Bu ay da olmadı kızlar moral verin

Hanımlar bu ayda gebelik olmadı bı sorun gözükmüyor aranızda bal tarcin çörek otu kullanıp gebe kalan oldu mu acaba
Selam ben de bu ayı pas geçtim. Bu ay soğan kürü yapıcam eşime de takviyeler aldık keciboynuzu suyu da içireceğim. İnsallah bi sonuc elde ederiz zira gerçekten eşimin de benim de direncimiz iyice kırıldı gibi hissediyorum

Aynen bende öyle canım eşim regl oldum dedim öyle bı hayal kırıklığına uğradı ki ben farkettim direkt bakalım bu dediğim kürü deneyeceğim insallah

Soğan suyu içtiğim ay hamile olduğumu öğrenmiştim ama yan etki de yapabilir dikkat edin lütfen

Geç olsun güç olmasın canım. Sağlıkla al kucağına. Geç gelsin ama sağlıkla doğur al kucağına. Ben ilk ayda hamile kaldım çok şükür Allah aratmadı ama 20. Haftada erken Doğumla kaybettim oğlumu. O yüzden sağlıkla kucağıma alayım evladımı diye dua et en önemlisi o. Onun geleceği vakit vardır

Yumuşatıcı kullanıyorsanız bırakın. Sebepsiz infertilitenin en büyük nedeni yumuşatıcılar olduğunu okumuştum. Bununla ilgili videolar da var bakın derim mutlaka.
Bol bol avakado yiyin, ceviz ve incir yiyin bir de stresten mutlaka uzak durmak lazım.
Çok kafaya takip bekleyince de olmuyor, hiç ummadığım bir anda hamile olduğumu öğrenmiştim

Bende ilk aydan hamile kalmıştım canim 22 haftalıkken kalbi durdu 6 ay korunduk 4 aydır deniyoruz ama hep negatif. Kafama takmaya başladım. Çevremde devamlı çocuk sorup duruyor kar tam kendimi toparliyorum yine o soru. Tabiiki dediğin gibi insaAllah sağlıkla nasip olur çok teşekkür ederim

hamile kaldığım ay çok çörekotlu ekmek ve omlet yedim bir etkisi var mı bilemiyorum. ama su piyasada çok dolaşan soğan suyu, hayıt otu bir işe yaramıyor. hayır otu kullandığım ay bende hiç yumurtlama olmadı. doktor da kızdı zaten

inşallah sağlıklı bir sekilde hamile kalırsınız

Peki yumuşatıcı yerine ne koyucam kuzum diğer türlü kötü kokuyor gibime geliyor da haklisin sonuçta o da kimyasal

Amin çok sağol kuzum işte 4 aydır kalamayinca bide şu balkı karışımı sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…