Bu defa hamileyim sanirim...

pardon canım düzeltiyorum şimdi takvime baktım senin için hesap yaptım ayın 26.sı senin 15.günün oluyor yerleşme değilde yumurtan çatlamıştır büyük bi ihtimal inşallah o günlerde çalışmışsındır yani eğer çatlama kanaması ise ve şansın yolunda gitmişse o gün döllenmiştir yumurta

cnm idrarda cıkmaz cünkü hamileysem bile 20 gunluk cunku o kanama çatlama kanamsı dedi doktorum o zamanda hamile kalmıssan kanda cıkar dedi ama kocam illa bekleyelim ay sonuna kadar dio hayal kırıklığı olmasın diyor bakalım bende cok heyecanlıyım her kasıklarım ağrıdığında hasta olacağım die içim sızlıyorohaoldumsmile

cnm idrarda cıkmaz cünkü hamileysem bile 20 gunluk cunku o kanama çatlama kanamsı dedi doktorum o zamanda hamile kalmıssan kanda cıkar dedi ama kocam illa bekleyelim ay sonuna kadar dio hayal kırıklığı olmasın diyor bakalım bende cok heyecanlıyım her kasıklarım ağrıdığında hasta olacağım die içim sızlıyorohaoldumsmile

inşl kızlar ya 14aylık ewliyim 1yıl istemiyorum die direttim kocamla cok tartstık hatta 1 ay önce bıraktık korunmayı ama insn bırkınca hemen olsun istio beklemeye tahmülü olmuo allahım isteyen herkese versin

inşl kızlar ya 14aylık ewliyim 1yıl istemiyorum die direttim kocamla cok tartstık hatta 1 ay önce bıraktık korunmayı ama insn bırkınca hemen olsun istio beklemeye tahmülü olmuo allahım isteyen herkese versin

sana katılıyorum bende 3,5 yıldır evliyim kesinlikle istemedim buzamana kadar korunmasız ilk ayım daha şimdide hemen olsun isityorum

bide korkuo insan istemiorm dedim ya ya simdi rabbim vermezse die allah gönlümüze göre versin olur insal hayırlı ve tez zamanda

ama bence en doğrusuda o ya hemen evlenir evlenmez yapsan allah korusun o evlilik yürümese yada çocuğa bakacak maddi ve manevi gücün olmasada dünyaya öyle getirip perişan edeceğine sağlam bi zamanda geleceğinden emin olduğun bizamanda insanın karar vermesi en iyisi

X