Bu ayıp değil mi?

Önlisans okuyorum,almam gereken 3 dersi alamıyorum çok fazla alttan dersim var
2 yıllık okulda alttan kaç tane çok fazla ders olabilir? Zaten sorun sizin bu kadar "çok" alttan dersiniz olması. Kadın size 3 dk içinde cevap yazsa da akademik hayatınız anında değişmeyecek? Bence hazır hastanede staj yapan bir meslektesiniz, bir psikiyatriye falan görünün.

Bence de! insan gibi soru sormuşum, tenezzül edip hiç cevap vermemeliydi değil mi?
Ney gibi soracaktın başka😄 senin saçma sapan sorularına cevap vermek için 7/24telefon başında mı duracak. Aradan daha ne kadar zaman geçmiş hemen derdine düşmüşsünüz. Hayatta herkes sizin sorularınıza ve dertlerinize cevap vermek için hazır kıta beklemiyor.

Sınıf temsilcisine mesaj attım, alttan derslerim oldugunu ve bu dönem göreceğimiz 3 dersi göremeyeceğimi, bunları bir daha ki dönem mi göreceğim diye soru sordum, gördüğü halde cevap vermemiş,mesajı 2 de yazdım çocuklu biri olduğu için, meşgul olabilir diye düşündüm ama ayıp değil mi bu yaptıgı sizce,yani geçen sefer ki gibi sesli mesaj atabilirdi veya bilmiyorum da diyebilirdi,ben mi kafamda kuruyorum
İçerde yaksaydın diye bir caps var aklıma onu getirdin. Bismillah bi dur yaa. Görüldü attı diye müsait mi sandın. Bekle biraz elbet yazar.

Ney gibi soracaktın başka😄 senin saçma sapan sorularına cevap vermek için 7/24telefon başında mı duracak. Aradan daha ne kadar zaman geçmiş hemen derdine düşmüşsünüz. Hayatta herkes sizin sorularınıza ve dertlerinize cevap vermek için hazır kıta beklemiyor.
Benim sorum saçma sapan değil, siz beni niye aşağılamaya çalışıyorsunuz? Hep böyle insanları aşağılamaya çalışan terbiyesiz biri misiniz??

2 yıllık okulda alttan kaç tane çok fazla ders olabilir? Zaten sorun sizin bu kadar "çok" alttan dersiniz olması. Kadın size 3 dk içinde cevap yazsa da akademik hayatınız anında değişmeyecek? Bence hazır hastanede staj yapan bir meslektesiniz, bir psikiyatriye falan görünün.
Korkarak soruyorum😄konu sahibinin bölümü neymiş

Önlisans okuyorum,almam gereken 3 dersi alamıyorum çok fazla alttan dersim var
e onlisans okuyorsan zaten kac dersin var ki bu donem 3 taneyi alamayacaksin?
4 yil olsa seneye toparlardin ama onlisanssin. mecbur 3. sene tekrar okuyacaksin bu alamadıgin derslerin icin. eger ikinci donemden alamadigin dersin olmazsa okulun 5 donemde bitecek. eger ikinci donemde de almadigin ders olursa 6 dönemde.

Benim sorum saçma sapan değil, siz beni niye aşağılamaya çalışıyorsunuz? Hep böyle insanları aşağılamaya çalışan terbiyesiz biri misiniz??
Soru hiçbir aciliyeti olmayan başka birindende öğrenilebilecek kadar saçma sapan bir soru, internette bile forumlarda gezerek cevap bulabilirsin. Umarım bölümün ilk ve acil yardım değildir. 😄

Derde bak. Gün içinde 736366 kere yaşadığım iletişim aksaklığı için konu açmışsınız. Mesleğiniz ne bilmiyorum ama iş hayatında benzer durumları çok fazla yaşayacaksınız. Kamu kurumlarıyla bağlantılı işler seçmemenizi tavsiye ediyorum, bırakın mesajı memurlar yüzünüze karşı görüldü atıyor😂

öncelikle bi sakin ol. bunu takıntı yapmana ve panik olmana gerek yok
daha 1.5 saat geçmiş konu açmışsın. muhtemelen halen cevap vermedi, verse buraya yazardın.
bu insanın sana hemen cevap verme gibi bi mecburiyeti yok. hatta hiç cevap verme mecburiyeti yok o yüzden hiç cevap alamayabilirsin de.
hafta sonu geçsin, pazartesi de dönmezse tekrar yazarsın kibarca. bu konuda ondan gelecek bilginin senin için çok önemli olduğunu söyler, müsait zamanda dönüşünü beklediğini kibarca vurgularsın
buna ek olarak bu bilgiyi sadece bu sınıf temsilcisinden mi alabiliyorsun? sorabileceğin başka bir yetkili, arkadaş, görevli falan yok mu? ya da okulun web sitesinde yazıyor mu? baktın mı?

ben 4 yıllık bölümden seneler seneler önce mezun oldum ama eğer sistem değişmediyse o göremiyorum dediğin dersleri görebilmen için önce altta kalan dersleri vermen gerekiyor olabilir. alttan kalanları hallettiğinde bahsettiğin dersler senin alabileceğin şekilde açılır. okulun uzayacak gibi duruyor buradan bakınca

Sınıf temsilcisine soracağınıza öğrenci işlerine sormaya ne dersiniz?

X