bu bayramda kimler yolculuk yapacak?

en iyisini yapmışsın işte canım. gezdiğin yerlerde fazla ayakta kalma, dikkat et kendine :)

bu sefer çok daha dikkatli olacağım canım,memlekete gittiğimizde bide büyükşehir olunca deli dana gibi gezmiştim :KK53:
şimdi dinlenen dinlene gezeceğim.
zaten mide bulantılarımdan eve kapandım,yürümeye yürümeye,dışarı çıktığımda 2 adım atınca yaşlı teyzeler gibi soluklanıyorum :KK53:
istesemde uzun süre gezemem artık :KK1:
sende çok dikkat et kendine :KK34:

bu sefer çok daha dikkatli olacağım canım,memlekete gittiğimizde bide büyükşehir olunca deli dana gibi gezmiştim :KK53:
şimdi dinlenen dinlene gezeceğim.
zaten mide bulantılarımdan eve kapandım,yürümeye yürümeye,dışarı çıktığımda 2 adım atınca yaşlı teyzeler gibi soluklanıyorum :KK53:
istesemde uzun süre gezemem artık :KK1:
sende çok dikkat et kendine :KK34:

allah hayırlısını versin, çok dikkat edecem inşallah. allah korusun hepimizi

canım kazasız belasız bebeğin doğsunda boşver napacan, bak ne güzel yolun sonuna gelmişsin. allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

benim memleketim denizli ama eşim konyalı mecburen konyadayım. anam yok babam yok gurbet eldede bayram bir buruk geçiyor haliyle :KK43:
çok şükür bitiyor artık canım.. amin inşallah cümlemize nasip etsin rabbim..

kızlar biz 500 km gittik, tekrar 500 km döndük. döndükten 2 gün sonra da okulda derslere girdim. çok şükür bir sorun yok. siz nasılsınız?

X