bu da mı dert demeyin:( kendi küçük derdi büyük..

Benimde küçük maalesef. 75b sütyen giyiyorum, o da yarı destekli. Bir ara full destekli bir de push up giyiyordum, memeler top gibi kocaman gözükürdü. O sütyenleri bırakınca kesin sevgilim şoka uğramıştır, yazık:))) Ben bir ara yağlarla büyütmeyi denedim. Çörekotu yağıyla yaklaşık 2 hafta masaj yaptığımda patlayacak gibi dolgunlaştı, hatta sütyenim sıkmaya başlamıştı. Ablam bile şok olmuştu naptın sen diye:)) Tabi masajı bırakınca yine fıss.. Tek çözüm silikon.. Peki bildiğin dümdüz hiç meme yok mu? Sen abartıyor olmayasın..

bu yaştan sonra büyüyeceğini sanmıyorum :) zira yaş 30 kilomda hiç değişmez yıllardır 55 58 bandında keşke kilo çözüm olsa :KK43: yeyip kilo alamayangillerdenim
Şu an bi sinir oldum sana :)) keşke bende yiyip yiyip kilo almasam da göğüslerimde küçük oluversin :KK66:

Utanacak bişey yok ki tatlım.Seven adam için farketmez büyükmüş küçükmüş.En meşhur kadınların arasında bile var tabir ettiğin türde memesi olan.Üstelik erkekler tarafından çok seksi bulunuyorlar.Çaresiz dertte değil.Çok takıyorsan silikonla çözersin.

Benimde küçük maalesef. 75b sütyen giyiyorum, o da yarı destekli. Bir ara full destekli bir de push up giyiyordum, memeler top gibi kocaman gözükürdü. O sütyenleri bırakınca kesin sevgilim şoka uğramıştır, yazık:))) Ben bir ara yağlarla büyütmeyi denedim. Çörekotu yağıyla yaklaşık 2 hafta masaj yaptığımda patlayacak gibi dolgunlaştı, hatta sütyenim sıkmaya başlamıştı. Ablam bile şok olmuştu naptın sen diye:)) Tabi masajı bırakınca yine fıss.. Tek çözüm silikon.. Peki bildiğin dümdüz hiç meme yok mu? Sen abartıyor olmayasın..
abartmayı ne kadar isterdim bilemezsin :KK43: sizin 75 miş ya ben 70 taksam o bile dolmaz nasıl tarif ediyim ergenliğe yeni girmiş tomurcuk kıvamında sivilce vs.. demek yağlar işe yarıyor bunu deniycem teşekkürlerr

zaten göğüsleriniz o kadar küçükse adam da farketmiştir, bir pamela anderson beklemiyordur.
çok mu bol giyiniyorsunuz? gerçi ne giyerseniz giyin meme büyük mü küçük mü anlaşılır yani adam şok olmaz.
bol giyerim genelde ama destekli olduğu için anlaması zor . yani ben öyle düşünüyorum. tamam pamela olamam da bari ele avuca gelecek kadar olsaydıı ona da razıydım

Benimde kucuk esimde arada sakalasir ama o kadar yani.bende eskiden takardim evlenince ne yaparim diye.artik hic tinlamiyorum vucudumun her yerini begeniyorum kimse kusursuz degil.kendinizi oldugunuz gibi sevin

Benim hic memem yoktu en kucuk sutyenin bile ici bombos kaliyordu yani kucuk memeli filan degildim yoktu ya gercekten kilolu bir erkegin bile benden cok memesi vardi inanin.Cok kafama takardim bir abiye filan almak istesem basenler oturur gogusler bombos kalirdi.En cok evlenince ne olacak kocam sok olacak derdim.Sonra ne mi oldu esimle tanistim evlendim ve memelerim aklima bile gelmedi esim hiic umursamadi bile ben bazen memelerim hic yok derdim o bayiliyorum sana cok guzelsin derdi.Gercekten birbirinizi seviyorsaniz kusurlar gorunmez oluyor elbette karsi tarafinda kendinde begenmedigi bir cok ozelligi oluyor ama sizde onlari gormuyorsunuz.Simdi bir bebegim var ve evet o dumduz tahta gibi goguslerim buyuduler hele ki dogumdan sonraki ilk aylar kosup estetisyene fotografini gosterip bunlardan istiyorum diyeceginiz cinstendi,eskiden kucuk olduklari icin birden buyuyunce hic sarkmamis tas gibi memelerim olmustu neyse ne cok meme dedim yaa gercekten uzattim kafana bosuna takiyorsuunn.O gunlere donup kendimi soyle bir silkelemek isterdim.Dert diye neleri kafama takiyormusum siz de oyle ileride bu hallerinize guleceksiniz

Son düzenleme:
bol giyerim genelde ama destekli olduğu için anlaması zor . yani ben öyle düşünüyorum. tamam pamela olamam da bari ele avuca gelecek kadar olsaydıı ona da razıydım

destekli de olsa anlaşılıyor küçük mü büyük mü :)
kapalı mısınız bilmiyorum ama havuza gidin birlikte, desteksiz bikini giyin, ya da ne bileyim buluşmalarda daha dar ve desteksiz sütyenle gidin tepkisini görürsünüz.
ama şundan emin olun adamın büyük meme takıntısı olsa sizinle evlenmeyi düşünmezdi, çünkü o destekliler ne kadar destekli olursa olsun büyük durmuyorlar. en kötü ihtimalle evlendikten sonra silikon taktırırsınız.

1- Evleneceğiniz kişiye bu sıkıntınızdan bahsedeceksiniz.
2- Evleneceğiniz kişi eğer sizinle dalga geçen, gülen ve soğuyan biriyse o kişiyle ASLA EVLENMEYECEKSİNİZ.
3- Çok rahatsızsanız bir doktora gidip silikon taktıracaksınız. Doktorlar bunun için var.
4- Utanmak ne demek ben anlayamadım gerçekten doğum yaptığınızdan ne yapacaksınız?
5- Belki sorununuz bebek emzirmenize engel bişeydir bu kadar rahat olunmaz.

Benim hic memem yoktu en kucuk sutyenin bile ici bombos kaliyordi yani kucuk memeli filan degildim yoktu ya gercekten kilolu bir erkegin bile benden cok memesi vardi inanin.Cok kafama takardim bir abiye filan almak istesem basenler oturur gogusler bombos kalirdi.En cok evlenince ne olacak kocam sok olacak derdim.Sonra ne mi oldu esimle tanistim evlendim ve memelerim aklima bile gelmedi esim hiic umursamadi bile ben bazen memelerim hic yok derdim o bayiliyorum sana cok guzelsin derdi.Gercekten birbirinizi seviyorsaniz kusurlar gorunmez oluyor elbette karsi tarafinda kendinde begenmedigi bir cok ozelligi oluyor ama sizde onlari gormuyorsunuz.Simdi bir bebegim var ve evet o dumduz tahta gibi goguslerim buyuduler hele ki dogumdan sonraki ilk aylar kosup estetisyene fotografini gosterip bunlardan istiyorum diyeceginiz cinstendi,eskiden kucuk olduklari icin birden buyuyunce hic sarkmamis tas gibi memelerim olmustu neyse ne cok meme dedim yaa gercekten uzattim kafana bosuna takiyorsuunn.O gunlere donup kendimi soyle bir silkelemek isterdim.Dert diye neleri kafama takiyormusum siz de oyle ileride bu hallerinize guleceksiniz
inanın mesajınızı okuyunca işte benim durumum dedim .Abiye kısmı boş kalması sanki beni anlatıyorsunuz ama sonu İlaç gibi geldi diyebilirim :) inşallah bende ilerde böyle olurum.

destekli de olsa anlaşılıyor küçük mü büyük mü :)
kapalı mısınız bilmiyorum ama havuza gidin birlikte, desteksiz bikini giyin, ya da ne bileyim buluşmalarda daha dar ve desteksiz sütyenle gidin tepkisini görürsünüz.
ama şundan emin olun adamın büyük meme takıntısı olsa sizinle evlenmeyi düşünmezdi, çünkü o destekliler ne kadar destekli olursa olsun büyük durmuyorlar. en kötü ihtimalle evlendikten sonra silikon taktırırsınız.
evet kapalıyım , desteksiz takamam hiç takmadım ondan önce bile takmışlığım yoktur. Ama haklısınız benim kadar taktığını sanmıyorum söylesem güler bile ama tabiki söylemem :))

1- Evleneceğiniz kişiye bu sıkıntınızdan bahsedeceksiniz.
2- Evleneceğiniz kişi eğer sizinle dalga geçen, gülen ve soğuyan biriyse o kişiyle ASLA EVLENMEYECEKSİNİZ.
3- Çok rahatsızsanız bir doktora gidip silikon taktıracaksınız. Doktorlar bunun için var.
4- Utanmak ne demek ben anlayamadım gerçekten doğum yaptığınızdan ne yapacaksınız?
5- Belki sorununuz bebek emzirmenize engel bişeydir bu kadar rahat olunmaz.
Utanmak tam olarak şu : Doktor bey benim göğsüm yok buyrun bakın diyememek. ha engel bişey midir bilemem ama bu konuda hiç ama hiç rahat olmadım onu nerden çıkardınız anlamış değilim

Ben çözümü silikonda buldum şimdi çok memnunum. Bunu yaptırırken de sevgilim eşim kimse yoktu hayatımda. kendim rahatsız oluyordum. Ben başka bir yol denemedim. Çocuğun olunca göğsün büyür dediler, dinlemedim. Bi cesaret ediyosun, ondan sonrası bomba :KK49:

Ben çözümü silikonda buldum şimdi çok memnunum. Bunu yaptırırken de sevgilim eşim kimse yoktu hayatımda. kendim rahatsız oluyordum. Ben başka bir yol denemedim. Çocuğun olunca göğsün büyür dediler, dinlemedim. Bi cesaret ediyosun, ondan sonrası bomba :KK49:
silikon süt kanallarına zararlı diyorlar bu doğru mu peki? ayrıca cesaretinize hayran kaldımm :) şunu merak ediyorum derdinizi söylediğiniz ilk an yada muayene olduğunuz ilk an ne hissettiniz?

X