bu da mı dert demeyin:( kendi küçük derdi büyük..

Ohhhhhh ben ayni öyleyim memitolarima findik derim.
Söylemesi ayıp cinselikde hiiiiiiiiic sorun yaşamadım.
Takma kafana. Her erkek memito manyağı değil.

Evlenince Eşin anlamasın istiyorsun sanırım ama ameliyattan nekadar sonra evlenceksin ki.en azından dikiş izleri hemen kaybolmuyor.yakın bi arkadaşım yaptırmıştı yıllar önce şuan hiç belli olmuyor bilmeyen anlamaz ama ilk zamanlar öyle değil tabi.kararlıysan zaman kaybetme

Ohhhhhh ben ayni öyleyim memitolarima findik derim.
Söylemesi ayıp cinselikde hiiiiiiiiic sorun yaşamadım.
Takma kafana. Her erkek memito manyağı değil.
Manyağı mı değilmi bilmem ama bazen diyo işte annemin göğsüne başımı koyuyorum yumuşacık yatıyorum, o öyle deyince kötü oluyorum :KK43: ne mutlu size bu durumu aşmışsınız sorun olmamış.

Allah aşkına elin adamı için kendi vucuduna değişiklik mı yaptircaksin
Evlenmeden sukadar büyük diye sözleşmemi yaptin da adam görünce şok olcak :)) zaten üstten anlaşılıyor canım şuan farkindadir merak etme.
Ayrıca şimdiki bayanların yüzde sekseni kucuk göğüslü, tek sen olsan utan sıkıl ama..

Manyağı mı değilmi bilmem ama bazen diyo işte annemin göğsüne başımı koyuyorum yumuşacık yatıyorum, o öyle deyince kötü oluyorum :KK43: ne mutlu size bu durumu aşmışsınız sorun olmamış.

Benimkide yapıyormuş ve kvnin göğüsleri karpuz gibi. Ben bazen silikon taktircam deyince kiziyo hatda. Bazi erkekler citipiti kadin seviyor...
Eger yok olamaz derseniz mecbur estetik canim... onuda nişandan önce yap

Allah aşkına elin adamı için kendi vucuduna değişiklik mı yaptircaksin
Evlenmeden sukadar büyük diye sözleşmemi yaptin da adam görünce şok olcak :)) zaten üstten anlaşılıyor canım şuan farkindadir merak etme.
Ayrıca şimdiki bayanların yüzde sekseni kucuk göğüslü, tek sen olsan utan sıkıl ama..
Sanırım benim protezden önce bu düşüncemi değiştirmem gerekecek bu durumda olan çok kadın var onlar nasıl aştı bilmiyorum ama ben yıllarca bunun ezikliğini yaşadım kız arkadaşlarım arasında bile hiç rahatça soyunmamışımdır hep bi kusurdu bu.onların içinde bi ben bu haldeydim. Aslında bir yandan kendim içinde istiyorum bunu normal bi görüntüsü olsun diye

Benimkide yapıyormuş ve kvnin göğüsleri karpuz gibi. Ben bazen silikon taktircam deyince kiziyo hatda. Bazi erkekler citipiti kadin seviyor...
Eger yok olamaz derseniz mecbur estetik canim... onuda nişandan önce yap
Ay inşallah benimkide böyle düşünür:)) zayıf biriyim boyuma göre çok aşırı desteklide takmıyorum beklenti yüksek olmasın diye 75dolgulu kullanıyorum. Benden bi 85 beklemiyodur zaten annesi gibi:)

Doğru Dünyada ne dertler var onları düşününce bu komik bile .Ama işte o ilk karşılaşma anı acaba ne diyecek sorun eder mi bunlar kafamı çok meşgul ediyor
Aman bosver kebdısı manmen degıl sonucta dmi .Allah yeterki saglık versin
Kocaman olup sorun yasayanda çoktur bence

Doğru Dünyada ne dertler var onları düşününce bu komik bile .Ama işte o ilk karşılaşma anı acaba ne diyecek sorun eder mi bunlar kafamı çok meşgul ediyor
Belki onunda kafasına taktığı küçük bir yerleri vardır :olamaz: en azından seninkinin çözümü var :KK66:

Ay inşallah benimkide böyle düşünür:)) zayıf biriyim boyuma göre çok aşırı desteklide takmıyorum beklenti yüksek olmasın diye 75dolgulu kullanıyorum. Benden bi 85 beklemiyodur zaten annesi gibi:)

Bak canim bel alti konularina girmek istemiyorum çünkü yorumlarindan daha cinsellik yaşamadığını anladim. Şöyleki sen tam 4/4lük bir kadinsin. O memitolar cocuk emzirmek icin var ve işini görüyorlar.
Sen oturup düşünüyormusun sevgilinin şeyi ne boyutda diye?
Belki küçücük... belki incecik?
Ne yani onun şeyi 20 değilde 10 cm olsa ciks bu olmamış ben daha büyüğünü istiyorummu diyeceksin?! Yoooo, o niye desin? Ki memitonun cinsellikde fazla bir fonksiyonu yok yani

Kendini iyi hissetmiyorsan mutlu değilsen kesinlikle yaptır canım ama kendin için yaptır.
Erkekler memeye önem vermez fonksiyonu yok diye birşey de yok herkesin cinselligi farklidir..Memeye de önem verir biçimli popoya da guzel bacaklarada teninin kokusuna bile önem verir..

Son düzenleme:
Bak canim bel alti konularina girmek istemiyorum çünkü yorumlarindan daha cinsellik yaşamadığını anladim. Şöyleki sen tam 4/4lük bir kadinsin. O memitolar cocuk emzirmek icin var ve işini görüyorlar.
Sen oturup düşünüyormusun sevgilinin şeyi ne boyutda diye?
Belki küçücük... belki incecik?
Ne yani onun şeyi 20 değilde 10 cm olsa ciks bu olmamış ben daha büyüğünü istiyorummu diyeceksin?! Yoooo, o niye desin? Ki memitonun cinsellikde fazla bir fonksiyonu yok yani
Yaşamadım evet zaten evlenmeden olmayacağını o da biliyor teklif de etmez. Ben tabiki onun boyutunu sorun etmem kaçsa kaç bi sorunu bile olsa yüzüne vurmam ki bu yada başka konuda eksiklik de görmem ben onu şekline göre sevmedimki. Memiş diye ölür erkekler rolü nasıl olmaz çok şaşırdım buna :/ ya işte ne kadar büyük o kadar anaç durur düşüncesi var ya öyle umarım benim gibi düşünüyodur ve benim minnakları dert etmez :)

Yaşamadım evet zaten evlenmeden olmayacağını o da biliyor teklif de etmez. Ben tabiki onun boyutunu sorun etmem kaçsa kaç bi sorunu bile olsa yüzüne vurmam ki bu yada başka konuda eksiklik de görmem ben onu şekline göre sevmedimki. Memiş diye ölür erkekler rolü nasıl olmaz çok şaşırdım buna :/ ya işte ne kadar büyük o kadar anaç durur düşüncesi var ya öyle umarım benim gibi düşünüyodur ve benim minnakları dert etmez :)

Bak gördünmü... sen sorun etmem diyorsun oda zaten ayni olgunluktadir.
Unutmadan, lütfen eşinize ana olmaya çalışmayın. Anac durmaniza gerek yok... onu bebişlere sakla bence.
Ben daha duymadim anac eş isteyen erkek. Hiiiic takma, seni annesiyle kiyaslicak degil

Bence hiç dert etmeyin,her erkek büyük goguslerden hoslaniyor diye birsey yok ki,ben evlendigimde 46-47 kiloydum hiç göğüslerim yoktu diyebilirim 75 beden sutyenim yarisi boştu...sonradan kilo almistim 50-52 kg oldum bu sefer biraz buyudu goguslerim 80-85 beden oldular....ama benim esime sorsan,zayif halim onun daha cok hosuna gidiyordu(hic goguslerim yokken)daha da cok begeniyordu beni))....Göğüslerin büyük/küçük olmasi,seven erkek için hiç önemli degil bence...

Benim annemde bilmiyor söylesem ayıplar eminim . Zaten bu utanmalarım hep o yetiştirilme tarzından, sonuçtan memnun musunuz? toparlanması ne kadar sürdü yani ben şimdi yaptırsam düğün ekim gibi olacak anlar mı ameliyat olduğumu? anlarsa hoşlanmaz bu durumdan . ne kadara yaptırdınız . bide silikon çok belli oluyor bunun doğal duranı yokmu ?öyle büyük olsun kocaman olsun tasam yok belli olsa yeter.
Bence bu durumu utanıp sıkılmadan sevgilinizle paylaşın.
Bu konudaki düşüncelerini öğrenmeniz lazım.
Silikon olayından belki hiç hoşlanmayan biridir belki küçük meme seviyordur bunu konuşmadan bilemezsiniz.
Ya da belki silikon ya da büyük meme seven bi adamdır her iki seçenektede konuşmanız lazım.
Ayrıca ameliyat olup ondan saklamanizda hoş olmaz illaki ortaya çıkar.

Birde estetik artık lüks görülmüyor ülkemizde çok fazla yaptıran insan var.
Ben burun estetiği oldum misal hani hep yapay olur derler ya.
Inanın babam yakın arkadaşlarım bile anlamadı estetik olduğunu inanılmaz doğal oldu.
Yanı silikon yapay duracak diye bir şey yok gayet doğal da durabilir.
Ankara da doktor orhan aydın var instagram hesabını takip edin işini çok iyi yapan bir doktor.
Ben burun estetiği oldum bir arkadaşım yağ aldırdı bir yakınım da meme küçültme ameliyatı oldu .
Her hastası memnun kendisinden.

X