibinin iş yerindeki olaylar döngüsünde yazıldı kimse üstüne çekmesin.Sizin birine hamileliği yok kıskanıyor demeniz saçma onun size vebali demesi ise ayrı terbiyesizlik memnun değillerse çıkarsınlar hakarete gerek yok

Wcde biri bardakları yıkasa, dedikodu yapmam ama diğerlerini bu konuda uyarırım sanırım.
İnsan zorda kalsa, yıkayabilir orada, bu kadarını anlayabilirim; normal yer kapalıymış, bırakın kalsın yani. Acelesi yokmuş anladığım kadarıyla, sadece yıkamak istemişsiniz.

"7 yıllık evli ve çocuğu yok, beni kıskandığını düşünüyorum" kısmında patladım. Lwldpwldl
Aynen ablaaam, dünya senin etrafında dönüyor tabi.

Bu dünyadan bazen gerçekten soğuyorum benim gibi olan var mı? Sanki kimle samimi olsam darbe yicem iş gibi kimseye güvenim kalmadı. Bu duruma nasıl aşabilirim
Konuyu sildiniz de ne oldu? O konunun geri geleceğini, banlanacağınızı biliyorsunuz. Cevapları beğenmeyince hemen kaçışlar. İş yerinizde de böyle davranıyorsanız iş arkadaşlarınızın tavırları normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…