Gelinlik Modelleri bu da benim gelinliğim :)

ahahaha ayy bir an dedim eylül topiğinde miyiz :-)ay canım beğendin mi çok teşekkür ederim sende bak yavaştan artık gelinliğine çiğdemcim:KK55:
of ya evet bu hafta sınavım sonraki hafta düğün var onlardan sonra mayısla beraber bakarım herhalde :KK17: arada aklıma geldikçe bakıyorum işte buraya da bi bakayım dedim seni gördüm :KK37: çok yakışmış gerçekten :KK68: kendime beğenemiyorum ama başkalarına hemen yakıştırıyorum çok sorunlu bi insanım ya :KK70:

of ya evet bu hafta sınavım sonraki hafta düğün var onlardan sonra mayısla beraber bakarım herhalde :KK17: arada aklıma geldikçe bakıyorum işte buraya da bi bakayım dedim seni gördüm :KK37: çok yakışmış gerçekten :KK68: kendime beğenemiyorum ama başkalarına hemen yakıştırıyorum çok sorunlu bi insanım ya :KK70:

bende aynen ben gelinlikçiye gittim balık alıcam kesin eminim bir kadın giydi ay nefret ettim gelinlikten :))sonra bu gelinliği giydim benden sonra başkası giyince onda begendim hah bu dedim ,kendi üzerimde beğenmedim yani:-)

gelinliğimin altına nasıl bir ayakkabı almalı bana fikir verir misiniz kızlar resim de koyabilirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim :KK58:

Gelinliğinizi görünce aaa bu benim beğendiğim gelinlik dedim kendi kendime sizede çok yakışmış gerçekten,mutlulukla giyin. Bende pierre cardinden bi sizin modelinizi bi de balık bi model beğendim en önce onlara bakıcam inş.ne kadar sürede teslim ediyorlar gelinliği acaba?

Gelinliğinizi görünce aaa bu benim beğendiğim gelinlik dedim kendi kendime sizede çok yakışmış gerçekten,mutlulukla giyin. Bende pierre cardinden bi sizin modelinizi bi de balık bi model beğendim en önce onlara bakıcam inş.ne kadar sürede teslim ediyorlar gelinliği acaba?

çok teşekkür ederim saolun hepimiz inşallah :)) bende önce balık beğenmiştim ama bunu aldım ,danteli ısmarlandı dikildi 2 ayı buldu benim vaktim vardı gerçi kışın almıştım ama siz ne zaman derseniz onlar yetiştirir bence

Kizlar buda benim kisi nasıl sizce

Eklentiler

• Screenshot_2015-05-01-01-21-12.png
    Screenshot_2015-05-01-01-21-12.png
    444,5 KB · Görüntüleme: 121
  • IMAG3947.jpg
    IMAG3947.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 122
X