bu ay yine regl:(...yaşım geçiyoooor

senin yazini gorunce ay bu ben miyim dedim :) Ben de Basak burcu ve 29 yasindayim ve benim de cocugum olmuyor. Yas sorunu olmasa ben de bu kadar kafama takmicam aslinda. Evet tamam artik 40 yasinda bile doguran var ama sorun onunla bitmiyorki. Ben hep genc anne olmak istedim, hem ilk cocugumu 40da dogurursam ikinciyi ne zaman dogurucam, ben iki cocuk dusunuyordum. Hem evleneli de 7 sene oldu, artik evliligin de cocuga ihtiyaci var :)
Ben seni anliyorum ama careyi bilmiyorum. Ne kadardir deniyorsunuz? Doktora hic gittiniz mi?

ne ilginç bende genç anne olmak istedim ve bende başak burcuyum ama ben 28 yaşındayım. yalnız değilim yalnız değiliz. benden küçüklerin kaç tane çocuğu var. ama bende yok. ne diyelim ki.

arkadaşlarım ben de regl şoku ile birşeyler yazdım, ümitsiz bir içerikti ama ne yapalım herkesin arda sırada da olsa dibe vurma hakkı vardır bence.Hem benimle benzer şeyler yaşayan arkadaşlar da varmış...herkes kendini tek sanıyor, hatta benden daha zor şeyler yaşayanlar da varmış bunu gördüm, bence hepimizin bebişleri olacak ama sabredeceğiz galiba biraz...
gülşehri umarım ilk önce hepimizden önce-birlikte de olabilir:KK66:- Allah sana bebiş verir...
melih, seninle benzer şeyler yaşıyoruz, eşin bence kruger kriterlerine göre yapılan bir yerde tekrar etsin analizini ve iyi bir ürologa görünsün, yaza kadar bitmesi gereken işler çıkabilir belki...

krizalit cnm raslaşamıyorduk ne zamandır
eşimin bir akrabası 3 çocuğu iki torunu var 45 yaşında falan
nurtopu g oğlu oldu
bencede anneliğin yaşı yok cnm
üzme kendini

miracım selam canım, ne kadar temiz bir insansın, çok hayret ettim, MDSUD ve bennu' yu bildin yaa....beni çok tanımıyorsun ama benim için de bir tarih öngörürsen ne iyi olur, en azından hayaliyle yaşarım:))

sevgiuzun, seni yeni okudum arkadaşım, ne güzel yazmışsın, senin için de aynı dileğim, umarım benden önce ya da birlikte bebişini alırsın kucağına...

X