Bu çocuk takılıyor mu ciddi ilişki yolunda mı?

Maalesef ben de bu kuşaktan olmaktan hoşnut değilim. Ben isterim de işte ilk adımı da ondan bekliyorum çünkü istemiyorsa zorla bir ilişki içine sokamam
Ya zaten cok bahtsizsiniz kusak olarak, biz yine 90'lari yasadik, sizlere cok üzülüyorum yetmezmis gibi akranlarinizinda sacma sacma huylariyla ugrasiyorsunuz.

Ciddi ilişkiden kastım evlilik değildi. Evlenmek için çok genciz bismillah. Aslında ben genel olarak bahsediyordum. Hani onun gözünde birkaç günlük kız mıyım yoksa sevgili olma gibi bi derdi var mı onu merak ediyorum aslında. Burada da ciddiyetten kastım sevgili ilişkisinin verdiği sadakatti
Yani sosyal medyada kalması aslında belli ediyor adamın ne olduğunu. Muhtemelen ordan bir sürü gezip tozduğu tip var.

Ay kızlarım aslında bu çok büyük bir dert değil ama sitede aşk hayatı diye bi başlık bulamadım. Ben bir çocukla görüşüyorum. Çocukla ikinci buluşmamız. Hani flört gibiyiz ama değiliz de. Numaramı bile almadı, bırakın onu soyadımı bile sormadı. Nasıl desem ben mi erken adım bekliyorum çok mu ağır ilerliyoruz? Benim anlamadığım bi erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarız? Bana takılmalıkmış gibi geliyor. Maksat yanında kız olsun gibisinden.
Vakit geciriyor.

Ay kızlarım aslında bu çok büyük bir dert değil ama sitede aşk hayatı diye bi başlık bulamadım. Ben bir çocukla görüşüyorum. Çocukla ikinci buluşmamız. Hani flört gibiyiz ama değiliz de. Numaramı bile almadı, bırakın onu soyadımı bile sormadı. Nasıl desem ben mi erken adım bekliyorum çok mu ağır ilerliyoruz? Benim anlamadığım bi erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarız? Bana takılmalıkmış gibi geliyor. Maksat yanında kız olsun gibisinden.
Bunu bizzat gittiğim psikiyatr söyledi.Benim de fıtratıma çok uygun değil ama onlarla anladıkları dilden konuşacakmışız.Yani sevişip kacanlar mesela...Diyecekmişsin ki şeyine sağlik😁çok guzldi boyutu benim tatmin etti biraz da süreye çalıs ama simdi gitmen lazim benim arkadaşım gelecek yine görüşürüz ama 🤣valla takılanla sen on takilacaksın dedi.Burada kaç erkek şeyimi kullanıp attı diye ağladı biliyor musin dedi🤣

X