bu bir isyandır.... ruhum ,yüreğim,bedenim ve pisikolojim isyanda...

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
ben ne kadar da hayalpesestmişim meğer...ödüllere laik...kendi kendimi göz göre nasılda kandırdım.... kasıklarım ağrıyor(bu sefer kesin gebeyim) bacağım kasılıyor(bu sefer kesin gebeyim)iştahım açıldı(bu sefer kesin gebeyim) vücut ısı çok iyi seyrediyor( bu sefer kesin gebeyim)...akıntım var(bu sefer kesin gebeyim)...birde utanmadan sizlerden kendime yandaş buldum...tezlerimi desteklemek adına...oysa dr.um bana anne olmamın çok güç olduğunu hatta gebe kalırsam mucize olur ...vede tüp bebekte dahi şansım %8 in altı diye belirtmişti...ayrıca tek dr. bunu söylemedi... sayısını ben bile unuttum gittiğim dr. ların... artık bitti... vazgeçtim.... bebeğimden..... zorlamanın yararı yok... sadece kendimi hırpalıyorum...rabbim böyle kararlamış....artık klomen yok...ç.iğnesi yok.... folik asit yok...dikkat etmek yok.... vazgeçiyorum hayallerimden...bana kızmayın ne olur... ama çok uzun süre oldu...ben artık dayanamıyorum bunun stresine...dile kolay tedavi süresi 4 yılı aştı ama uğraşmalar çabalamalar, istememiz....9 yıl oldu ..ben hiç korunmuyorum.... yani kaynanam haklı çıktı... ne yazık... ne kadarda istemiştim... onu haksız çıkarmak...ve bebeğimi kucağıma alıp göğsümü geregere bak bebeğim diyebilmek...tüm dualarım boşa çıktı... yediğim macunlar,içtiğim şifalı çaylar..şimdi unuttuğum daha bir sürü şey...hepsi boşa çıktı... rabbim kullarına küsmez bilirim ....sınıyor bizi...

Son düzenleme:
canım böyle söyleme isyan yapmış oluyosun çok üzücü belki ama allahtan ümit kesilmez canım sen sırtını allaha daya o büyüktür ummadığın anda kapını çalar hani bi söz varya görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

ben ne kadar da hayalpesestmişim meğer...ödüllere laik...kendi kendimi göz göre nasılda kandırdım.... kasıklarım ağrıyor(bu sefer kesin gebeyim) bacağım kasılıyor(bu sefer kesin gebeyim)iştahım açıldı(bu sefer kesin gebeyim) vücut ısı çok iyi seyrediyor( bu sefer kesin gebeyim)...akıntım var(bu sefer kesin gebeyim)...birde utanmadan sizlerden kendime yandaş buldum...tezlerimi desteklemek adına...oysa dr.um bana anne olmamın çok güç olduğunu hatta gebe kalırsam mucize olur ...vede tüp bebekte dahi şansım %8 in altı diye belirtmişti...ayrıca tek dr. bunu söylemedi... sayısını ben bile unuttum gittiğim dr. ların... artık bitti... vazgeçtim.... bebeğimden..... zorlamanın yararı yok... sadece kendimi hırpalıyorum...rabbim böyle kararlamış....artık klomen yok...ç.iğnesi yok.... folik asit yok...dikkat etmek yok.... vazgeçiyorum hayallerimden...bana kızmayın ne olur... ama çok uzun süre oldu...ben artık dayanamıyorum bunun stresine...dile kolay tedavi süresi 1 yılı aştı ama uğraşmalar çabalamalar, istememiz....9 yıl oldu ..ben hiç korunmuyorum.... yani kaynanam haklı çıktı... ne yazık... ne kadarda istemiştim... onu haksız çıkarmak...ve bebeğimi kucağıma alıp göğsümü geregere bak bebeğim diyebilmek...tüm dualarım boşa çıktı... yediğim macunlar,içtiğim şifalı çaylar..şimdi unuttuğum daha bir sürü şey...hepsi boşa çıktı... rabbim kullarına küsmez bilirim ama ya rabbim bu kulun sana küstü...senağlama

Bu nedemek hürrem nasıl vazgeçebilirsin %8 olsa bile anne olma şansın var Umudu olmayan insan yaşamaktan zevk alamaz ve Allahtan ümit hiçbir zaman kesilmez...

canım böyle söyleme isyan yapmış oluyosun çok üzücü belki ama allahtan ümit kesilmez canım sen sırtını allaha daya o büyüktür ummadığın anda kapını çalar hani bi söz varya görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

ben allahtan ümit kesilmez sözünü en son babamı hastaneye kaldırdığımızda dr.undan duydum bize allahtan ümit kesilmez dedi ve ben babacığımı 56 yaşında k.krizinden 15 dakika sora kaybettim... anladım ki: allahtan ümit kesilmez dendiğinde çareler tükenmiş , yapacak bişi kalmamış...

canım başın sağolsun ama bak inan bende şimdi çok üzüldüm böyle söyleme inan bana hem bak bitane cocugun varmış hiç olmasa daha kötü seni çok iyi anlıyorum senin için dua edicem inşallah allah kucağını doldurur canım

canım başın sağolsun ama bak inan bende şimdi çok üzüldüm böyle söyleme inan bana hem bak bitane cocugun varmış hiç olmasa daha kötü seni çok iyi anlıyorum senin için dua edicem inşallah allah kucağını doldurur canım
zelişim.... var evet... ama bebek istemenin sayıyla bi alakası yok.... ben o duyguyu tattım ama tadınca daha fazla istiyor insan tadını bilmediğin bişiyi tatmak isteyebilirsin ama bide onun tadını bilip canının çekmesini kıyasla...çok farklı.... ben kızıma kardeş sözü verdim ama tutamıyorum çok fena yaaaaaa ... nası isyan etmeyeyim... artık gözümdede yaş kalmadı ... şiş bi suratla geziyorum ...ne cevap vericem kızıma boş karnımı sevip duruyo...tarifi imkansız içinde bulunduğum durumun....

ben ne kadar da hayalpesestmişim meğer...ödüllere laik...kendi kendimi göz göre nasılda kandırdım.... kasıklarım ağrıyor(bu sefer kesin gebeyim) bacağım kasılıyor(bu sefer kesin gebeyim)iştahım açıldı(bu sefer kesin gebeyim) vücut ısı çok iyi seyrediyor( bu sefer kesin gebeyim)...akıntım var(bu sefer kesin gebeyim)...birde utanmadan sizlerden kendime yandaş buldum...tezlerimi desteklemek adına...oysa dr.um bana anne olmamın çok güç olduğunu hatta gebe kalırsam mucize olur ...vede tüp bebekte dahi şansım %8 in altı diye belirtmişti...ayrıca tek dr. bunu söylemedi... sayısını ben bile unuttum gittiğim dr. ların... artık bitti... vazgeçtim.... bebeğimden..... zorlamanın yararı yok... sadece kendimi hırpalıyorum...rabbim böyle kararlamış....artık klomen yok...ç.iğnesi yok.... folik asit yok...dikkat etmek yok.... vazgeçiyorum hayallerimden...bana kızmayın ne olur... ama çok uzun süre oldu...ben artık dayanamıyorum bunun stresine...dile kolay tedavi süresi 1 yılı aştı ama uğraşmalar çabalamalar, istememiz....9 yıl oldu ..ben hiç korunmuyorum.... yani kaynanam haklı çıktı... ne yazık... ne kadarda istemiştim... onu haksız çıkarmak...ve bebeğimi kucağıma alıp göğsümü geregere bak bebeğim diyebilmek...tüm dualarım boşa çıktı... yediğim macunlar,içtiğim şifalı çaylar..şimdi unuttuğum daha bir sürü şey...hepsi boşa çıktı... rabbim kullarına küsmez bilirim ama ya rabbim bu kulun sana küstü...senağlama

canım sakın isyan yok küsmek yok allah herşeyin zamanını bilir lütfen kendini sıkıntıya sokma şükürler olsun ki senin bir kızın var dilerim allahtan bir de oğluşun olur benim yengemin ilk çocuğu evlendiğinden tam 15 sene sonra oldu allah işini biliyor be gülüm sakın isyan etme dua et sen herşeyin hayırlısı için

canım bak belki bana kızacaksın ama allaha isyan etmekle daha kötü yapıyosun hemde günaha giriyosun evet bende 4 aydır ikinci bebek için uğraşıyorum ve her ay hüsranla sonuçlanıyo seni çok iyi anlıyorum ama allha yaslan canım seninle özel mesajlaşmak isterim ama ayarlarımı yapamıyom bazı dualar var onları oku mesala belkide onların faydasınıda görürsün canım unutma allah çok büyük ve herşeye gücü yeter...

Hürremcim sanıyormusun ki böyle isyan edince herşey düzelecek. Sanıyormusunki bu psikolojin düzelecek. İsyan ederek günaha giriyorsun.Rabbim ne dilerse o olur, bunun önüne geçemezsin.

Hem sanki biraz nankör davranıyorsun. Rabbim istemiş güze bir kız çocuğu vermiş sana.Ya hiç ama hiç bir zaman tadamamış olsaydın bu duyguyu. Hiç tatmayanların veya tadamayacak olanların hürmetine lütfen isyan etme.

Kızını düşün, onun sağlığını düşün ve kızın için dua et.Rabbim kızını sana bağışlasın.

canım bak belki bana kızacaksın ama allaha isyan etmekle daha kötü yapıyosun hemde günaha giriyosun evet bende 4 aydır ikinci bebek için uğraşıyorum ve her ay hüsranla sonuçlanıyo seni çok iyi anlıyorum ama allha yaslan canım seninle özel mesajlaşmak isterim ama ayarlarımı yapamıyom bazı dualar var onları oku mesala belkide onların faydasınıda görürsün canım unutma allah çok büyük ve herşeye gücü yeter...

ayarlarını yap ta bana yaz lütfen çok ihtiyacım var aslında... ruhum daralıyo...çaresizlik çok zor....senağlama

hürrem cım bu isyan nıye eger sen isyan edersen elındekılerın kıymetını bılmezsen işte o kotu
anlamıyorum işte ne guzel bır kızın varmış daha ne istıyorsun
burdakı arkadaşların cogunda 1 tane bıle yok
herseyın hayırlısını ıste
olanla olene cagre yok kı
Allahın herseye gucu yeter bence ısyna etme artık eger devam edrsen basına kotu seyler gelebılır canım ya

gerçekten duygularından etkilendim üzülme boşver desekte yapamıycaksın elinde değil ama sana şunu söylemek isterim ;

Allah bana herşeyden vazgeçtiğim öfff yeter ya sıkıldım,bıktım artık gücüm kalmadı yok yumurtlama günü yok şu gün ilişki vs. hiç ilgilenmiyorum umrum değil dediğim anda 2.senemin sonunda bana meleğimi gönderdi umarım sanada Rabbim beklemediğin,ummadığın anda göndersin...

canım sakın isyan yok küsmek yok allah herşeyin zamanını bilir lütfen kendini sıkıntıya sokma şükürler olsun ki senin bir kızın var dilerim allahtan bir de oğluşun olur benim yengemin ilk çocuğu evlendiğinden tam 15 sene sonra oldu allah işini biliyor be gülüm sakın isyan etme dua et sen herşeyin hayırlısı için

elifim; çok hikaye duyuyorum böyle. haklısın isyan demekle aslında isyanmı yoksa çaresizlikten başı dönen ne yaptığını bilmeyen bi kızın çırpınışları mı? adını sen koy ...iiyi dileklerin için çok teşekkür ederim. güzel yüreğinin iiyi dilekleri umarım kabul olur...senağlama

Canim Arkadasim Hürrem Niye Böyle Yaptin Canim Yaa Isyan Etme Etme Yaa Hakkind Aj-hayirlisini Iste Bak Ne Güzel Bi Kizin Var Bzi Ne Yapalim Canim Yaa Hamilelikdegil Onun Belirtisile Bile Kafayi Yiyoruz Gene Hüsran Gene Hüsran Oluyo Ne Yapalim Taktir Ilahi Hem Sen Dr öyle Dedigine Bakma Yaa Ona Bakarsan Ben 21 Yasindayim Bana Tüp Bebek Diyolar Oda Sorun Bende Yumurta Tembelligi Eşimde Hiçbi Sory-un Yok Arkadasim Kul Neki Kudreti Olsun Mevlam Yoktan Var Eder Tek O Layik Görsün Kuluna Canim Bak Kinvar Isyan Etme Sen Bu Ikincisi Istiyosun Ama Böyle Yaparka Allahin Gücüne Gider Sana Verri Ama Allah Göstermesin Baska Yerden Baska Aci Verir Her Zaman Hakkinda Hayirlisini Iste Mevlam Sana Sabir Versin Bidaha Da Böyle Isyan Etme Canim Sen Dua Et Tevvekkül Egridi Allah Kalmis öptüm Seni Canim...

hurremcım yazını okurken hem uzuldum hemde sana kızdım..yasakkelimehepımızın bebıs beklentısı var ve bu bekleyıs maalsef gercekten bızı cok yıpratıyor..ama sen bızlere gore sanslısın arkadasım..bır kere bu duyguyu yasamısın..bunun ıcın sukretmelısın bence..ıkıncı bebıs meselesıne gelınce..zaten en takmadıgın anda hamıle kalınıyor dıye duyuyoruz hep..sana bırde HAYIT tohumunu kullanmanı tavsıye etmıstım..cok faydalı bır bıtkıymıs.ınternetten arastırıp oyle dene ıstersen..
canım hıc bır zaman umudunu kaybetme.. sahıp olduklarımızlaa mutlu olmaya calısmalıyızkı hayatın zorluklarına karsıı mucadelecı olallım..yerimseniben
sevgıler..

mevlam neyler neylerse güzel eyler
bu isyanını anlayamıyorum doğrusu rabbim sana bi evlat vermiş bir diğerini vermemiş vardır elbetde bunda bi hayır da bu isyan nerden cıktı böle bi düşün biz rabbimizin her isteğini yapıyomuyuz ki o senin bi isteğini cok cok istediğin şey bile olsa yapmadı diye böle isyan ediyosun sen haşa küstün rabbime ya o sana küserse bence var olan evladını düşün ve haline şükret nice arkadaşımız var burda arkasından bi kere bile anne diyecek bi evlatları olmayan daha kadınlık ne demek anlamadan rahminden olan Özür dilerim biraz sert olabilir ama isyanını yersiz ve anlamsız buluyorum rabbim hepimizi affetsin

Hürremcim sanıyormusun ki böyle isyan edince herşey düzelecek. Sanıyormusunki bu psikolojin düzelecek. İsyan ederek günaha giriyorsun.Rabbim ne dilerse o olur, bunun önüne geçemezsin.

Hem sanki biraz nankör davranıyorsun. Rabbim istemiş güze bir kız çocuğu vermiş sana.Ya hiç ama hiç bir zaman tadamamış olsaydın bu duyguyu. Hiç tatmayanların veya tadamayacak olanların hürmetine lütfen isyan etme.

Kızını düşün, onun sağlığını düşün ve kızın için dua et.Rabbim kızını sana bağışlasın.
ben dualarını eksik etmeyen kızımı herşeyden çok seven bi anneyim öncelikle....nankör diyorsun... ama bakış açılarımız aynı değil.... yavruna bi söz verip yapamamanın acısını sen hiç yaşadım mı? bu maddi bişi değil.... bulup buluşturup alasın... ayrıca ne olmuş bi kızım varsa ; ben bi kızım var diye tekrar anne olma hakkını kaybediyomuyum.... isteme hakkım yok mu? ne kadar acımasızca yaklaşmışsın ...bebeğı olmayanların hürmertine falan diyorsun... garib geldi bana ...ben bu psikolojideyken yaklaşımın çok hoş doğrusu... allah senden razı olsun...

gerçekten duygularından etkilendim üzülme boşver desekte yapamıycaksın elinde değil ama sana şunu söylemek isterim ;

Allah bana herşeyden vazgeçtiğim öfff yeter ya sıkıldım,bıktım artık gücüm kalmadı yok yumurtlama günü yok şu gün ilişki vs. hiç ilgilenmiyorum umrum değil dediğim anda 2.senemin sonunda bana meleğimi gönderdi umarım sanada Rabbim beklemediğin,ummadığın anda göndersin...

çok teşekkür edrim en azından beni azarlamıyosun... umarım söylediğin gibi olur ....senağlama

cnm biliyorum o duyguyu
ama umut bizim herşeyimiz
allak dualarımızı kabul edecek bir gün merak etme

X