Bu çocuk takılıyor mu ciddi ilişki yolunda mı?

Size karşı bir ilgisini hissediyor musunuz? Konuşurken filan hal tavırları nasıl? Mesela siz şaka filan yaptığınızda gülümsüyor mu yada ilgi göstermiyor mu? Bazen erkekleri anlamak zor.Hatta anlayamıyoruz bile.
Yahu 2 kere buluşmuşlar adam hala numarasını bile kibarca isteyememis ne ilgisi yav ilgisizliği burdan belli
Kendi kendinize gelin güvey olmayın konu sahibi sizin benimle ciddi mi yoksa takilmalik olarak mı düşünüyor düşüncesi bile hata siz instagramdan sohbet ederek buluşmaniz da ayrı bir hata yol verin gitsin

Ya cep telefonları olmadan nasıl yaşıyorduk? Z kuşağı bilmez :)

Cep telefonları yokken yine gidiyordun telefon kulubesinden, marketten, evinde telefon vs rica ediyordun. Buluşma yeri saatini ayarlıyordun. Bir sıkıntı çıkarsa yine telefon vardı.

Bunlarda hiç telefon yok. Sıkıntı bu. Sadece yazılı iletişim var.

Ay kızlarım aslında bu çok büyük bir dert değil ama sitede aşk hayatı diye bi başlık bulamadım. Ben bir çocukla görüşüyorum. Çocukla ikinci buluşmamız. Hani flört gibiyiz ama değiliz de. Numaramı bile almadı, bırakın onu soyadımı bile sormadı. Nasıl desem ben mi erken adım bekliyorum çok mu ağır ilerliyoruz? Benim anlamadığım bi erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarız? Bana takılmalıkmış gibi geliyor. Maksat yanında kız olsun gibisinden.
Biraz daha zaman ver anlaşılır

Oncelikle instagramdan yuruyenden olmaz. Hadi oldu diyelim numara istemeyenden hic olmaz. Bir de iki kere bulusmussunuz, hala istememis. Numara isteseydi de takilmalik gozu ile bakma ihtimali cok yuksekti de. Numara istememesi resmen red flaglerle gosteri yapmasina es deger bir hareket. Sizinle muhabbetini yuzeysel tutmak istiyor belli ki.

Ay kızlarım aslında bu çok büyük bir dert değil ama sitede aşk hayatı diye bi başlık bulamadım. Ben bir çocukla görüşüyorum. Çocukla ikinci buluşmamız. Hani flört gibiyiz ama değiliz de. Numaramı bile almadı, bırakın onu soyadımı bile sormadı. Nasıl desem ben mi erken adım bekliyorum çok mu ağır ilerliyoruz? Benim anlamadığım bi erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarız? Bana takılmalıkmış gibi geliyor. Maksat yanında kız olsun gibisinden.
sıkı sıkı yapışırdı bellı ki beklediğini sende bulamamış ciddi düşünen adam ben ciddi düşünüyorum der erkekler dolambaçlı yoldan değil direk net olurlar söyler yanı düz mantık çalışır kafaları

Numara istememesi kendi numarasını da vermemek içindir. Hayatında başka biri varsa siz onu aradığınız veya whatsapptan yazdığınızda o kişiye yakalanmaktan korkuyodur. Teknolojinin risklerine bu derece hakim bir çakalı hayatınızdan silmek doğru bir karar olur bence.

X