bu da mı dert demeyin:( kendi küçük derdi büyük..

Lütfen sevgilinle paylaş. Emin ol rahatlarsın. Aynı şey bana kıllanma konusunda oluyor.

Gerçi memelerim de a beden. B olsun isterdim. Ben de eskiden küçük bulurdum sonra bazı erkeklerin sevdiğini görünce fikrim değişti.

Küçük memenin de hayranları var ne kadar azınlık da olsa. Mesela ben küçük memeyi de güzel buluyorum. Genç kız havası veriyor. Hem küçük hem sarkık değilse kendinizle barışmayı bir deneyin bence.:KK16:
(not: aşk varsa meme falan hikaye bu arada)

Eğer içinizi rahatlatacaksa bekarken ben de dert ediyordum küçük diye ama evlenince ne kadar basit biseyi kafama taktığını anlamadım karşınızda size aşkla bakan bir adam varsa siz hep en güzelsinizdir özgüveninizi de yükseltir bu bakışlar

Son düzenleme:
Büyük olunca daha mi iyi oluyormuş :) senle evlenen insan zaten seni olduğun gibi kabul eder çok sorun olacağını sanmıyorum

Peki muayeneyi canlı yapmıyorlar mı ? o üstünü açma anı nasıl olacak kolay mı al bak demek??
ya allahaşkına yapmayın doktora gidiyorsunuz. o doktor günde onlarda meme görüyor ayrıca dua edin başka hastalığınız yok allah korusun meme kanseri vs olanlar ne yapsın? defalarca ameliyat olmuş biri olarak bu utancınız çok komik geldi tabi yaşamadığınız için de zor geliyordur anlıyorum da muayeneden de utanmayın.

Doğum yaparsanız 2 beden büyüyor zaten. Silikonluykem doğum yapınca noluyor acaba, yine büyüyor mudur bilmiyorum. Silikona cesaretiniz yoksa doğuma kadar sabredin :)

Doğum yaparsanız 2 beden büyüyor zaten. Silikonluykem doğum yapınca noluyor acaba, yine büyüyor mudur bilmiyorum. Silikona cesaretiniz yoksa doğuma kadar sabredin :)
O aşamaya gelene kadar ne olcak peki:)) evet ya onu bende merak ediyorum silikon zaten büyük bide süt dolunca sonuç ne oluyor ki. 2 bedende iyiymiş bu arada:))

Peki muayeneyi canlı yapmıyorlar mı ? o üstünü açma anı nasıl olacak kolay mı al bak demek??
Doktorlar günde kaç tane tahta meme görüyordur kimbilir dert ettiğin bu olsun. Muayene ameliyat kolaydır da önemli olan estetik ücretini karşılayacak bütçeye sahip olmak. 10bin vardır herhalde silikon ameliyatı, varsa paranız yaptırın beklediğiniz hata

Aynı durumdayım:)) bende merak ediyorum görürse ne tepki vercegini ve utanıyorum nası olcak bilmiyorummm estetikten başka çare yok sanırım ama çocuk olunca büyüyo diyolar zaten onu bizde biliyoruz bizim ilk gördüğünde nolcak napıcazzz :/
Bendensin ...ayrica cocukta buyuyor tamam da sonende var anneminki gibi kalici olan var da... ilkinde ne yapacagiz ?ahrica bu erkek milleti cok guzellik meraklisi sirf soguma sebebi olabilir ...bende 18 yaslarindayken kalici olarak ise yaradi bir krem var gecen senelerde denedim birsey olmafi yaslarinizi bilmiyorum ama caylar var bu sitede aurica birde hormonlara baktirin belki hapla duzelebilir

Benim hic memem yoktu en kucuk sutyenin bile ici bombos kaliyordu yani kucuk memeli filan degildim yoktu ya gercekten kilolu bir erkegin bile benden cok memesi vardi inanin.Cok kafama takardim bir abiye filan almak istesem basenler oturur gogusler bombos kalirdi.En cok evlenince ne olacak kocam sok olacak derdim.Sonra ne mi oldu esimle tanistim evlendim ve memelerim aklima bile gelmedi esim hiic umursamadi bile ben bazen memelerim hic yok derdim o bayiliyorum sana cok guzelsin derdi.Gercekten birbirinizi seviyorsaniz kusurlar gorunmez oluyor elbette karsi tarafinda kendinde begenmedigi bir cok ozelligi oluyor ama sizde onlari gormuyorsunuz.Simdi bir bebegim var ve evet o dumduz tahta gibi goguslerim buyuduler hele ki dogumdan sonraki ilk aylar kosup estetisyene fotografini gosterip bunlardan istiyorum diyeceginiz cinstendi,eskiden kucuk olduklari icin birden buyuyunce hic sarkmamis tas gibi memelerim olmustu neyse ne cok meme dedim yaa gercekten uzattim kafana bosuna takiyorsuunn.O gunlere donup kendimi soyle bir silkelemek isterdim.Dert diye neleri kafama takiyormusum siz de oyle ileride bu hallerinize guleceksiniz
Gerçekten öyle benim yengemin göğüsleri okadar küçüktü ki benden büyük yengem yaş olarak ve evli ama düzdü göğüsleri sonra bebeği oldu şimdi arada görüyorum emzirirken yenge ya göğüslerin nasıl şişmiş diyorum oda diyor süt dolu doğum yapınca böyle oluyor ama şok oldum cidden hiç olmayan göğüsleri şu anda estetikle yaptırmış gibi

Bendensin ...ayrica cocukta buyuyor tamam da sonende var anneminki gibi kalici olan var da... ilkinde ne yapacagiz ?ahrica bu erkek milleti cok guzellik meraklisi sirf soguma sebebi olabilir ...bende 18 yaslarindayken kalici olarak ise yaradi bir krem var gecen senelerde denedim birsey olmafi yaslarinizi bilmiyorum ama caylar var bu sitede aurica birde hormonlara baktirin belki hapla duzelebilir
o krem ve çay kür herneyse adını alsam deneyim belki bi hareketlenme olur :)))

o krem ve çay kür herneyse adını alsam deneyim belki bi hareketlenme olur :)))
ben sütyen bile kullanmazdım küçük olduğu için.
arkadaşlar dalga geçerdi. annem sen nasıl çocuk emzireceksin derdi.
eşimin umrunda olmadı hiç.

gebe kalınca büyüdü süt üretimi olduğu için. 2 çocuk emzirdim 2,5 yaşına kadar. 3. yü emziriyorum.

sevgilinin ağzını ara. ama cinsellikte tatmin önemli şekil ve büyüklükten çok.

Aynen ama ben herşeyi denedin hiçbişey fayda etmedi napıcam bilmiyorum yaa

ben sütyen bile kullanmazdım küçük olduğu için.
arkadaşlar dalga geçerdi. annem sen nasıl çocuk emzireceksin derdi.
eşimin umrunda olmadı hiç.

gebe kalınca büyüdü süt üretimi olduğu için. 2 çocuk emzirdim 2,5 yaşına kadar. 3. yü emziriyorum.

sevgilinin ağzını ara. ama cinsellikte tatmin önemli şekil ve büyüklükten çok.
yani bu durum hiç sorun olmadı mı? sütyen bile kullanmamak ,inanamıyorum doğrusu.

Yorumlara baktım ama yazmadan edemedim.

Lütfen felsefik bulmayın yazdığımı ama şunu söylemek istiyorum. Bedeninizle neden kendinizi özdeşleştiriyorsunuz? Sahip olduğunuz beden mükemmelleştirilecek bişey değil ki. Belli ömrü olan bir emanet sonuçta. Kendi değerinizi ya da iç huzurunuzu bu bedenin görünüşü ile ölçümeyin. Engelli de olabilirdiniz mesela dünyanız mı kararacak? Ne türlü olursak olalım nefes alıp vermeye devam ediyoruz. Kalıba önem vermek yerine özgüven öz değeriniz konusunda çalışın ve kendinizi her halinizle sevin bence. Asıl bunun için çalışın.

Başkalarının sizi dış görünüşünüzle yargılaması muhtemeldir. Herkes bilinçli olmuyor. Ama bu yargılamalar sizi neden derinden etkilesin ki? He deyin geçin.

Son olarak şunu söyleyeyim eşiniz için de "ihtiyaç" değil bu. Meşgul olacak başka şeyler bulabilir. Dediğim gibi bedeni mükemmelleştirmek yerine içimize dönersek muhabbet sevgi öne çıkar zaten.

Kendinizi bedeninizle tanımlamaktan vazgeçin. Ve başkalarıyla kıyaslamaktan. Olduğunuz hal en güzel haliniz.

Sevgiler.

X