Bu çocuk takılıyor mu ciddi ilişki yolunda mı?

soruyorumoyleysevarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
99
22
20
Ay kızlarım aslında bu çok büyük bir dert değil ama sitede aşk hayatı diye bi başlık bulamadım. Ben bir çocukla görüşüyorum. Çocukla ikinci buluşmamız. Hani flört gibiyiz ama değiliz de. Numaramı bile almadı, bırakın onu soyadımı bile sormadı. Nasıl desem ben mi erken adım bekliyorum çok mu ağır ilerliyoruz? Benim anlamadığım bi erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarız? Bana takılmalıkmış gibi geliyor. Maksat yanında kız olsun gibisinden.

Telefon numarası yok.
Whatsapp yok.

Napıyorsunuz evden çıkmadan önce güvercin mi gönderiyorsunuz sabah güneş doğunca? Birbirinizi nasıl buluyorsunuz ağaçtaki yosunların yönüne göre mi?

Soyadı neyse de numaranı neden istemedi? Sosyal medyadan mı iletişim kuruyorsunuz? Benim bildiğim, hoşlandığın birinin numarası hemen istenir.

Size karşı bir ilgisini hissediyor musunuz? Konuşurken filan hal tavırları nasıl? Mesela siz şaka filan yaptığınızda gülümsüyor mu yada ilgi göstermiyor mu? Bazen erkekleri anlamak zor.Hatta anlayamıyoruz bile.

Ben yıkıldım şuan ben de buluşmada mesajımı görse de nerde olduğunu bulsam diye uğraşıyorum

Yani daha ilişki mi flörtleşme mi o bile belli değil diz ciddi mi diyorsunuz
Öyle iki buluşmada neden ve nasıl ciddi ilişki düşünsün? Sizin şu aşamada evlilik düşünmeniz daha ilginç.
Bir bismillah önce bir flörtten ilişkiye dönün, ilişkide iyi giderse iyi anlaşırsanız sonra evlilik düşünme aşamasına geçer. İki buluşmada ne ciddisi

Ciddi ilişkiden kastım evlilik değildi. Evlenmek için çok genciz bismillah. Aslında ben genel olarak bahsediyordum. Hani onun gözünde birkaç günlük kız mıyım yoksa sevgili olma gibi bi derdi var mı onu merak ediyorum aslında. Burada da ciddiyetten kastım sevgili ilişkisinin verdiği sadakatti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…