bu da mı dert demeyin:( kendi küçük derdi büyük..

Göğüs değil meme :dondurma: benimde küçüktür hatta on numara bir estetisyen var biraz yaşım 30 lara yaklaşsın yaptıracağım ona:rolleyes:
açamam, eksiklik bu durum tarzında bi yorumda bulunmuşsunuz. onlar her gün o memelerden görüyorlar o yüzden kendinizi eksik olarak adlandırmanıza gerek yok.
kimdir o estetisyen bende tanısam ya onu :)

Merhaba;
benim kardeşim aynı durumdaydı. dümdüzdü yani sadece ucu vardı bir miktar bile yoktu. Mecbur ameliyat oldu silikon yaptırdı. Doktora gitmişti bunun için estetikten önce bir çaresi varmı hormonel bir sorunsa hormon takviyesi yapılabilir mi diye ama doktor direkt bu saatten sonra büyümez mümkün değil dedi gönderdi. Son çare silikon kaldı. Benimde gögüslerim çok ufaktı yani vardı ama 75 destekli anca zorluyordu. Oda aşırı rahatsız oluyordu. Yalnış bir şekilde birinin aklına uyup doğum kontrol hapları kullandım inanılmaz farketti ama o kadar pişmanım ki. Çünkü akabinde kilo aldım ve şimdi o kiloları veremiyorum. Yani bende senin gibi yiyip yiyip kilo alamazdım hatta ona bağlardım ama şimdi bi hatadan dolayı hem kilo aldım ve su içsem yarıyor modundayım hemde göğüslerim eski haline dönmüştü inanılmaz orantısız olduğundan bende ameliyat oldum. Neler kullanmadım ki. Çörekotu yağı çilek yağı rezene çayı aklına gelecek herşeyi denedim ama olmadı. Tek çare silikon ve utanmana gerek yok doktorlar o kadar alışık ki bu duruma ve çok destek oluyorlar benim doktorum kadındı yine biraz daha rahattım tabi.

Benim annemde bilmiyor söylesem ayıplar eminim . Zaten bu utanmalarım hep o yetiştirilme tarzından, sonuçtan memnun musunuz? toparlanması ne kadar sürdü yani ben şimdi yaptırsam düğün ekim gibi olacak anlar mı ameliyat olduğumu? anlarsa hoşlanmaz bu durumdan . ne kadara yaptırdınız . bide silikon çok belli oluyor bunun doğal duranı yokmu ?öyle büyük olsun kocaman olsun tasam yok belli olsa yeter.
şimdi işten çıkıyorum eve geçince cevaplıycam sorularını. seni takibe alıyorum sen de beni takip et. fotoğraflarıma bak. akşam yazarım.

Valla evlenince, çocuk olunca büyür diyorlar ya hikaye bence. Sadece hamileyken biraz büyüdü doğumdan bir kaç ay sonra eski haline döndü. Eşim hiçbir zaman sorun etmedi bende kendimle barışığım. Küçükse küçük yani ne yapalım:KK49:

iyi de adam anlamadi mi goguslerinizin kucuk oldugunu ?
nasil saklamayi becerdiniz ki?
ayrica her erkek buyuk gogus sevmez , kucuk sevenleri de oldukca fazla

Valla evlenince, çocuk olunca büyür diyorlar ya hikaye bence. Sadece hamileyken biraz büyüdü doğumdan bir kaç ay sonra eski haline döndü. Eşim hiçbir zaman sorun etmedi bende kendimle barışığım. Küçükse küçük yani ne yapalım:KK49:
benimki buyudu
75 di hamileyken 90 oldu sonrada 85 de kaldi , 9 senedir 85 im

Küçük meme iyidir dertsizdir bazı erkekler sever falan filan laflarina aldanma bence. Onların küçük meme dedikleri B cup falan oluyor. Halbuki senin bahsettiğin meme destekli sutyende boşluk bırakan meme, yani olmayan meme. Hangi erkek kadınsı görünümü olmayan biriyle evlenmek ister? Baktığında sutyensizken göbeğin daha ileride duruyor değil mi? Bu erkeksiliktir. Cesaretini topla silikon taktir. Evlendiğinde gecelik giyememek ne demek bilmek istemezsin. Şuan eşim böyle de iyisin şöyle de iyisin diyor ama arada ağzından kaçırıyor ben ameliyat olucam diyince gözleri parlıyor adamın. Seni çok iyi anlıyorum ve sorduğun sorunun cevabını yaşıyorum şuanda.
Gecelik kısmı ilk görme kısmı hepside sıkıntı benim için, çok takıyorum. Durumunuz resmen ilerdeki halim . Ameliyat bunun çaresi başka yolu yok . Çok şükür yapacak durumum var memurum para kısmı izin kısmı bunlar değil ben utanma kısmını halletmeliyim.

Bunu neden evleneceğin adamla konuşmuyorsunki
Küçük, beğenmiyorum, düğünden önce ameliyat olucam diyebilirsin
Fikrini de öğrenmiş olursun böylece
Hem doktordan utanılmaz
Kadın doğuma nasıl gidicen?
O onun işi ?
Utanılcak bişey yok

Gecelik kısmı ilk görme kısmı hepside sıkıntı benim için, çok takıyorum. Durumunuz resmen ilerdeki halim . Ameliyat bunun çaresi başka yolu yok . Çok şükür yapacak durumum var memurum para kısmı izin kısmı bunlar değil ben utanma kısmını halletmeliyim.
Utanma kısmını genç kız olduğun için yaşıyorsun muhtemelen. Aşarsin hiç merak etme daha neler neler gelcek önüne. Ama eğer ciddi düşünüyorsan bu çocukla bence soyle. Yani ameliyat olacaksın ve vücuduna protez konulacak onun bilmesi gerekiyor. Nasıl söyleyeceğini iyi düşün görmediği için anlayamayacak ikna edici ol.

Utanma kısmını genç kız olduğun için yaşıyorsun muhtemelen. Aşarsin hiç merak etme daha neler neler gelcek önüne. Ama eğer ciddi düşünüyorsan bu çocukla bence soyle. Yani ameliyat olacaksın ve vücuduna protez konulacak onun bilmesi gerekiyor. Nasıl söyleyeceğini iyi düşün görmediği için anlayamayacak ikna edici ol.
Protez olduğu anlaşılmazsa eğer bunu onunla paylaşmayı düşünmüyorum şu aşamada.

Merhaba;
benim kardeşim aynı durumdaydı. dümdüzdü yani sadece ucu vardı bir miktar bile yoktu. Mecbur ameliyat oldu silikon yaptırdı. Doktora gitmişti bunun için estetikten önce bir çaresi varmı hormonel bir sorunsa hormon takviyesi yapılabilir mi diye ama doktor direkt bu saatten sonra büyümez mümkün değil dedi gönderdi. Son çare silikon kaldı. Benimde gögüslerim çok ufaktı yani vardı ama 75 destekli anca zorluyordu. Oda aşırı rahatsız oluyordu. Yalnış bir şekilde birinin aklına uyup doğum kontrol hapları kullandım inanılmaz farketti ama o kadar pişmanım ki. Çünkü akabinde kilo aldım ve şimdi o kiloları veremiyorum. Yani bende senin gibi yiyip yiyip kilo alamazdım hatta ona bağlardım ama şimdi bi hatadan dolayı hem kilo aldım ve su içsem yarıyor modundayım hemde göğüslerim eski haline dönmüştü inanılmaz orantısız olduğundan bende ameliyat oldum. Neler kullanmadım ki. Çörekotu yağı çilek yağı rezene çayı aklına gelecek herşeyi denedim ama olmadı. Tek çare silikon ve utanmana gerek yok doktorlar o kadar alışık ki bu duruma ve çok destek oluyorlar benim doktorum kadındı yine biraz daha rahattım tabi.
Doğum kontrol hapını bende çok önceden duymuştum iyiki denememişim desenize. Ameliyatsız yağ enjekte olarak büyütme oluyormuş birde siz bunu doktorunuza sormuşmuydunuz? Sizin ameliyat ve sonrası zor geçtimi?

yazık üzüldüm benimkiler füze gibi allahın işine karışmak olmaz işte kimine vermiyor silikon sıktır içlerine doktora git yapar hemen o

ikisi farklı durumlar beni ancak bu durumu yaşayan biri anlar, bu utanmanın ötesinde yani bir eksiklik ve bunu biriyle paylaşmanız kolay değil.
Ben evlendikten sonra 10 kiloya yakın kilo aldım 1 beden büyüdü. Kilo dert olamayacaksa kilo al derim... Kilo almak için de gece 12den sonra yemek ye abur cubur ye... Ama bu sefer de kilo dert olmasın =)

Ben :) en küçük bedenin dolgulu olanını alırım, yine de dolmaz içi.. Şuan hamileyim ve dolgusuz bile doluyor.. :KK71: annem demişti, onunda öyleymiş, hamilelikten sonra dolmuş.. Başta dert ediyordum ama etmiyorum, eşimden de bişey duymadım bugüne dek.. Boşver zamanla sarkmasından iyidir.. Her daim diri.. Hıı, çokta ünlü gördüm, düz.. Yaptırabilirler ama yapmamışlar..

Ben :) en küçük bedenin dolgulu olanını alırım, yine de dolmaz içi.. Şuan hamileyim ve dolgusuz bile doluyor.. :KK71: annem demişti, onunda öyleymiş, hamilelikten sonra dolmuş.. Başta dert ediyordum ama etmiyorum, eşimden de bişey duymadım bugüne dek.. Boşver zamanla sarkmasından iyidir.. Her daim diri.. Hıı, çokta ünlü gördüm, düz.. Yaptırabilirler ama yapmamışlar..
Banada öyle diyorlar halam,evlenirken dümdüz erkek çocuğu gibiydim diyo şimdi baya büyük memeleri var :) peki eşiniz evlenmeden önce biliyomuydu durumunuzu yani ilk gördüğünde tepki verdimi?ben bunu çok sorun ediyorum kendime :KK43: evlenmeden bunu söyle diyen var ama nasıl derimki bunu, ameliyat olsam onu bile söyleyemem tamam evleneceksin eşin olduktan sonra herşeyinizi bileceksiniz ee şu an öyle değil ben diyemem ki.of ya kafamda deli sorular

Banada öyle diyorlar halam,evlenirken dümdüz erkek çocuğu gibiydim diyo şimdi baya büyük memeleri var :) peki eşiniz evlenmeden önce biliyomuydu durumunuzu yani ilk gördüğünde tepki verdimi?ben bunu çok sorun ediyorum kendime :KK43: evlenmeden bunu söyle diyen var ama nasıl derimki bunu, ameliyat olsam onu bile söyleyemem tamam evleneceksin eşin olduktan sonra herşeyinizi bileceksiniz ee şu an öyle değil ben diyemem ki.of ya kafamda deli sorular
Yok canım ne alaka yaa.. Neden diyesin? Bu öyle evlilikten vazgeçirecek bir durum değil ki.. Hayati birşey olsa, saklama da, öyle değil.. Eşim de bir tepki vermedi.. Aman sen onların nesine nesine şahit oluyorsun, kendilerine baksınlar.. Sen temiz, titiz olsun, gerisi boş.. Eğer yaptırırsan da, evlilikten ne kadar önce yaptırırsan daha iyi bence.. Hem sen alışırsın, hem zarar görmez.. Tabi nasıl bişey hiç bir fikrim yok.. Dediğim gibi üç aylık gebeyim ve büyüdü bir beden.. Rahat ol.. Ne yapıyorsan kendin için yap..

X